clear sky
25°C
05.08.2026.
Нови Сад
eur
117.3182
usd
100.6764
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

„Ја 40 дана нисам излазила из куће и толико сам плакала" СУЗАНА ЈОВАНОВИЋ О ПОСЛЕДЊИМ ДАНИМА САШЕ ПОПОВИЋА: Нестајао је преда мном, то ме је највише болело

04.08.2026. 23:17 23:22
Пише:
Извор:
Курир
певач
Фото: Printscreen Youtube/ K1 Televizija

Удовица Саше Поповића, Сузана Јовановић, у емисији "Амиџи шоу" говорила је о најтежим тренуцима након губитка супруга.

Она је током разговора са Огњеном Амиџићем емотивно причала о његовим последњим данима, а сузе није могла да задржи док се присећала болних тренутака.

Сузана је на почетку емисије отворила душу и признала колико јој тешко пада живот без човека са којим је делила године, али и колико јој помажу породица и свакодневне обавезе.

Како иду регуларни дани? - питао је Огњен.

Као и сви, прво кад устанеш погледаш половину кревета где је Сале спавао празно... Срећа па имам куцу која је са мном у соби и прави ми друштво и испуњава празнину, али нико не може да га замени наравно. Ту ми је ћерка, није се још одселила у свој стан. Имам људе који раде, ухвате ме обавезе. Ја и да хоћу да седим код куће не могу јер зову, мора да се гледа нешто за стан, зову мајстори и немам времена да седнем и да још тугујем. Ја тугујем срцем, жалим срцем и душом, али више нећу да плачем - наставила је она.

Водитељ ју је потом упитао да ли је имала страх како ће наставити живот сама.

Прво јутро кад је освануло после његовог одласка и толико сам плакала. Ја 40 дана нисам излазила из куће и толико сам плакала. Ја сам се питала како ћу да ухватим у своје руке све што је он радио и да решавам. Ја нисам била обична домаћица како многи замишљају и седела код куће и кувала ручак. Ја сам знала све Салетове прве идеје и како ће да изгледа, за све формате сам знала унапред сценарио. Он устаје у три ноћу, стави јастук, а онда каже да има идеју за нову сезону, слепе аудиције, све сам знала. Он мене пита: "Суле, шта мислиш како би народ реаговао и да ли ће да им се допадне?". Ја сам народно дете и знам како народ размишља, шта би волео да види и чује, па кажем шта је добро, а шта да променимо и тако смо се допуњавали. Ја бих све дала сад да могу да га оживим, али је то немогуће - говорила је Сузана.

О његовим последњим данима
Она се потом осврнула и на најтеже тренутке које је доживела током Сашине борбе са болешћу, присетивши се његових последњих дана.

Нестајао је преда мном, то ме је највише болело. Није могао ни да једе, ни да седи, ни да хода, то је било најстрашније. Они су му давали лек против болова и средство за спавање, да утоне у сан и да не осети, јер су то страшни болови били на крају, пише Курир.
 

Извор:
Курир
Пише:
Пошаљите коментар
”СВИ СМО ПЛАКАЛИ КАД СМО ГА ЧУЛИ”, ПРИЗНАЈЕ УДОВИЦА ЕРИКА ДЕЈНА Доктор из „Увода у анатомију“ учествовао у пројекту који оболелима враћа глас
а

”СВИ СМО ПЛАКАЛИ КАД СМО ГА ЧУЛИ”, ПРИЗНАЈЕ УДОВИЦА ЕРИКА ДЕЈНА Доктор из „Увода у анатомију“ учествовао у пројекту који оболелима враћа глас

12.03.2026. 16:17 16:40