ПРИХВАТИЛИШТЕ ДУПКЕ ПУНО: НАПУШТЕНИ ЉУБИМЦИ ОПТЕРЕЋУЈУ СОМБОРСКИ БУЏЕТ Град усвојио стратегију „ухвати – стерилиши – пусти“
13.03.2026.
13:55
14:02
Коментари (0)
Као и сваке године, Градско веће прихватило је предлог Програма контроле смањења популације напуштених паса и мачака на територији Сомбора.