КИНЕЗИ УЛАЖУ 240 МИЛИОНА ЕВРА! У Банату кренула изградња два ветропарка, ничу још два- Ево колико ће до испоручивати зелене енергије до 2028.
26.06.2026.
09:38
09:47
Коментари (0)
Изградњи два нова ветропарка - Алибунар 1 и Алибунар 2 - званично је почела и у њих ће кинески инвеститор, компанија SANY, уложити 240 милиона евра.