Друга лига у футсалу: Бечејци и Пироћанци приредили драму

Тако нешто може да приреди само футсал! Штета што је друголигашки окршај Бечејаца и Пироћанаца (7:6) пратило само стотинак гледалаца, јер је виђена права спортска драма.
Zaslužena radost domaćih na kraju

Гости су у првом полувремену мајсторски користили грешке домаћина и на одмор се отишло резултатом 1:5. У наставку сасвим другачија слика,Бечејци су решили полувреме у своју корист резултатом 6:1 и на крају славили са 7:6. Имајући све у виду, била је то игра оба ривала са много грешака, али и добрих потеза, поготово голова, па је зато задовољила све присутне.

Посебно је био драматичан финиш утакмице,гости су 45 секунди пре звука сирене голом Николића изједначили на 6:6. И кад су сви очекивали да ће се утакмица завршити најправедније поделом бодова, домаћи су извели последњи напад у ком је Дражић проиграо Голуба, а овој три секунде пре краја својим другим голом поставио коначних 7:6. На једној страни радост, а другој туга. Спорт нема милости.