МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА СРЕМ – ИСТОК Делегат поништио погодак

Крушедол - Граничар (О) 2:3 (1:1)
fudbal lopta

У Крушедолу циркус од суђења. Први гол гостима је признат иако су чак два играча гостију били у офсајд позицији.

А, још већа лакрдија је била када су домаћини и трећи пут затресли мрежу гостију. Судија је показао на центар и таман да гости крену са центра, на сцену је ступио Саша Бежановић, делегат утакмице, позвао главног судију и после неког објашњавања, судија је  поништио погодак. Уз то арбитар је без разлога искључио Боројевића. Због свега тога, домаћини су најавили иступање из лиге.

С. Радуловић

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, судија Бјелан (Хртковци).Стрелци: Јовановић у 22. и Н. Цурковић у 68. за Крушедол, а Радојчић у 10, Живановић у 50. и С. Кнежевић у 70. минуту за Граничар. Жути картони: Гостовић (Крушедол), Жунић (Граничар).Црвени картони: Клаић, Боројевић (Крушедол), Обрадовић (Граничар).

КРУШЕДОЛ: Пардовицки, Крунић, Јелковић, Миланов, Гостојић, З. Клаић, Н. Цурковић, Мићин (Марчетић), М. Цурковић, Јовановић (Јордановски), Белановић (Боројевић).

ГРАНИЧАР: Чавић, Самарyић, Д. Кнежевић, Николић, Живановић, Ољача, Обрадовић, М. Михајловић, Жунић, С. Кнежевић, Радојчић (Деврња, Орловић).

Камени - Младост (Б) 0:1 (0:0)

Гости су били фаворити, али су до победе дошли доста тешко. У првом полувремену домаћи стрелци су промашили неколико изгледних прилика. Онда је у гостујућој екипи ушао у игру искусни Драган Радовић и он је донео превагу у игри. Гости су загосподарили тереном, и у наставку меча преко млађаног Прљића успели да погоде мрежу Бантића.

Б. Нанић

АШАЊА: Игралиште Каменог, судија Јовановић (Рума).Стрелац: Прљић у 70. минуту.

КАМЕНИ: Бантић, Нинић, Лабахур, Јефтић, Гавриловић, Илић, Добрић, Радовановић, Рујић (Балабан), Ђорђевић (Николић), А. Марковић (Цвејић, П. Марковић).

МЛАДОСТ: Честић, Љуштинић, Дејић, Јовановић, З. Кривошија, М. Стоиљковић, Кривошић (Радовић), Кошутић, Б. Кривошија (Исаиловски), Прљић, Стојковић, Бакић.

Јединство (П) - Срем (СМ) 1:3 (1:0)

У првом полувремену Платичевчани су играли одлично, потопуно су су надиграли Митровчане и успели да поведу. Стрелац је био Петковић у последњим секундама првог дела сусрета.

А у наставку гости су били бољи успели су да преокрену резултат, а  припомогли су и домаћи фудбалери који су и сувише грешили.

М. Пантовић

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, судија Николић (Рума).Стрелци: Петковић у 45. за Јединство, а Ф. Матић у 63, Рауковић у 65. и Јовановић у 90. минуту за Срем. Жути картони: Јошић, Лозић, Јовановић (Јединство), Накић, Андрић, С. Матић, Тадић, Рауковић (Срем).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Јошић, Поповић, Г. Петровић, Милетић, Стојановић, Гавриловић (Д. Клајн, Н. Шафаузер), Трумић, Д. Петровић (Јовановић), Петковић, Лозић (Шкара).

СРЕМ: Вукашиновић, Накић, С. Ранковић, Андрић, С. Матић, Босанчић (Јовановић), Весић (Рауковић), С. Тадић, А. Станковић,   Бајловић (Тошић), Крњулац (Ф. Матић).

Фрушкогорац - Хртковци 1:0 (0:0)

Иако су домаћини били много бољи ривал, тешко су дошли до победе.Гости су дошли са намером да макар освоје бод.Тако су и играли, углавном су се бранили. Ипак, у финишу утакмице Н. Петровић је из једне гужве просто угурао лопту у мрежу гостију и тако свом тиму донео заслужену радост.

С. Ранитовић

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, судија Митровић (Добринци).Стрелац: Н. Петровић у 83. минуту. Жути картои: Радовановић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Туфегyић, Крнета, Ковачевић, Д. Филиповић 7, Месаровић, С. Вучић, Свјетлановић, Тртица, Н. Петровић, Пејаковић (Ланг, Миљуш), Радовановић (Радосављевић).

ХРТКОВЦИ: Илић, Међед, Конц, Павличевић, Митровић, Станојевић, Обровац, Рудић (Антонић), Рајда, Д. Савић (Глумчевић), Новаковић.

Полет - Шумар 4:2 (2:2)

Гости могу да буду задовољни коначним резултатом, јер су домаћини били далеко бољи ривал. Постигли су четири лепа гола, и приказали једну динамичну и занимљиву игру, пуну смишљених акција.

Б. Рађеновић

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, судија Митровић (Рума).Стрелци: Јовић у 12, Кораћевић у 23, и Р. Кесић у 67. и 79. за  Полет, а Васић у у 33. и 39. минуту за Шумар. Жути картони: Радан, Ђокић, тренер Радојчић (Шумар).

ПОЛЕТ: Пашић 6 (Милић 6), И. Савић 6, Костић 7, Р. Савић 8, Бакић 7, Поповић 7, Караклајић 7, Делибос 6, Кораћевић 8 (Калезић), Р. Кесић 8, Јовић 7.

ШУМАР: Петковић 6, Миличевић 7, Радан 6, Ђокић 6 (Бабић), Козлина 6, Врачевић 6, Лазић 7, Најић 7, Максић 6 (Цвјетковић), Вукић 6 (Живковић).

Напредак (Ж) - Раднички (И) 2:1 (1:0)

Жарковачка бонбоњера, и даље је неосвојива трврђава.Иако су гости из Ирига били опасан ривал у току целе утакмице нису успели да савладају веома чврсте и борбене домаћине.Уствари, нису освојили ни бод.У домаћем тиму бриљирали М. Савић и Божић, што је превагнуло, победника.

Н. Крнић

ЖАРКОВАЦ: ИгралиштеНапретка, судија Блажон (Рума).Стрелци: Савић и Божић за Напредак, Н. Еркановић за Раднички.Жути картони: Крнић, Анђелић, Бузаш, Деврња (Напредак), Пазарски, Вишњовски, Митровић (Раднички).

НАПРЕДАК: Крнић 7, Стијевић 7, Васић 7, М. Савић 9, Божић 9 (Јовановић), Деврња 7, Мијаиловић 7, Михајловић 7, Бузаш 7, Марковић 7(Жакула 7), Анђелић 7 (Танасковић).

РАДНИЧКИ: Савић 7, Поткоњак 7, Крстић 7, Таглиавиа 7, Пазарски 7, Мадацки 7, Н. Еркановић 7, Вишњовски 7 (Спремић), Гемери 7 (Черњак), Митровић 7, Шевић 7.

ЧСК - Сремац (Деч) 0:4 (0:1)

Била је то динамична и борбена игра ривала. У првом делу  домаћи фудбалери су били можда и бољи, али у наставку гости су доминирали и постигли четири гола.

П. Станчев

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, судија Познан (Рума). Стрелци: Кресојевић у 48, М. Илић у 58.и Стојчевић у 80. и 90. минуту. Жути картон: М. Петровић (Сремац).

ЧСК: Војновић, Пејић, Мирковић, Ђокић, Димић (Кнежевић), Симић, Драгичевић, Стаменковић, Шпоња (Першић), Матош, Арсић.

СРЕМАЦ: Шљукић, В. Петровић, М. Петровић, Арсенијевић, Т. Мијатовић, Мајсторовић, Младеновић, Недељковић, Стојкчевић, Хаџић (Кресојевић, Милић (М. Илић).

Брестач - Дунав 0:2 (0:1)

Гости су  били бољи у току целе утакмице.И заслужено носе бодове.Маринковић је постигао гол из израђене акције, а Минић, је главом лопту с 12 метара, послао у мрежу домаћина, после центаршута.

Б. Вујаклија

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача, судија Ђурић (Ириг). Стрелци: Маринковић у 45. и Минић у 60. минуту. Жути картони: Младеновић, Сретковић, Белић, Д. Ковачевић (Брестач), Мрђа, Милешевић, Николић, Кованић, Поповић (Дунав).

БРЕСТАЧ: Параносић, Страхиња Младеновић, Обреновић, Д. Ковачевић, Милутиновић, Ђурић (Сретковић), Петронијевић, Богосављевић, М. Ковачевић (Стефан Младеновић), Анђелковић (Савић), Белић.

ДУНАВ: Лошић, Николић, Јанковић, Кованић (Поповић), Минић, Маринковић, Бугарин, Радуловић (Срјемац, Попадић), Станчић, У. Милешевић, Мрђа.

КРУШЕДОЛ: Крушедол - Граничар (О) 2:3, ПЛАТИЧЕВО: Јединство - Срем (СМ) 1:3, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет- Шумар 4:2, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Хртковци 1:0, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Раднички (И) 2:1, БРЕСТАЧ: Брестач - Дунав 0:2, АШАЊА: Камени - Младост (Б) 0:1, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Сремац (Деч) 0:4.

1. Срем (СМ)      4      4      0      0      13:3 12

2. Напредак(Ж)  4      4      0      0      10:3  12

3. Младост (Б)   4      4      0      0      11:5  12

4. Раднички (И)  4      2      0      2      9:6    6

5. Сремац (Деч) 4      2      0      2      11:9  6

6. Дунав (НС)     4      2      0      2      6:4    6

7. Граничар (О)  4      2      0      2      8:10  6

8. Полет            4      2      0      2      7:9    6