МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ЗАПАД Лидер у финишу до бодова

Зека Буљубаша - Фрушкогорац 0:1 (0:0)
fudbalska lopta

Домаћини су играли добар фудбал, али ни гости нису заостајали. Играли су чврсто у одбрани и онда брзо кретали у контре.

Када су сви очевали реми без голова у надокнади времена после контре и центаршута Душан Грабић је био највиши у скоку и главом послао лопту у небрањени део мреже.

М. Станковић

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, судија Неговановић (Сремска Митровица).Стрелац: Душан Грабић у 93. минуту. Жути картон: Н. Трнић (Фрушкогорац).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић, Д. Мартиновић, Н. Павловић, Живковић, Белић, Беговић (Кукић), Ђонлић, Беловуковић, Крстић, Турудић, М. Мартиновић.

ФРУШКОГОРАЦ: Угљешић, Н. Гајић, Ђукић, Н. Трнић (И. Ђорић), Ж. Ђорић, Душан Грабић, Јошић, Панић, Мачкић (Жижић), Р. Крстић, Лужајић.

Слога (Ч) - Слобода 1:1 (0:0)

Ривали су одиграли одличну утакмицу. Нимало се нису штедели. Уз то играло се квалитетно, а то се посебно односи за госте из Шашинаца. На крају реми је најреалнији исход меча.

С. Кекић

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, судија Грбатинић (Адашевци).Стрелци:зец за Слогу, Жегарац за Слободу. Жути картони: Познан, Шулаја, Змијанац, Вукмановић (Слобода).Црвени картон: Топић (Слобода).

СЛОГА: Пејаковић, Малић, Тимотијевић (Благојевић), Милић, Цвјетић, Лакић, Зец, Арамбашић, Драгановић, Слободан Кекић, Савић (Топић).

СЛОБОДА: Ивановић, Вуковић, Милановић, Познан, Антонић (Шулаја), Томић, Топић, Змијанац, Ђаковић, Вукмановић (Мијатовић), Чанаџија (Срећковић), Жегарац (Маленковић).

Обилић - Трговачки 1:1 (1:0)

Фудбалери Обилића прокоцлкали су победу. Посебно у првом полувремену имали су сијасет прилика, али лопта, осим једном, није хтела да уђе у мрежу. Играчи Трговачког су само једном у шутнули на гол домаћина и Медаковић је био савладан.

С. Марић

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, судија Ждињак (Шид).Стрелци: Дробњак у 13. за Обилић, а Дрча у 85. минуту за Трговачки. Жути картони: Аћимовић, Матаруга (Трговачки).Црвени картон: Трифуновић (Трговачки).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Шућак, Илибашић, Недић, Д. Јанковић, Поповић, Болић (Поважан), Дробњак, Ј. Микић (Милосављевић), М. Зец (А. Зец, Р. Јанковић), Субић (Огњеновић).

ТРГОВАЧКИ: Спасојевић, Н. Николић, Ђокић (А. Ђокић), Трифуновић (Стојковић), Ерак (Станић), Јаковљевић, Аћимовић, Мијатовић, Алић (Делић), С. Николић, Дрча.

Јединство (Р) - Сремац (Б) 2:0 (1:0)

Румљани су заслужено славили. Било је још шанси за домаће да дођу до убедљивије победе.

З. Јовић

РУМА: Игралиште Јединства, судија Поповић (Шуљам).Стрелци: Маринковић у 15. и Илић у 64. минуту. Црвени картон: С. Мијатовић (Сремац).

ЈЕДИНСТВО: Секулић 8, , Мађешић 8, Ерор 7 (Греч), Мирић 8, Паунковић 7, Маринковић 8, Маџарац 7,  Арачић 7 (Мудрић, Рек), Д, Вуковић 8, Радојчић 8, Илић 7,5.

СРЕМАЦ: Коларевић 6,5, Шумаруна 6,5, Вранов 6, Чавић 7, Субић 7, Леваја 6,5, Н. Смајић 7, М. Мијатовић 7,5, С. Мијатовић 6, Бибић 6,5, Папуга 6 (Остојић).

Бикић - Фрушка гора 0:0

Играчи Бикића нису искористили безброј изванредних прилика. Једноставно, лопта није хтела у противничку мрежу. Гости освојили бод пре свега због неспретности домаћих стрелаца.

Б. Басрак

БИКИЋ ДО: Игралиштеб Бикића, судија Ранисавић (Сремска Митровица).Жути картони: ђурђевић, Бајрами, Јовичилић (Бикић), Тешић, Докмановић, Цвјетићанин (Фрушка гора).

БИКИЋ: Стојадиновић 7, Ђурђевић 7, Васић 7 (Недић), Г. Момчиловиоћ 7, Девић 8 (Кљајић), Босанац 7, Д. Момчиловић 8, Јовичилић 7, Бајрами 7, Милетић 7, Добрић 7.

ФРУШКА ГОРА: Мандић 8, Обреновић 7, Ђурђевић 7, Тешић 7, Цвјетићанин 7, Бирињи 7, Миловановић 7, Цвијановић 8, Видаковић 7, Рокса 7 (Докмановић), Бежановић 7.

Граничар (А) - Змај 1:3 (1:2)

Права првенствена утакмица. Гости су одиграли одличну утакмицу, што је изненадило домаћине, који су били само борбени.

С. Мијановић

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, судија Павловић (Кленак).Стрелци: Вујић у 44. за Граничар, а Илић у 20, М. Пармаковић у 38. и В. Симеуновић у 64. минуту за Змај. Жути картони: Малић, В. Мијановић, А. Нешковић, Миличић (Граничар), Ђурчић, Јесретић (Змај).Црвени картон: Васиљевић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Гледић, Васиљевић, Шипка, Вујић, Грбатинић (Бојанић), Старчевић, Андри  шка (Н. Нешковић), Миличић, Радмановић (Опојевлић), А. Нешковић (Малић), В. Мијановић (Кукољ).

ЗМАЈ: Кљајић, Јесретић, Ђурић, В. Симеуновић, Ђурчић, Јовановић, М. Пармаковић (Зацкалицки), Витас,  Виторовић, Јеликић (Гаџурић), Илић  (М. Сретеновић).

Ердевик - Граничар (К) 1:2 (0:1)

Победа Кузминаца је извојевана теже него што се очекивало, јер су се Ердевичани представили као чврста и организована екипа. Гостујући стрелци су промашили неколико прилика, па домаћини могу бити задовљни што су гости славили минималним резултатом.

М. Станивуковић

ЕРДЕВИК: Стадион Слоге, судија Филиповић (Сремска Митровица).Стрелци: Јелчић за Ердевик, Петрић и Стефановић за Граничар.

ЕРДЕВИК:  Мергл, Рајић, Вукадиновић, Јелчић, Мариновић, Тргић, Штрбац, Пап, Радић (Бојанић), Цветковић (Стамболија), Ширадовић.

ГРАНИЧАР: Христов, Симић, Митровић, Петрић, Макитановић, Дејан Печеница, Вукадиновић (Каролић), С Дарко Печеница, Вукадиновић (Веселиновић), Вранковић (Јовановић), Недимовић.

Једнота - Сремац (Ј) 3:0 (1:0)

Играчи Једноте су дошли до прве победе у првенству. Три пута је гостујућа одбрана погрешила, домаћини постигли три гола и освојили три бода. Драган Медић је био стрелац из шута са 16 метара, Хрчек је био успешан после контре, а Станковић је кренуо у соло продор од половине игралишта, ушетао испед голмана и потом га лако матирао.

Е. Хрчек

ШИД: Игралиште Једноте, судија Цвјетић (Чалма).Стрелци: Драган Медић у 13, Хрчек у 62. и Станковић у 82. минуту. Жути картони: Душан Медић, Миљеновић (Једнота), Н. Гвока, Цукић (Сремац).

ЈЕДНОТА: Јанковић (Мајхер), Миљеновић (Ћосић), Јовановић, Грујић, Драган Медић, Небојша Јакшић, Душан Медић, Станковић, Дрљача, Р. Котарлић, Хрчек.

СРЕМАЦ: Михајло Гвока, Јовановић (Крчић), Урошевић, Мијатовић, Миленко Гвока, Н. Гвока,  Симовљевић, Васиљевић, Цукић, Бојан Даничић, Благојевић.

ЕРДЕВИК: Ердевик - Граничар (К) 1:2, БИКИЋ ДО: Бикић - Фрушка гора 0:0, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Трговачки 1:1, ЧАЛМА: Слога - Слобода 1:1, ШИД: Једнота - Сремац (Ј) 3:0, РУМА:Јединство - Сремац (Б) 2:0, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Фрушкогорац 0:1, АДАШЕВЦИ: Граничар - Змај 1:3.

1. Фрушкогорац 8      6      1      1      20:5  19

2. Бикић            8      5      3      0      16:1  18

3. Обилић          8      5      3      0      23:10        18

4. Јединство (Р) 8      6      0      2      14:5  18

5. Фрушка гора  8      5      2      1      21:6  17

6. Сремац (Б)     8      4      2      2      15:8  14

7. Граничар (К)  8      4      2      2      13:8  14

8. Граничар (А)  8      3      2      3      10:12        11