”АУДИЈЕМ” ОБОРИО ДЕЧАКА (14) ПА УДАРИО И “ФОЛКСВАГЕН” Повређени мали Нишлија хитно превезен на УКЦ
24.03.2026.
10:51
10:53
Коментари (0)
НИШ: У Нишу је јутрос око 7.30 сати аутомобил марке “ауди” оборио 14-годишњег дечака, а повређени дечак је превезен у Универзитетски клинички центар Ниш.
Аутомобил је дечака оборио на Булевару Светог Пантелејмона, а потом је ударио у други аутомобил марке “фолксваген”, речено је за Танјуг у Полицијској управи Ниш.
О случају је обавештено Основно јавно тужилаштво у Нишу.