Друга футсал лига: Оба Бечеја победила

Пун погодак футсалера из два Бечеја у утакмицама 15. друголигашког кола.
futsl korac

Новобечејска Тиса је победила последњепласирани Раднички из Ниша 11:6, а Бечејци су савладали РБ у Ваљеву са 6:5. То су први бодови Банаћана још од краја новембра прошле године, кад су савладали комшије с друге стране реке резултатом 10:2. Бечејци су победом у Ваљеву, колико толико, исправили губитак два бода у минулом колу пред својим навијачима од Сопота и сада су побољшали ситуацију на табели, која ће бити стабилнија тек ако у наредном колу код куће савладају предпоследње Смедерево.

И док се победник окршаја Тиса – Раднички унапред знао, само је коначан резултат био непознаница, дотле се крај Колубаре  водила неизвесна борба до последњег звука сирене. Бечејци су боље отворили утакмицу и повели головима Кораћа и Арвајиа са 2:0, али се на одмор отишло резултатом 4:3 за Ваљевце. Мада су Бечејци већ после пет минута наставка изједначили, домаћин је у 28. минуту поново повео са 5:4 и тај резултат је био до педесетак секунди пре краја. Бечејци су заиграли са пет играча у пољу и исплатило им се, јер је прво Арђељан изједначио, а пар секунди пре краја Голуб је материјализовао центаршут из угла и поставио коначних 6:5 за момке са Тисе.

Бечејци у 16. колу дочекују, највероватније у понедељак, Смедерево, а Тиса гостује у Ивањици.