Друга футсал лига Србије: Нерешено најправедније

Подела плена крај Тисе. Истина, и једни и други могу да жале за преостала два бода, али се чини да је, према виђеном на паркету, овако најправедније.
В. Јанков/Договор Бечејаца у полувремену

Куриозитет читавог актуелног друголигашког каравана је да до овог 10. кола ниједна утакмица није завршена нерешено, а онда две и то идентичним резултатом 2:2. Крај Дунава у Смедереву и крај Тисе у Бечеју.

Гости су дошли до вођства већ у трећем минуту. Радоњић је снажно шутирао, голман домаћих Вадаски одбио, а Јовановић прихватио лопту и сместио је иза његових леђа. Само два минута су гости били у предности, јер је Мандаџић поравнао резултат прецизним шутем да десетак метара. Иако до одласка на одмор није било више голова, играло се у брзом ритму, било прилика, изваредних голманских одбрана и уместо мреже уздрмани су оквири гола.

У наставку се ништа није променило. Изузев што су прво домаћи повели из најлепше акције на утакмици. Дабижљевић је у 27. минуту проиграо Голуба на десном боку, овај послао лопту пред гол, а Дражић натрчао код друге стативе и закуцао је у супротне ракље. Миловановић је у 33. минуту изједначио, јер је одбијену лопту после шута Јовановића спровео у мрежу.

Темпо није попуштао до краја и то је допринело да су се и једни и други заморили и опала им је концентрација, па и из изгледних прилика није било голова.

В. Јанков

Бечеј – Ивањица 2:2 (1:1)

БЕЧЕЈ: Спортска дворана ОСЦ „Ђорђе Предин Баyа“, гледалаца: 150. Судије:  Граовац (Рума), Ђермановић (Шабац) и Папишта (Сремска Митровица). Стрелци: Мандажић у 5. и Дражић у 27. за Бечеј, а Јовановић у 3. и Миловановић у 33. минуту за Ивањицу. Жути картон: Вукашиновић (Ивањица). Нагомилавање прекршаја: Бечеј 5(2+3), Ивањица 3 (2+1).

БЕЧЕЈ: Вадаски (20 одбрана) 8, Дражић 7,5, Арђелан 7, Голуб 7, Воргучин 7, Ћулум 7, Кобиљси 6,5, Дабижљевић 7, Арваи 6,5, Мандажић 7, Новаков -.

ИВАЊИЦА: Лишанин(11 одбрана) 7,5, Маричић 7, Вукашиновић 7, Радоњић 7, Јовановић 7, Миловановић 7, Митровић 6.