Куп Србије: Раднички – Пролетер 0:2 (0:0)

Новосадска најава лакшег тренинга у Пироту се испунила и поред тога што су са гол линије пет пута склонили лопту и две пречке их заштитиле да не приме гол.
kup srbije, Dnevnik arhiva

По дивном времену, пиротски играчи, утисак је,  више су показали од фаворизованог госта у првом полувремену.  Гости су повели у 48. минуту после лепе акције, а стрелац је био  Галић.

Домаћи тим је створио прилику за изједначеwе, није је реализовао, да би у 84. минуту Глушчевић поставио  коначан резултат - 0:2.

Раднички – Пролетер 0:2 (0:0)

ПИРОТ: Градски стадион, судија:Јеринић (Београд)м стрелци Галић у 48. и Глушчевић у 84. минуту.

РАДНИЧКИ: Илић 6, Толић 7, Дојкић 6, Георгијевски 7, Едоа 5 (Милошевић), Кукоq 5, Јаковqевић      5 (Марковић), Петровић 6, Миленковић 6, Ожеговић 5, Петров 6 (Костић-Милутиновић).

ПРОЛЕТЕР: Елесин 8, Бацановић  7 (Милошевић), Весић 6(Пејић), Јоковић 6, 5, Башановић 6, 5, Илић 6, Андрејевић 7, Јанковић 6, Живојиновић 6 (Глушчевић), Поповић  6 (Миленкович), Галић 7 (Ђурић).