Градска лига Новог Сада: Убедљиви Сусечани

Искусна екипа из Сусека оправдала је улогу фаворита и убедљиво савладала борбену екипу из Лока и наставила борбу за сам врх табеле и уласку у већи ранг такмичења.
fudbal

Слога - Сусек 0:5 (0:3)

ЛОК: Игралиште на Сигету, играно без гледалаца, судија Кресић (Тител), стрелци: Месарош 22. и 36., Поднар 31. и Бакош 49. и 78. минуту.

СЛОГА: Беновић 5, Шереш 6, Радић 6, Јојарт 6 (Кузмановић), Н. Видић 5, Гајић 6, Милојевић 6, Берар 6, Ахметовић 5, Мучи 6 (Љ. Џамбас 5) и С. Џамбас 5.

СУСЕК: Сакан 6, Рапић 6, Дрмаку 6, Старчевић 7, Михајловић 5, Шодић 6, Месарош 8 (Бакош 8), Дражић 7, Поднар 7 (Станојевић), Миладиновић 7, Вукмировић 7.

За похвалу је суђење младе судијске тројке.

Ж. Марковић

Ченеј - Пролетер 0:1 (0:0)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, без гледалаца, судија: Станић (Будисава), стрелац: Кирти у 66. минуту. Жути картон: Ковачевић (Ченеј). Црвени картон: Ковачевић (Ченеј).

ЧЕНЕЈ: Костић, Ћурчић, Малетић, Проле, Лукић, Милошев (Вилотијевић), Крстевски, Божић (Радосављевић), Васић, Ковачевић, Васиљевић (Стојковић).

ПРОЛЕТЕР: Вебер, Јеремић, Пролић (Андрин), М. Вуковић, Малешевић, Папић (Р. Вуковић), Тривунџић, Н. Крстић (Ст. Крстић), Св. Крстић, Човић, Кирти.

У борбеној утакмици и без много прилика гости су до победе дошли голом Киртија, директним ударцем из корнера. Пре гола одлуке Ковачевић је најпре добио жути а потом и црвени картон па су у финишу домаћи имали играча мање.

У 80. минуту имала је екипа Ченеја велику прилику да дође до бода. У казненом простору оборен је Крстевски, али је голман Вебер прозрео намеру Милошева са пеналтика и гостима донео вредне бодове.

М. По.

Москва - Обилић 2:1, Ченеј - Пролетер 0:1, Виноградар - Милетић 3:2, Хајдук - Јединство (Г) 0:1, Слога - Сусек 0:5, Борац - Динамо 0:2, Железничар - Тител 0:7. Слободан је био Сланобарац.