light rain
13°C
29.09.2025.
Нови Сад
eur
117.2085
usd
99.8964
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

Добитна комбинација!

(ФОТО) Блиста на терену, а тек на модној писти… СРПСКИ НАПАДАЧ ПОКОРИО НЕДЕЉУ МОДЕ У МИЛАНУ Погледајте како Влаховић ноншалантно носи одела с Армани потписом

29.09.2025. 19:27 19:32
Пише:
Извор:
Мондо
фудбал
Фото: Tanjug (Marco Alpozzi/LaPresse via AP)

Након одличног почетка сезоне у дресу славног италијанског тима, српски нападач Душан Влаховић постао манекен.

Душан Влаховић, српски центарфор и најбољи стрелац Јувентуса, фудбалски терен заменио је на једно вече модном пистом! Попут правог модног амбасадора, Влаховић је заблистао на Недељи моде у Милану, носећи ексклузивну колекцију Емпорио Армани x Јувентус.

У савршено кројеном оделу успео је да заокупи пажњу свих присутних, и то комбинацијом стаса, спортске харизме и модне прецизности. Његово појављивање није било случајно, на овај налин означен је званични почетак сарадње Јунветуса и модне империје Гиоргио Армани, али и Влаховићев искорак у свет модне елите.


Армани је и овога пута показао да мода и спорт заиста иду руку под руку. Нова колекција, рађена ексклузивно за Јувентус, одише софистицираношћу, елегантним материјалима и препознатљивим минимализмом италијанског стила. 

Почев од сезоне 2025/26, захваљујући новом партнерству између Јувентуса и модне куће Ђорђо Армани, Душан Влаховић као и остатак тима, на свим званичним клупским догађајима ван терена носиће одела овог елитног бренда - било да је реч о конференцијама за медије, европским путовањима или гала вечерама, пише Мондо.
 

 

Извор:
Мондо
Пише:
Пошаљите коментар
ВЛАХОВИЋ ЈЕДАН ОД НАЈБОЉИХ У ЕВРОПИ: Чувени тренер одао признање српском голгетеру
спорт

ВЛАХОВИЋ ЈЕДАН ОД НАЈБОЉИХ У ЕВРОПИ: Чувени тренер одао признање српском голгетеру

23.09.2025. 17:40 17:45