ГЛ - Сремска Митровица: Разиграни Александар Прокић

Домаћин искорисио је све слабости гостију, али тек у другом полувремену и сасвим заслужено славио.
Sloboda Sasinci foto: privatna arhiva

Срем (СМ) - Борац (ВР) 6:3 (2:2)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Тодоровић (Салаш Ноћајски).Стрелци: З. Јовановић у 40, Прокић у 42, 49. и 70, Милошевић у 66. и Шивољицки у 77. за Срем, Селаковић у 7. и 69. и В. Симић у 18. минуту за Борац.

СРЕМ: Радаковић 6, Николић 6, Шивољицки 6, Грбић 6, Прокић 8, Кузминац 7, Пајић 6, Драгић 6, Кородић 7, Барић 6, Стојнић 7.

БОРАЦ: М. Николић 6, Данојлић 7, Бојан Церовац 7, Лаћарачки 6 (Остојић 6), Селаковић 7, Свилкос 6, Н. Николић 6, Јелић 5 (Лукић 5), Васић 6, В. Симић 7, Граовац 7 (Ковачевић 7).

Разиграо се Александар Прокић, постигао три гола, и то је било довољно.

А. Прокић

Слога (З) - Срем (СР) 1:1 (0:1)

ЗАСАВИЦА: Стадион Слоге, гледалаца 70, судија Селаковић (Лаћарак).Стрелци: Миражић у 90. за Слогу, а Радосављевић у 20. минуту за Срем. Жути картони: Андоновић (на клупи), Илић, Рапоти, Недимовић, Мишчевић (Слога), Зарић, Тешић, Јовић, Маријановић (Срем).

СЛОГА: Христов 7, Настић 7, Остојић 7 (Стојковић), Вуга 7, Петрић 7, Рапоти 7 (Митровић), Илић 7, Миражићић 7, Недимовић 7, Врањковић 8, Ђонлић 7 (Мишчевић).

СРЕМ: Васиљевић 7, Радосављевић 7, Тешић 7, Вујић 7, Седларовић 7 (Маријановић 7), Јовић 7, Зарић 7, Наранyић 7, Гверо 7, Грубиша 7, Тодоровић 7.

Радосављевић је могао већ у 10.довести госте у вођство, али је зато десет минута касније после контре и одличног центаршута највише скочио и главом послао лопту у домаћу мрежу. Играчи Слоге су успели да изједначе у последњим секундима утакмице.У 88. минуту Врањковић је са беле тачке погодио пречку.

М. Добрић

Слобода - Граничар (К) 3:1 (1:0)

ШАШИНЦИ: Игралиште Слободе, гледалаца 43, судија  Борођи (Сремска Митровица).Стрелци: Радојчић у 44. и 53. и Душан Мијатовић у 81.за Слободу, а Брадара у 87. минуту за Граничар. Жути картони: Душан Мијатовић (Слобода), Ракић, Шојић (Граничар).Црвени картони: Митровић, Влаисављевић (Граничар).

СЛОБОДА: Ивановић 9 (Благојевић), Милановић 8, Шулаја 8, Душан Мијатовић 7, Антонић 8, Стојчић 7, Дамјановић 7, Маленковић 8, Змијанац 7 (Драган Мијатовић), Недељковић 7, Радојчић 9 (Савић).

ГРАНИЧАР: Недић 7, Влаисављевић 7, Шојић 7, М. Симић 7, А. Симић 7, Митровић 7, Печеница 7, Ковачевић 7 (Брадара 7), Огњеновић 7, Белић 7, Ракић 7.

Играчи Слободе су играли добар фудбал, чак су имали шансе да још убедљивије савладају госте из Кузмина. Гости су успели само смање резултат у финишу утакмице, када су се домаћини већ били довољно опустили.

Г. Маленковић

Борац (Р) - Полетарац 4:1 (2:0)

РАДЕНКОВИЋ: Стадион Борца, гледалаца 100, судија Стојановић (Сремска Митровица).Стрелци: Митровић у 29. и 75. и Глишић у 31. и 88. за Борац, а Г. Владисављевић у 89. минуту за Полетарац. Жути картон: Игњатић (Полетарац).

БОРАЦ: И. Станић 8, М. Владисављевић 8, С. Владисављевић 8, Јокић 8, Савић 8, Вукојевић 8, Ђокић 8, Сретеновић 8, Митровић 8, Глишић 8 (Чупић 8), Степановић 8 (Самчевић 8).

ПОЛЕТАРАЦ: Ј. Петровић 6, И. Илић 6, Предојевић 6, Кузминац 6, Игњатић 6, Поповић 6, Г. Владисављевић 6, Костадиновић 6, З. Петровић 6 (Милићевић 6), Миланковић 6, Ђ. Владисављевић 6.

Играчи Борца су играли одлично. У финишу, гости су успели из једне шансе да постигну почасни гол.

Д. Станић

Трговачки - Ноћај 10:0 (3:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, гледалаца 30, судија Пејаковић (Чалма).Стрелци: Драча у 2, 26, 62, 65. и 86, Трифуновић у 14, Петровић у 70, 74. и 78. и Крстић у 75. минуту.  Жути картон: Огњеновић (Ноћај).

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић, Н. Николић, Чубра, Трифуновић, Станић, Дебељак, Соларевић, Ја  ковљевић (Петровић), С. Николић, Крстић (Недић), Дрча.

НОЋАЈ: Петровић, Аљић, Савић, Јездић, Огњеновић, Пармаковић (Ђурчић), Богдановић, М. Гаyурић, Јованвић, Д. Гаyурић, Пандуревић.  Домаћини су играли један темпо до краја утакмице.Нападачки и ефикасност није изостала, али тек у другом полувремену када су постигли седам голова од дестак и више шанси.

С. Војновић

Планинац - Змај 3:0 (2:0)

ЛЕЖИМИР: Игралиште Планинца, гледалаца 50, судија  Ђокић (Сремска Митровица).Стрелац: Ђокић у 7, 42. и 71. минуту. Жути картони: Дронић, Милић, М. Новак (Планинац).

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 8 (Чевизовић 7), Милић 9, Катафај 6, Ђ. Гршић 8, М. Новак 9, Дронић 9, Милекић 7, Панић 7, Ђокић 9, Мандић 8 (Павловић 7), Д. Гршић 6 (Б. Новак 7).

ЗМАЈ: М. Бугарски 6, Михајловић 6, Ђурић 6, Зацкалицки 6, И. Бугарски 6, Н. Савић 6, Чупић 6, Јовановић 6, Ђукић 6, Јеликић 6, С. Савић 6.

Лежимирци су из дестак прилика постигли само три гола и дошли до нова три бода.Сва три гола постигао је Ален Ђокић после брзих контри.Од гостију се много више очекивало.Били су слаб ривал.

Ж. Вујанић

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Трговачки - Ноћај 10:0, ШАШИНЦИ: Слобода - Граничар (К) 3:1, ЗАСАВИЦА: Слога - Срем (СР) 1:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Срем - Борац (ВР) 6:3, РАДЕНКОВИЋ: Борац - Полетарац 4:1, ЛЕЖИМИР: Планинац - Змај 3:0.