КОНФЕРЕНЦИЈА "Здрава жена - срећна жена" ДАНАС У ВРБАСУ Циљ је оснажити жене да се брину о свопственом здрављу УЛАЗ ЈЕ СЛОБОДАН
19.04.2026.
11:27
11:34
Коментари (0)
Удружење "Хероине" и општина Врбас организоваће данас, 19. априла, конференцију "Здрава жена - срећна жена", која има за циљ да истакне значај превенције у борби против разних болести.
Предавање у Центру за физичку културу "Драго Јововић", заказано за 17 часова, одржаће најбољи стручњаци, ендокринолог, гинеколог, нутрициониста и психолог, у намери са оснаже Врбашанке да се брину о свопственом здрављу, редовно одлазе код својих лекара и правовремено се лече. На многе факторе ризика за настанак болести се може утицати и тако успешно превенирати њихова појава. Говориће се о инсулинској резистенцији, дијабетесу, превенцији и болестима дојке, менопаузи и инконтиненцији.