Градска лига Новог Сада: Расположени Мошоринци

Милетић - Динамо 4:2 (3:1)
fudbalska lopta

МОШОРИН:  Игралиште Милетића, судија Николаш (Футог), стрелци: Петровић (аутогол) у 2, Н. Лишић 11 и 40, и Н. Павловић у 53.за Милетић, а Дистл у 10 и Учур (из пенала) у 84 минуту за Динамо. Жути картони: Суботин (Милетић), и Дистл (Динамо).

МИЛЕТИЋ: Петковић 6, Јанковић 7, Павков 8, Рогић 6 (Голић), З. Ђурић 6 (М. Лишић), М. Павловић 7, Н. Лишић 7, Н. Павловић 7 (Г. Ђурић), Калаковић 7, Косић 7,  Суботин 7.

ДИНАМО: Савић 6, Гојков 6, Петровић 5 (Лојаница), Сабо 6, Дистл 7, Ст. Мишкић 6 (Божоки), Шегуљски 5 (Бикицки), Пешић 5 (Си. Мишкић), Дубравац 5 (Николић), Учур 7 и Илић 6.

Још једна добра патија фудбалера Милетића. Капитен Павков  је успешно водио екипу и учествовао код свих голова домаћих. Најлепши моменат на утакмици био је погодак  млађаног  Немање Павловића (17) који је са ивице шеснаестерца  сјајним удрацем погодио мрежу, лопта је лизнукла пречку и улетела у небрањени угао.

Ж. Марковић

Борац - Виноградар 0:2 (0:1)

РАКОВАЦ: Игралиште Борца, судија: Кесић (Тител), стрелци: Предојевић у 20. Ћелић у 60. минуту. Жути картони: Ћелић, Буквић (Виноградар).

БОРАЦ: Миланков 6, Бертић 6 (Новаковић 6), Војновић 6, Недељковић 7, Берић 6, М. Јовановић 6, О. Јовановић 6 (Карановић 6), Хаџић 6 (Томић 6), Идризи 6 (Јунг), Милосављевић 6, Мирковић 6.

ВИНОГРАДАР: Н. Елез 8, Бјелобаба 7 (Миловић 6), С.- Елез 7, Поповић 7, Ербез 7, Буквић 7, Ћелић 8 (Теофиловић 7), Владисављевић 6 (Газивода 6), Владић 7, Предојевић 7, Периновић 8.

У комшијском дербију сасвим заслужено победили су гости из Лединаца, који су знали да казне сваку грешку одбрану Борца и дођу до важних бодова. И домаћи играчи су имали своје шансе међутим, истакла се чврста одбрана предвођена голманом Николом Елезом.

Б. Старчевић

Борац (НС) - Хајдук (Г) 2:0 (1:0)

НОВИ САД: Игралиште Борца, судија: Спасојевић (Нови Сад), стрелци: Срдановић у 16. и Јашовић у 75. минуту. Жути картон: Јовановић (Хајдук). Црвени картон: Илић (Хајдук).

БОРАЦ: Иванишевић, Вучковић, Кажић, А. Бајић, Јашовић, М. Бајић, Крстић, Перишић, Салић (Добрињац, Малиновић), Поповић, Срдановић (Ђорђијевски).

ХАЈДУК: М. Радаковић, СМиљанић, Љубојевић (Дракулић), Илић, Ракић, Ј. Радаковић, Цветковић, Јовановић (Ћурић), Тошић, Илић, Галић.

Новајлија у Лиги, Борац освојио је сва три бода у сусрету са екипом Хајдука. Предност екипи са Клисе донео је Душан Срдановић. Домаћину је у наставку био олакшан посао, јер је Бранислав Илић добио директан црвени картон у 62. минуту, па су бројчану предност до краја утакмице домаћи крунисали голом ветерана Бобана Јашовића.

М. По.

Пролетер - Железничар 2:1 (2:1)

БАНОШТОР: Игралиште „Павлиш„, судија: Грегуровић (Петроварадин), стрелци: Кирти у 22. (из пенала), Чолић у 32. за Пролетер, а Павловић у 44. минуту за Железничар. Жути картони: Папић, Вукотић (Пролетер), Мишкић, Милић, Марешћук (Железничар).

ПРОЛЕТЕР: Вебер 6, Крстић 6, Папић 6, Ердељан 6 (Вукотић 6), Пролић 6, С. Крстић 6, Аџић 7, Чолић 7, Кирти 7, Катона 6, Вуковић 6, С. Крстић 6.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Блаћанин 7, Бенџић 6 (Гаши 6), Киш 7, Мицић 7, Плавшић 6, Никшић 6, Лаушевић 6, Радуловић 5 (Скендер 6), Павловић 6, Зрнић 6, Марешћук 6.

Фудбалери Пролетера пружили су нешто слабију партију на свом терену против гостију из Новог Сада, и поред тога успелчи да победе.  Што није било више голова главни „кривац” је био голман Блаћанин који је имао неколико изванредних одбрана.

Д. Об. - Б. Ст.

Хајдук (НС) - Обилић  0:1 (0:0)

НОВИ САД: Игралиште Борца, судија: Маријанац (Раковац), стрелац: Милутинов у 82. минуту. Жути картони: Џафоли (Хајдук), Бл. Панић, Милутинов (Обилић).

ХАЈДУК: Ћуровић, Паштар (Отић), Краснићи, Гагричић, Ракита, Дубак (Даниловић), Николић (Шовњански), Џафоли, Томић, Лалуја, Косец.

ОБИЛИЋ: Младеновић, Влаовић, Добрић, Љ. Панић, Миланковић, Добрић, Бл. Панић, И. Панић, Бо. Панић (Ђуровић, Скелеџић), Вукотић (М. Панић), Милутинов.

Екипа Хајдука добро се држала током меча, пропустила и неке прилике да евентуално дође до предности. И екипа из Вилова пропустила је неколико прилика да би осам минута пре краја Жарко Милутинов савладао Ћуровића, па су сва три бода однели гости.

М. По.

Сланобарац - Москва 4:0 (прекинуто у 78. минуту)

БУДИСАВА: Игралиште Динама, судија: Станић (Будисава), стрелци: Мацакања у 12. 60. и 73. и Греку у 32. минуту (из пенала). Жути картони: Петковић, Ковач (Сланобарац), Калаба, Комазец (Москва). Црвени картони: Греку (Сланобарац), Радосавац, тренер Станишић (Москва).

СЛАНОБАРАЦ: Вељић, Ковач, Миљевић, Манић, Петковић, Греку, Мацакања, Ћулибрк (Стевановић), Станић (Салиху), Микан, Лончар.

МОСКВА: Бичкаји, Томић (Билак), Божић, Калаба, Митровчан, Тот, Ступар, Ковачевић, Кременовић, Комазец, Радосавац).

Домаћи су били расположени током утакмице и до прекида који се догодио у 78. минуту имали су убедљиву предност. Мрежу екипе Москве начео је расположени Синиша Мацакања, а до полувремена Греку је успео да реализује најстрожу казну. У наставку је Мацакања са још два гола повећао резултат.

М. По.

Хајдук - Обилић 0:1, Сланобарац - Москва 4:0 (прекинуто у 78. минутуи), Слога - Ченеј 0:0, Борац (НС) - Хајдук (Г) 2:0, Пролетер - Железничар 2:1, Борац (П) - Виноградар 0:2, Милетић - Динамо 4:2.

1. Милетић 6      6      0      0      31:5  18

2. Виноградар    6      4      2      0      22:4  14

3. Обилић  6      4      2      0      10:5  14

4. Хајдук (Г)      6      4      0      2      12:7  12

5. Пролетер       6      3      1      2      16:8  10

6. Динамо  6      3      1      2      16:10        10

7. Борац (НС)     6      3      1      2      11:8  10

8. Ченеј     6      2      1      3      13:10        7