ЛШ: Нови дебакл Звезде, Ливерпул је био прејак (4:0) УЖИВО

БЕОГРАД: Фудбалери Црвене звезде убедљиво су изгубили од Ливерпула у трећем колу Лиге шампиона резултатом 4:0. Следећи меч ова два тима је за две недеље када Ливерпул долази у Београд.
EPA-EFE/NIGEL RODDIS

Крај утакмице

90` Оштар ударац Стариџа са преко 25 метара. Борјан се пружио и избацио лопту у корнер

80` ГОООЛ Мане је добро раговао и лопту коју је добио на око пет метара од гола Борјана, проследио у мрежу

77` Шутира Мане, али Борјан брани

76` Нови пенал за Ливерпул, због играња руком

69` Најбоља шанса за Звезду. Срнић је шутирао али је лопта ишла поред гола. Бен је покушао да је скрене у мрежу, али је био кратак

63` Сјајан ударац Фирмина са око 20 метара, али Борјан се није дао изненадити

53` Арнолд је био у шанси. Борјан брани

52` Салах са беле тачке за 3:0

50` Пенал за Ливерпул. Помало неправедно. Стојковић је само заградио Манеа

Ливерпул је на одмор отишао са два гола предности

45` Гооол Салах је савладао Борјана

37` Ливерпул све јаче притиска. Шутирао је Шаћири са око 20 метара, али је Борјан био добро постављен

31` Борјан је одбранио Слахов ударац. Свакако, био је и офсајд

26` Нова шанса за Ливерпул. Робертсон је опет добро пробио по левој страни али је Салах био кратак за његов центаршут

20` ГОООЛ за Ливерпул. Фирмино је после доброг продора Робертсона, лако избацио одбрану Звезде и савладао Борјана

17` Шанса за Бабића, али није добро захватио лопту

10` Ливерпул се ослободио почетног Звездиног притиска, али нема веће опасности за гол Милана Борјана

5` Звезда је без страха ушла у утакмицу и не личи ни мало на онај збуњени тим који је супротставио ПСЖ-у.