(ФОТО) АМИГОСИ, ДОБРОДОШЛИ У БЕОГРАД НА ВОДИ! Београд добио Мексичку улицу НОВИ ЗНАК ПРИЈАТЕЉСТВА ДВА НАРОДА
21.11.2025.
13:44
14:04
Коментари (0)
БЕОГРАД: На простору Београда на води данас је отворена Мексичка улица, а таблу са именом нове улице открили су потпредседник владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић, председник Скупштине града Београда Никола Никодијевић и амбасадор Мексика у Србији Карлос Феликс Корона.