ФК Партизан: Има ли сврхе такмичити се у оваквим условима?

БЕОГРАД: Фудбалски клуб Партизан огласио се саопштењем у коме истиче да после данашњег кола и дешавања на терену, може само да постави питање има ли сврхе такмичити се у оваквим условима и са оваквим суђењем.
Sudija/dnevnik

Партизан је вечерас ремизирао против Јавора у Хумској 3:3, а гости су до изједначења дошли у 88. минуту.

У неколико минута имали смо ситуацију да се против нас досуди једанаестерац, где судија без икакве дилеме показује на белу тачку, док у ситуацији када је требало да досуди очигледан пенал над Игором Вујачићем, кога у казненом простору руши противнички играч остаје нем и он сам и ВАР соба. Без реакције, без жеље да се макар провери нешто што је очито и белодану на штету Партизана, наводе из Хумске.

Зато се питамо има ли сврхе такмичити се у овим условима, са оваквим суђењем, где немате равноправну ситуацију, док се на другим теренима игра и по 97 и 98 минута, искључују играчи док један клуб не дође до циља, закључују из Партизана са јасном алузијом на победу Црвене звезде против Радничког у Нишу 2:1, голом Александра Пешића у 97. минуту.