Међуопштинска лига Срем – Исток: Михаљевчани стали у финишу

Срем (СМ) - Младост (Б) 1:2 (0:0)
fudbal, pixabay

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, судија Николић (Рума). Стрелци: Пуљић у 50. за Срем, а Јовановић у 67. и В. Југовић у 90. минуту за Младост. Жути картони: Маричић, С. Матић (Срем), Јокић, В. Југовић (Младост). Црвени картон: Новић (Младост).

СРЕМ: Цветковић, Накић, С. Ранковић (Андрић), Маричић, Ф. Матић (Стојановић), С. Матић (Вукајловић), Руковић, Босанчић, Весић (Јовановић), Пуљић, Бајловић (А. Ранковић).

МЛАДОСТ: Милошевић, Љуштинић, Кошутић, Јовановић, Стјепановић, Нешковић, Прљић, Цветиновић, Ђурђевић (Кривошија), Јокић (Лилић), Новић (В. Југовић).

Домаћини су одмах на почетку другог полувремена повели. Али гости се нису ни једног тренутка предавали. И чим је домаћа одбрана направила прву грешку гости су поравнали резултат. А, у финишу млађани В. Југовић је својим прелепим голом донео и победу гостима.

Ж. Јовановић

Шумар - Раднички (И) 1:0 (0:0)

ОГАР: Игралиште Шумара судија Катић (Рума). Стрелац: Козлина у 74. минуту (из пенала). Жути картони: Козлина, Рагастовац (Шумар).

ШУМАР: Хаџић 7, Миличевић 7, Врачевић 7, Максић 7, Драганић 7, Козлина 8, Томић 8, Лазић 7 (Лалић 7), Рајић 7 (Симић 7), Ивановић 7. Рагастовац 7.

РАДНИЧКИ: Н. Савић 6, Поткоњак 6, Николић 6, Таглиавиа 6, Вучковић 6, Вишњовски 6, Шевић 6, Анђић 6, Д. Митровић 6 (В. Поповић 6), Пузић 6, М. Поповић 6 (Мадацки 6).

После сталне иницијативе и више прилика, домаћини су, ипак на крају славили. И то из пенала, када су гости у свом казнеом простору играли руком. А гости из Ирига први шут ка домаћем голману Хаџићу упутили су тек у 58. минуту игре.

С. Дангић

Фрушкогорац - Напредак (Ж) 1:1 (1:1)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, судија Кавгић (Рума).Стрелци: Петковић у 16. за Фрушкогорац, Божић у 43. минуту за Напредак.Жути картони: Тртица (Фрушкогорац), Деврња (Напредак).

ФРУШКОГОРАЦ: М. Вучић, Петковић, Крнета, Тртица, Бојановић, Месаровић (С. Петровић), Пејаковић, Видаковић, С. Вучић (Ланг), Зељуг (Д. Филиповић), Медић (Пешељ).

НАПРЕДАК: Крнић, Мијаиловић, Секулић, С. Савић, Кнежевић, М. Савић, Божић, Гемери (Топић), Љубинковић, Деврња, Јовановић.

У доброј и занимљивој утакмици домаћин је имао, више шанси али се на крају морао задовољити и бодом. Стеван Божић, прво није искористио за госте пенал, али се мало касније искупио. Извео је мајсторски слободан ударац с 20 метара. И голман домаћих М. Вучић је био немоћан да било шта уради.

С. Ранитовић

Јединство (П) - Сремац (Деч) 0:0

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, судија Познан (Рума).Жути картони: Шкара, Д. Шофаузер, Босиљков, Р. Јошић (Јединство), В. Петровић, М. Мајсторовић, Младеновић, Марко Марчета (Сремац).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Поповић, Стојић, Г. Петрови (Шкара), Жакула, Стојановић, Милетић, Д. Шофаузер (Босиљков), Д. Петровић, Трумић, Р. Јошић.

СРЕМАЦ: Шљукић, В. Петровић (Марко Марчета), Стојковић, М, Мајсторовић, Т. Мијатовић, П. Мајсторовић, Младеновић, М. Петровић, Недељковић (Милић), Јуришић (Лазић), Милан Марчета.

Гости могу бити на крају и задовољни коначним резултатом, јер су домаћи стрелци имали две колосалне шансе. Стојановић и Д. Шофаузер нису погидли мрежу гостију са неколико метара.

На другој страни гости су се определили да се бране, да сачувају своју мрежу, што су на крају и успели. Само много се више очекивало од фаворизованих гостију.

М. Пантовић

Крушедол - Камени 7:2 (4:1)

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, судија Ђурић (Инђија). Стрелци: Јовановић у 17, Станчић у 19. и 48, Н. Цурковић у 26, 30. и 63. и З. Клаић у 57. за Крушедол, Ђорђевић у 39. и Добрић у 73. минуту за Камени. Жути картони: Бошковић (Камени). Црвени картон: Сали (Камени).

КРУШЕДОЛ: Иванишевић, Ђурђевић, Мићин, З. Клаић, Н. Цурковић, М. Цурковић, Јовановић (Вукојевић), Радуловић, Станчић, Белановић (Радин), Марчетић.

КАМЕНИ: Јовичић, Лабахур, Николић, Радоњић, Мадацки, Радовановић, Асани, Ђорђевић, Сали, Добрић (Урошевић), Јовановић (Нанић), Бошковић.

Крушедолци су били бољи током целе утакмице и убедљива победа није изостала.

Б. Б. Р.

ЧСК - Хртковци 5:0 (1:0)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, судија Вејић (Буђановци). Стрелци: Першић у 16, Пејић у 47, Ђокић у 64, П. Суботин у 78. и Стаменковић у 80. минуту.Жути картон: Глумчевић (Хртковци).

ЧСК: Гашић, В. Кнежевић, Пејић (П. Суботин), Д. Суботин, Ђокић, Першић, Б. Кнежевић, Шпоња, Стаменковић, Драгичевић (Симић), Мутић (Милић).

ХРТКОВЦИ: Крпан, Конц, Дрљић, Сабо, Манојловић, Кукић, Обровац (Перић), Рудић, Рајда (Вукојевић), Глумчевић, Савић.

Да су домаћи стрелци били бар мало прецизнији резултат је могао бити и убедљивији.Перишић је начео гостујућу мрежу после гужве.А, Стаменковић, као последњи стрелац, је дочекао лопту на првој стативи, после центаршута П. Суботина, и лако матирао изненађеног голмана гостију Крпана.

П. Станчев

Граничар (О) - Дунав 3:0 (0:0)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, судија Лепак (Инђија).Стрелци: Петровић у 50. и 65. и М. Михајловић у 80.   минуту.Жути картон: Ољача (Граничар).

ГРАНИЧАР: Самарџић 7, Јовановић 7, Чавић 7 (Инђић 7), Врачев 7, Живановић 7, Ољача 7 (Обрадовић 7), Игњатовић 7, Петровић 8, С. Кнежевић 7, Деврња 7 (М. Михајловић 8), Бабић 7.

ДУНАВ: Котарац 6, Чинчурак 7, Шуковић 7, Попадић 6, Кованић 7, Вученовић 6, Прелић 6, Јовановић 6, Сурдучки 7, Бугарин 7, Срјемац 7.

Домаћини су пружили добру партију, али тек у другом полувремена, када су игру ушли расположени резевисти. Иначе, у првом полувремену гости су били равноправан ривал, али у неким тренуцима су и надиграли домаћина.

Д. Орловић

Полет - Брестач 0:1 (0:1)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, судија Павловић (Огар). Стрелац: Белић у 20. минуту.

ПОЛЕТ: Башић 6, И. Савић 6, Р. Савић 6 (Лончар ), Маринковић 6, Караклајић 6, Делибос 6, Кораћевић 6, Јовић 6 (Крављача), Ђаниш 6 (Данчетовић), Лукић.

БРЕСТАЧ: Младеновић 7, Обреновић 7, Милутиновић 7, Анђелковић 7, Марин 7, Стојковски 7, Радосављевић 7, Марковић 7 (Вукосављевић), Цветковић 7, М. Ковачевић 7, Белић 7.

Гости су водили још од 20. минута игре. После тога нешто су и домаћини покушавали да макар поравнају резултат.

КРУШЕДОЛ: Крушедол - Камени 7:2, ПЛАТИЧЕВО: Јединство - Сремац (Деч) 0:0, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Младост (Б) 1:2, ОБРЕЖ: Граничар - Дунав 3:0, ОГАР: Шумар - Раднички (И) 1:0, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Брестач 0:1, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Напредак (Ж) 1:1, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Хртковци 5:0.

 1. Срем. (Деч) (-4)    26     18     5      2      65:27        58

 2. Раднич. (И)  26     18     3      5      57:18        57

 3. Напред. (Ж) 26     14     7      5      50:28        49

 4. Полет  26     16     1      9      53:44        49

 5. Срем (СМ)    26     13     5      8      54:35       44

 6. Граничар (О)        26     12     7      7      48:34        43

 7. Младост (Б)  26     12     4      10     65:55        40

 8. Јединст. (П)  26     10     7      9      34:29        37