ГРАДСКА ЛИГА НОВОГ САДА: Тошић чува Гардиновчане

Хајдук (Г) - Хајдук (НС) 2:1 (1:1)
fudbalska lopta

ГАРДИНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 100,, судија Маринковић (Нови Сад) , стрелци: Галић у 30 и Тошић у 89. за Хајдук (Г), а Лазаревић у 24. минуту за Хајдук (НС). .

ХАЈДУК (Г): М. Радаковић 7, Б.  Смиљанић 7, Д. Смиљанић 7, Б. Илић 7, Ракић 7, Цветковић 7,(од 75. Јовановић 8) Тошић 8, Галић 8, Голић 7, (од 85. Васић 7)Ј. Радаковић 7, Миленковић 7 (од 55 мин. М. Илић 8)

ХАЈДУК (НС): Лишић 6, Краснићи 6, Ефендић 7, Мирковић 6, Лазаревић 7,(од 81. Ђафоли 6 ) Допуђа 6, Благојевић 6, Бикицки 6,(од 72. Дубак 6), Стаменковић 6, Чокорило 6,(од 75. Баљинца 6), Човић 6

Екипа Хајдука тешком муком успела је да савлада солидну екипу из Новог Сада.  Повели су гости у 24. минуту преко Лазаревића, а недуго затим Милосав Галић је постигаљо ефектан гол за изједначење.  Домаћи су у наставку пропустили  неколико прилика, али је Богољуб Тошић у 89.минуту ипак затресао мрежу гостију.

Сл. Симић

Бачка (Б) - Борац 3:0 (2:0)

БЕГЕЧ: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија: Богданов (Нови Сад), стрелци: Софранин у 20. и 79. и Павлов у 45. минуту. Жути картони: Ђаковић, Глишић (Бачка), Карановић (Борац).

БАЧКА: Мандић, Брнбота, Сурака (Слепчев), Милић, Ђаковић, Гавранић, Роквић (Глишић), Ковачевић, Леђанац (Степановић), Софранин (Косић), Павлов (Сиришки).

БОРАЦ: Миланов, Бегић, Панић, Манчић, Миланов, Степанов, Кесић (Радовић), Карановић (Јовановић), Идризи, Лабовић, Д. Идризи.

Бегечани су лако савладали госте са друге стране Дунава, Борац из Раковца. Већ у првом делу Шафранин је погодио мрежу Миланова, а када је Павлов на истеку првог дела удвостручио резултат, било је јасно да ће бодови остати у Бегечу.

Ченеј - Виноградар 0:0

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, гледалаца 50, судија: Јованоивћ (Нови Сад). Жути картони: Стојковић, Возар (Ченеј), С. Елез (Виноградар).

ЧЕНЕЈ: Ивковић, Ћурчић (Рогић), Драгин, Проле, Божић (Возар), Стојковић, Малетин (Ковачевић), Кременовић (Вилотијевић), Милошев, Радосављевић.

ВИНОГРАДАР: Н. Елез, Николић, С. Елез (Владисављевић), Стевановић, Мариновић, Предојевић, Павловић, Лаловић (Милосављевић), Газивода (Милутиновић), Буквић, Лукић (Белић).

По тешком времену у Ченеју, није било голова. Играли се између два шеснаестерца, голмани су имали мало посла, а нападачи и оно мало прилика нису знали да искористе.

Обилић - Хајдук (Ч) 0:4 (0:2)

ВИЛОВО: Игралиште Обилића, гледалаца око 80, судија: Ујпал (Футог), стрелци: Лазић у 7. Тегелтија у 31. Росић у 52. и Марков у 70. минуту. Жути картони: Добрић (Обилић), Вучић, Поповић (Хајдук).

ОБИЛИЋ: Д. Добрић, Ј. Панић, Б. Панић,  С. Добрић, Вуковић, С. Панић, Скелеџија, Б. Панић, М. Панић, Р. Панић, Филиповић (Чукић).

ХАЈДУК: Котлаја, Тепић (Миловановић), Бранчић (Марков), Лазић, Вучић, Марковић, Петрић, Митровић (Поповић), Росић, Делић (Вујичић), Тегелтија (Радуловић).

У комшијском дербију Чуружани су лако дошли до победе против нејаких фудбалера из Вилова. Све је било решено у првом делу сусрета, када су гости преко Лазић и Тегелтије стекли предност од два гола. У наставку меча домаћи фудбвалери су покушали да смање резултат, али нису успели, а примили су још два гола.

Пролетер - Москва 4:0 (2:0)

БАНОШТОР: Игралиште Павлиш, гледалаца око 100, судија: Милојевић (Буковац), стрелци: Човић у 31. Рашиован у 39. Малиyан у 60. и Јеремић у 89. минуту. Жути картони: Вукотић (Пролетер).

ПРОЛЕТЕР: Вебер 7, Малешевић 8, Вукотић 7, Јеремић 8, Аџић 7, Папић 7 (Стевановић), Рашиован 8 (Вуковић 6), Крстић 7, Нешковић 7, Човић 8, Малиyан 7 (Ердељан 6).

МОСКВА: Бичкаји 6, Лончар 7, Новаковић 6 (Јанков 6), Ђурковић 7, Божић 6, Ковач 7 (Каракаш 6, Ковач), Томов 6, Мамић 7, Бериша 6, Тот 6 (Микан 6), Спајић 6.

Фудалери Пролетера настављају са серијом добрих игара и победа. Тим Москве успео је само првих 30 минута да одоли налетима домаће екипе. Серију голова почео је Човић , да би неколико минута касније у листу стрелаца уписао и Аурелије  Рашиован.

У другом делу иста слика, домаћи нападају, гости се бране, а плод тога је још два поготка у мрежи Москве.

Б. Старчевић

Тител - Сусек 1:3 (0:3)

ТИТЕЛ: Игралиште Вашариште, гледалаца 50, судија Милутиновић (Нови Сад). Стрелци: Пешић у 48. за Тител, а Губеринић у 12. и Целин у 26.  и 38. минуту за Сусек. Жути картон: Мрвичин (Сусек).

ТИТЕЛ: Мајор 7, Фодор 7, Пап 7 (Мрачајац 7), Синани 7, Младеновић 7 (Н. Караташевски 7), Хуцки 7 (Попов 7), Ружин 8, Ј. Караташевски 7 (Лисица 7), Пешић 7, Петровић 8 и Милојковић 7.

СУСЕК: Драгић 7, Кузмановић 7, Томић 8, Мрвичин 7, Рапић 7 (Кртић 6), Стојановић 7, Губеринић 7, Старчевић 7,  Вујасиновић 7, Целин 8 (Живановић 7). Ранков 7 (Благојевић 7).

Занимљив фудбал у којем су гости већ у првом делу имали  три гола предности. . У наставку  домаћини су играли боље и успели да смање резултат.        Ж. Марковић

Милетић - Слога 2:0 (1:0)

МОШОРИН: Игралиште Милетића, гледалаца 30, судија Акин (Футог). Стрелци: Милутинов у 18. и Јосиповић у 65 минуту. Жути картони: Н. Тривуновић и Гелић (Милетић) и С. Видић и Анђелковић (Слога).

МИЛЕТИЋ: Петковић -, Д. Тривуновић 6 (Славнић), Рогић 7, Спасојевић 6 (Гелић), Лимановић 6 (М. Тривуновић), Бањац 7, Т. Тривуновић 6, Јосиповић 7, Милутинов 7 (Бацикић), Чолић 7 и Н. Тривуновић 6.

СЛОГА: Аникић 6, С. Видић 5 (Чањи), Н. Видић 6, Недић 6, А. Видић 5 (Милосављевић), Чавић 6, Анђелковић 5 (Ненезић), Радуловић 5, Бабић 5 (Рончевић), Гајић 5, Томов 5.

Сигурна игра домаћих. Гости без изгледне ситуације за гол. Најлепши моменат на утакмици био је први погодак Милутинова, који је са ивице шеснаестерца искоса силовитим шутем погодио ближи угао. Други гол постигнут је после асистенције Чолића. Јосиповић је прво погодио стативу али је одбијену лоопту успео да спроведе у мрежу.

Ж. Марковић

Обилић - Хајдук (Ч) 0:4, Железничар  - Сириг 0:1, Тител - Сусек 1:3, Хајдук (Г) - Хајдук 2:1, Пролетер - Москва 4:0, Бачка - Борац 3:0, Милетић - Слога 2:0, Ченеј - Виноградар 0:0.

1. Сусек    10     9      0      1      41:6  27

2. Сириг    10     9      0      1      36:2  27

3. Хајдук (Г)      10     8      1      1      21:7  25

4. Бачка    10     7      3      0      25:4  24

5. Пролетер       10     6      3      1      28:14        21

6. Милетић        10     5      2      3      26:20        17

7. Виноградар   10     4      3      3      23:17        15

8. Хајдук (Ч)     10     3      2      5      31:28        11