ВУЧЕВИЋ ПОРУЧИО ИЗ НОВОГ САДА: Пристојна Србија ће победити сваку мржњу, видимо се 27. јуна у Београду!
Председник Српске напредне странке Милош Вучевић присуствовао је великом састанку Градског одбора СНС у Новом Саду, који је одржан у проширеном саставу.
Вучевић је након састанка пренео своје утиске и поручио:
„Данас смо у Новом Саду одржали састанак Градског одбора Српске напредне странке у проширеном саставу. Пуна сала, добра енергија и јасна решеност да наставимо борбу за Србију која ради, гради се, напредује и не одустаје од своје будућности. Видимо се 27. јуна у Београду, да заједно пошаљемо јасну поруку да је Србија наша породица и да ће пристојна Србија победити сваку мржњу, поделу и покушај заустављања њеног развоја. Србија побеђује!”
Састанак Градског одбора СНС у Новом Саду део је ширих страначких припрема за предстојећи београдски скуп 27. јуна.