МО лига Срем: „Месари” напунили мрежу Фрушкогорца

Месари су славили против доста, слабих и анемичних гостију из Манђелоса, који су целу утакмицу одиграли са само десет играча.
Mitros Sremska Mitrovica

Митрос - Фрушкогорац 6:0 (5:0)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион Митроса, гледалаца 100, судија Релић (Мартинци).Стрелци: С. Стојановић у 7.и 30, Грбић у 22.и 81, Вукотић у 25. и М. Гајић у 35. минуту (аутогол). Жути картон: Ђукић (Фрушкогорац).

МИТРОС: Никшић –(Субановић), Матаруга 8, Сантовац 7, Аћимовић 8, Вукотић 8, Малиновић 8 (Николић), Макита­новић 8 (Лукић), С. Стојановић 8, Плавшић 7, Маглић 7, Грбић 8.

ФРУШКОГОРАЦ: Вуковић 7, Н. Гајић 6, М. Недић 6, Ђукић 5, Г. Недић, М. Гајић 6, Кусић 6, Ђ. Крстић 6, Александар Младеновић 6, Ђ.Крстић 6.

Коначан резултат, скоро, да је, постављен још у првом полувремену, када су домаћини постигли пет голова, док се у наставку игра највише, опет, одвијала, пред голом гостију, али у листу стрелаца уписао се само још једном Грбић.

Уствари, голман гостију Вуковић, је примио шест голова, али засигурно, је, спречио, још толико, смелим интервенцијама.

Р. Петковић

ЖАРКОВЦИ: Напредак - Младост 6:1, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - БСК 2:1, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Слога (Ч) 4:2, БИКИЋ ДО: Бикић До - Доњи Срем 0:0, РУМА: Фрушка гора - Слога (В) 0:0, ОГАР: Шумар - Граничар (О) 2:2, КУКУЈЕВЦИ: Обилић  -Зека Буљубаша 3:0, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос -Фрушкогорац 6:0.