ГРАДСКА ЛИГА НОВОГ САДА Обилић - Сланобарац 5:1 (1:0)

У занимиљивој и фер игри заслужена убедљива победа играча Обилића над новајлијом у лиги Сланобарцем.
lopta_u_mrezi_1

ВИЛОВО: Игралиште Обилића, гледалаца 100, судиница Ана Живовић (Нови Сад), стрелци: Милутинов у 28, Д. Панић 53, 60. и 83. Ћурчић 67. за Обилић, а С. Мацакања у 80. минуту за Сланобарац. Жути картони: С. Добрић (Обилић), Грек (Сланобарац).

ОБИЛИЋ: Д. Добрић 6, М. Панић 6 (В. Панић 6), Влаовић 6 (Лазарчев), Љ. Панић 7, Миланковић 7, С. Добрић 6, С. Панић 7, Вукотић 7 (Б. Панић), Д. Панић 9, Ћурчић 7, Милутинов 7.

СЛАНОБАРАЦ: Вељић 6, Грек 5 (Ђ. Ковач), Забрадац 5, Рајхерт 6, Пенов 6, С. Аземи 6, С. Мацакања 7, З. Мацакања 7 (Мишковић), М. Ковач 5, А. Аземи 5, Козарев 5 (Ј. Аземи 5).

У занимиљивој и фер игри заслужена убедљива победа играча Обилића над новајлијом у лиги Сланобарцем. Поред шест постигнутих погодака пропуштено је још неколико прилика. Утакмицу је обележила судиница Ана Живовић својим одличним суђењем.

Ж. Марковић

Тител - Пролетер 2:1 (0:0)

ТИТЕЛ: Градски стадион, гледалаца 150, судија :Калијев (Нови Сад). стрелци: Ружин у 67. и Куља и 73. минуту за Тител, а  С. Крастић у 90. минуту за Пролетер. Жути картон : Вукотић, Јеремић (Пролетер).

ТИТЕЛ: Мајор 7, Ђаковић 7( Н. Караташевски),  Фодор 7, Тркуља 7, Ј. Караташевски 7, Јованов 8, Бабић 7, Куља 8, Ружин 8 (Синани) Прокин 7, Паунић 7.

ПРОЛЕТЕР: Симић 8, Малешевић 7, Вукотић 7, Јеремић 7, Андрин 7, Аyић 7, Кирти 8, Крстић 7, С. Крстић  8, Пролић 7, Човић 7.

Одлична фудбалска утакмица је одиграна у Тителу. Први гол постигнут је у 67. минуту када је евро- голом домаћине у вођство довео Ружин. И други погодак Титељана је био леп, а постагао га је Куља, на асистенцију  Јованова. Гости су искористили једну од ретких грешака одбране Титела и у 90 минуту смањили резултат тако да је и завршница утакмице била занимљива. На крају заслужена победа Титељана.

Ж. Марковић

Железничар - Москва 2:1 (1:0)

НОВИ САД: Игралиште Железничара, гледалаца 100, судија: Ћурчић (Тител), стрелци: Милутиновић у 22. и Релић у 71. за Железничар, а Лековић у 81. минуту за Москву. Жути картони: Ћетковић, Релић (Железничар), Томић, Лончар, Греку (Москва). Црвени картони: Греку и тренер Станисављевић (Москва).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Гавриловић, Цвијић, Плавшић, Мићић (Ђорђијевски), Бајић, Стевановић, Лаловић, Срдановић (Релић), Милутиновић, Ћетковић, Баљинца.

МОСКВА: Хаљини, Миљевић, Бериша, Греку, Јанков, Бањац (Ковач), Мићко, Микан, Лончар, Томић, Лековић.

Доминирала је екипа Железничара током целог меча, стварала прилике, али је до одласка на одмор успела да искористи само једну. Након корнера Милутина Мићића Марко Милутиновић је успео да савлада Хаљинија.

Успели су домаћи након филигранске акције Ћетковића и Лаловића да голом резервисте Релића повећају резултат. Задовољни резултатом пропустили су иницијативу гостима па је Павло Лековић у финишу утакмице успео да ублажи пораз.

М. По.

Борац - Ченеј 3:0 (2:0)

РАКОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца око 50, судија: Шарић (Нови Сад), стрелци: Васиљевић у 32. Перић у 37. Војновић у 50. минуту.

БОРАЦ: Иванишевић (Димитријевић), Јовановић 7 (Карановић 6), Перић 8, Хаџић 8, Маричић 7, Кукурузовић 7, Бакош 7 (Бурсаћ 6), Томић 8, Бајић 7, Васиљевић 8, Војновић 8.

ЧЕНЕЈ: Драгин 6, Грубичић 6, Радосављевић 7, Стојаковић 6, Вилотијевић 7, Лукић 7, Кубурић 6, Крстевски 6.

Фудбалери Борца лако су дошли до три нова бода.  Када се томе дода да су гости допутовали са осам играча већих проблема Раковчани нису имали. Мора се нагласити, иако су ченејци били десетковани заслужују све похвале јер су се лавовски борили свих 90. минута.

Б. Старчевић

Обилић - Сланобарац 5:1, Сусек - Јединство (Г) 2:0, Динамо - Милетић 2:3, Тител - Пролетер 2:1, Железничар - Москва 2:1, Борац - Ченеј 3:0, Слога - Виноградар 0:10. Слободан је био Хајдук.

1. Јединство (Г)      9      8      0      1      30:8    24

2. Борац                 9     7      1      1      27:6     22

3. Сусек                 9    6      2      1      34:5       20

4. Пролетер        10     6      1      3      39:12     19

5. Железничар     9     5      3      1      14:7        18

6. Милетић        10     5      3      2      25:24      18

7. Тител              9   4      2      3      29:21          14

8. Хајдук            9    4      0      5      23:14          12