Подручна лига Зрењанин: У Новом Милошеву изненадили лидера

Војводина (НМ) - Борац (А) 1:0 (1:0)
fudbalska lopta

НОВО МИЛОШЕВО: Стадион Војводине, гледалаца 100, судија: Кнежевић (Башаид), стрелац: Б. Стојков у 24. минуту.

ВОЈВОДИНА: Баркоци, Попов (Арсенов), Терзин, Кошничар, Томић, Свен, Рацков, Б. Стојков, Васичин (Зимановски), Мирков, Николић (Д. Стојков7.

БОРАЦ: Гајин, Самоловац, З. Опачић, Д. Опачић, Јанков, Мил. Зечевић, Мир. Зечевић, М. Новак, Ма. Новак, Шећеров, Саванов.

Фудбалери Војводине постигли су један погодак вредан три бода и тако изненадили лидера из Александрова. Једини погодак постигао је Борис Стојков у 24. минуту. Током свих 90 минута игре било је шанси са обе стране, али нису реализоване.

М. Секулић

Нафтагас (Е) - Војводина (Б) 3:0 (2:0)

ЕЛЕМИР: Стадион Нафтагаса, гледалаца 100, судија: Прец (Кикинда), стрелци: Барањи у 33. Ђурић у 37. и Брешчић у 69. минуту.

НАФТАГАС: Живковић, Бјелић, Барањи, Бракчевић, Милосављевић, Раца (Јанков), Стошић, Јакшић (Бабић), Ђукић, Мирановић, Живков (Спасов).

ВОЈВОДИНА: Стеванов, Д. Попов, Шошић, Грошин, М. Гаврић, Селаковић, Ду. Попов, Г. Попов, Докман (Михок), Мали, Глигић.

Гости из Башаида су у 33. минуту капитулирали. Недуго потом било је већ 2:0 за нафташе, а у наставку игре домаћин је трећим поготком оверио победу вредну три бода.

М. Секулић

Војводина (НМ) - Борац 1:0, Билећанин - Русанда 1:3, Лехел - Пролетер 1:4, Младост (БД) - Младост (Л) 3:1, Крајина - Омладинац 10:0, Банат - Црвена звезда (РС) 3:0, Нафтагас (Б) - Црвена звезда (ВС) 0:3, Нафтагас (Е) - Војводина (Б) 3:0.

1. Крајина            14     11     2      1      52:12        35

2. Банат               14     10     0      4      37:12        30

3. Борац               14     7      5      2      25:12        26

4. Ц. зве.(ВС)      14     7      5      2      15:6  26

5. Русанда           14     8      2      4      29:25        26

6. Пролетер         14     7      4      3      28:14        25

7. Млад. (БД)      14     7      3      4      31:17        24

8. Ц. звез. (РС)    14     6      4      4      35:20        22