ДО КРАЈА МЕСЕЦА ВРШЧАНИ МОРАЈУ ДА ИЗМИРЕ ОВУ ОБАВЕЗУ Након 30 година истиче самодопринос за канализацију, ево шта треба да урадите
11.11.2025.
12:54
12:59
Коментари (0)
Самодопринос за канализацију, који је у Вршцу уведен још 1995, престаје да важи 30. новембра ове године, па локална самоуправа обавештава све послодавце и надлежне субјекте да до тог датума измире своје обавезе.