Међуопштинска лига Срем – Исток: С улице напали судије

Хртковци - Јединство (П) 0:1(0:0) (прекинуто у 57. минуту)
fudbalska lopta

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, судија Мушицки (Рума). Стрелац: И. Клајн у 51. минуту (из пенала).

ХРТКОВЦИ: Илић, Међед, Конц, Павличевић, Митровић, Манојловић, Обровац, Антонић, Савић, Рудић, Новаковић.

ЈЕДИНСТВО: Сабо, Стојић, Поповић, Г. Петровић (Гавриловић), Трумић, Јошић, Милетић, И. Клајн, Д. Петровић, Н. Шофаузер, Петковић.

Меч је прекинут због тога што су гледаоца коју су, иако су били ван  игралишта на улици (утакмица се може гледати и тако у Хртковцима), незадовљни суђењем ускочили у терен и напали судије.

Д. Вичик

Сремац (Деч ) - Напредак (Ж) 2:2 (2:1)

ДЕЧ: Игралиште н Сремца, судија Столић (Рума). Стрелци: Недељковић у 23. и В. Кресојевић у 39. за Сремац, а Божић у 44. и Мијаиловић у 82. минуту за Напредак. Жути картони: Недељковић, Б. Кресојевић (Сремац), Савић, Анђелић (Напредак). Црвени картон: В. Кресојевић (Напредак).

СРЕМАЦ: Шљукић 7, М. Петровић 7 (Лапчић), Арсенијевић 7 (В. Петровић 7), Т. Мијатовић 7, Младеновић 7, Б. Кресојевић 7, В. Кресојевић 7, Недељковић 7 (М. Лудајић), Стојчевић 7 (Бачевац), Хаџић 9, Милић 7.

НАПРЕДАК: Крнић 7, Стојчевић 7, Секулић 7 (Марковић 7), Михаијловић 7, М. Савић 7, Новковић 7, Божић 7, Боровица 7, Деврња 7 (Жакула), Кнежевић 7 (Мијаиловић 7), Анђелић 7 (Вишњић).

Домаћини су практично постигли сва четири гола.Одбрана домаћина је код шутева Божића и Мијаиловића, додиривала лопту, али је успела само да промени правац и да превари голмана Шљукића.

Кресојевић је постигао леп гол из слободног ударца са око 20 метара.

В. Стојковић

Граничар (О) - ЧСК 5:1 (2:0)

ОБРЕЖ: Игралиђште Граничара, судија Васић (Ириг). Стрелци: Обрадовић у 23, 37. и 67, Радојчић у 50. и С. Кнежевић у 87. за Граничар, а Матош у 49. минуту за ЧСК. Жути картони: М. Николић (Граничар), Димић, Манчић (ЧСК).

ГРАНИЧАР: Самарџић 8, Петковић 8, М. Николић 8 (Кекић), Јовановић 8, Живановић 8 (С. Михајловић), Ољача 8, Обрадовић 9, С. Кнежевић 8 (И. Николић), Д. Кнежевић 8, Рдојчић 8, М. Михајловић 8.

ЧСК: В. Кнежевић 6, Бошњаковић 7 (Пејић), Ђокић 6, Димић 7, Б. Кнежевић 6, Шпоња 7, Стаменковић 7, Матош 7, Першић 6 (Симић) Милић 6, Манчић 6.

Домаћини су играли нападачки и на крају су успели да  постигну пет голова. Први погодак Младена Обрадовића био је изузетан. Петковић је убацио високу лопту пред гостујући гол.Он је наскчио целу гостујућу одбрану и са чак 14 метара главом затресао мрежу.

Д. Орловић

Раднички (И) - Крушедол 4:0 (2:0)

ИРИГ: Игралиште  Радничког, судија Меничан (Врдник).Стрелци: Н. Еркановић у 31. (из пенала) и 84, Шевић у 44. и Пузић у 58. минуту. Жути картони: Јовановић, Карас, М. Цурковић, Станчић, Радуловић, Јордановски (Крушедол).Црвени картон: Карас (Крушедол).

РАДНИЧКИ: Савић, Поткоњак, Николић, Крстић, Пазарски, Мадацки, Вишњовски, Шевић, Н. Еркановић (Поповић), Пузић (Спремић), Митровић.

КРУШЕДОЛ: Пардовицки, Јелковић, Крунић, Карас, Миланов, Гостојић, З. Клаић (Станчић), М. Цурковић, Радуловић, Мићин (Јордановски), Јовановић (Боројевић, Белановић).

Домаћини су  били фаворити у овом мечу и то су доказали и на терену. Славили су убедљивим резултатом. Судија је слабо водио меч,  стално је водио вербални рат са гостујјућим фудбалерима и махао жутим и црвеним картонима.

С. Радуловић

И. Таглиавиа

Дунав - Полет 3:3 (2:3)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиштен Дунава, судија Радић (Ириг). Стрелци: Мрђа у 20, У. Милешевић у 30. и Срјемац у 60. за Дунав, а Јовић у 2, Кораћевић у 9. и Р. Кесић у 13. минуту за Полет. Жути картони:  Бугарин, Попадић, Станчић (Дунав), Делибос, Костић (Полет).

ДУНАВ: Лошић (Комазец), Кованић, Минић, Маринковић (Поповић), Бугарин М. Милешевић, У. Милешевић, Попадић (Арсић), Станчић (Драча), Мрђа.

ПОЛЕТ: Пашић, Калезић, И. Савић, Бакић, Р. Савић (Ковачевић), Караклајић (Костић), Делибос, Р. Кесић, Кораћевић, Јовић, Л. Милић.

Иако су гости из Нових Карловаца, већ у 13. минуту водили са 3:0, домаћини су успели да изједначе и са мало среће на крају могли су и да славе.

Иначе, виђена су и два заиста прелепа гола. Р. Кесић је постигао гол из слободног ударца с 20 метара, док је Срјемац, матирао голмана Пашића са 40 метара. Лопта је завршила у самим рашљама.

Б. Вујаклија

Камени - Брестач 1:3 (0:1)

АШАЊА: Игралиште Каменог, судија Максић (Шимановци).Стрелци: Лисулов у 48. за Камени, а Петронијевић у 40. и 70. и Д. Ковачевић у 82. минуту за Брестач. Жути картони:Јефтић, Бошковић, Николић (Камени), Обреновић, Петронијевбић, М. Ковачевић (Брестач). Црвени картон: Бошковић (Камени).

КАМЕНИ: Бантић, Станчић, Лабахур (Јефтић), Миловановић, Блануша, Јовановић (Илић), Добрић, Радовановић (Ђорђевић), А. К. Марковић (Гавриловић), Лисулов (Николић), Бошковић.

БРЕСТАЧ:  Параносић, Обреновић, Марин (Д. Ковачевић), Ђурић, Милутиновић, Стефан Младеновић, Петронијевић, Сретковић, М. Ковачевић, Страхиња Младеновић (Радојчић), Цветковић.

Била је то динамична и борбена игра ривала. Домаћини су били бољи ривал, а онда је Бошковић у 28. минуту зарадио црвени картон, и од тог тренутка, гости су презели  иницијативу, и искористили играча више и плод свега тога је победа.

М. Филиповић

Младост (Б) - Фрушкогорац 1:1 (1:1)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, судија Познан (Рума). Стрелци: Дамњановић у 45. за Младост, а Бојановић у 9. минуту за Фрушкогорац.Жути картони: Јовановић, С. Стоиљковић, Дамњановић (Младост), Д. Филиповић (Фрушкогорац).

МЛАДОСТ: Честић 7, Љуштинић 7, Исаиловски 7, Јовановић 7, М. Стоиљковић 7, С. Стоиљковић 7, Н Стоиљковић 7, З. Кривошија 7 (Корашић), В. Југовић 7 (Кривошић), Дамјановић 7 (З. Југовић 7), Б. Кривошија 7 (Лилић).

ФРУШКОГОРАЦ: М. Вучић 7, Крнета 7, Ђорђевић 7, Јованов 7, Тртица 7, Д. Филиповић 7, С. Петровић 7 (Вучковић), Н. Петровић 7, Бојановић 7, Месаровић 8, Радовановић 7 (И. Филиповић, Петковић).

Није могао помоћи ни искусни Зоран Југовић. У последњим секундама утакмице имао је шансу, да  лопту главом пошаље у гостујућу мрежу, голман гостију Вучић је успео да одбрани незгодан ударац.

С. Јовановић

Шумар - Срем (СМ) 1:3 (0:1)

ОГАР: Игралиште Шумара, судија Граовац (Рума).Стрелац: Лазић за Шумар, с. Матић, Рауковиоћ и Бајловић за Срем.

ШУМАР: Петковић, Миличевић, Врачевић, Добриковић, Ђокић (Бабић), Козлина, Најић, Лазић, Лалић, Љубинковић (Вукић), Максић (Живковић).

СРЕМ: Вукашиновић, Накић, С. Ранковић, Маричић, С. Матић, Рауковић, Јовановић, Босанчић, Ф. Матић (Тадић), Бајловић, Крњулац.

Док, су имали  снаге домаћини су играли чак и боље од фаворизованих гостију.,а онда у наставку Митровчани су преузели инцијативу и лако дошли до победе.

С. Дангић

ИРИГ: Раднички - Крушедол 4:0, ХРТКОВЦИ: Хртковци - Јединство (П) 0:1 ((прекинуто у 57. минуту), ОГАР: Шумар - Срем (СМ) 1:3, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав  -Полет 3:3, БУЂАНОВЦИ: Младост - Фрушкогорац 1:1, ДЕЧ: Сремац -Напредак (Ж) 2:2, АШАЊА: Камени - Брестач 1:3, ОБРЕЖ: Граничар - ЧСК 5:1.

1. Срем (СМ)      7      6      1      0      19:5 19

2. Напредак(Ж)  7      5      2      0      16:8  17

3. Раднички (И)  7      5      0      2      17:6  15

4. Младост (Б)   7      4      2      1      17:12        14

5. Сремац (Деч) 7      4      1      2      20:12        13

6. Граничар (О)  7      4      1      2      17:12        13

7. Фрушкогорац 7      3      1      3      7:9    10

8. Полет    7      3      1      3      13:16        10