(ВИДЕО) ЧЕТИРИ ОСОБЕ ИЗБОДЕНЕ, један од повређених у тешком стању! НОВИ ДЕТАЉИ КРВАВОГ ОБРАЧУНА У ЦЕНТРУ НОВОГ ПАЗАРА Истрага је у току
НОВИ ПАЗАР: У строгом центру Новог Пазара, око 22 часа у улици Стане Бачанин, дошло је до инцидента у којем су четири особе задобиле тешке повреде.
Према првим информацијама, дошло је до туче у којој је учествовало више особа. Севали су ножеви и четворо је тешко повређених хитно пребачено у Општу болницу у Новом Пазару, потврђено је за РИНУ.
Једна од повређених особа је у тешком стању, без свести и очекује се њен транспорт за даље лечење, сазнаје Indeksinline.rs.
Тренутно нема званичних података о степену повреда преосталих повређених особа, као ни о могућим узроцима сукоба.
С друге стране, на снимку који је објавио Санџак данас јасно се види тренутак када сукоб почиње – двојица младића прво улазе у вербални, а затим и физички обрачун, да би се у тучу врло брзо укључило још неколико особа.
У једном тренутку долази до општег метежа – види се како један од учесника вади оштар предмет, након чега настаје паника. Лица на снимку покушавају да се раздвоје, али ситуација ескалира, а повици и узвици пролазника додатно доприносе хаосу.
Полиција је обавила увиђај на лицу места, а истрага је у току.