Међуопштинска лига Срем: Румљани одолели у Манђелосу

​​​​​​​Фрушкогорац - Фрушка гора 1:1 (0:1)
fruskogorac mandjelos

МАНЂЕЛОС: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Чекичевић (Моровић). Стрелци: М. Гајић у 72. за Фрушкогорац, а Мијајловић у 44. минуту за Фрушку гору.Жути картон: Самарџија (Фрушка гора).

ФРУШКОГОРАЦ: Вуковић 7, Д. Крстић 7, Б. Трнић 7, Вукојевић 7, Кочић 7, Андреј Младеновић 7, Александар Младеновић 7, Н. Трнић 7 (Н. Гајић 7), М. Гајић 8, Грабић 7, Ђ. Крстић 7 (И. Ђорић 7, Кусић).

ФРУШКА ГОРА: Мандић 7, Кнежевић 6, Грубјешић 7,  Дејановић 7, Трнић 7, Мушицки 7, Маринковић 6, Мијајловић 7, Коларевић 7 (Бежановић), Тешић 7, Боровић 7 (Самарџија).

Играчи Фрушкогорца у другом полувремену у свему су надиграли госте који су се бранили, али су из контре преко Мијајловића у финишу првог полувремена повели. Али, шта вреди домаћинима што су били бољи када нису реализовали неколико повољних шанси.

Р. Гајић

Младост (Б) - Обилић 1:3 (0:1)

БУЂАНОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 50, судија Радић (Ириг). Стрелци: Љубинковић у 81.за Младост, а Меничанин у 12. и 58 .и Бертић у 61. минуту за Обилић. Жути картон: Честић (Младост), Радивојшић (Обилић).

МЛАДОСТ: Вељовић, Обрадов, Бакић, Божичковић, Кривошић, Милетић, Тешић, В. Југовић, Љубинковић, Николић, Лилић (Честић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Рудић, Илибашић (Медић) Болић, Ускоковић, Дробњак, Радивојшић, Блажановић, Меничанин (Вајагић), Бертић, А. Зец (М. Зец).

Кукујевчани су славили са два гола разлике против доста добрих домаћина. Да су гостујући нападачи ипак били мало прецизнији коначан резултат за Обилић био би чак и убедљив.

М. Болић

Митрос - Шумар 1:2 (0:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Стадион  Митроса, гледалаца 70, судија Суџум (Инђија). Стрелци: Аћимовић у 69. (из пенала ) за Митрос, а Ћопић у 39. и 68. минуту за Шумар. Жути картони: Панић (Митрос), М. Вукић, Врачевић (Шумар).

МИТРОС: Мршић 6, Матаруга 7, Сантовац 7, Панић 7, Ачимовић 7, Грбић 7 (Шимић), Малиновић 7, Макитановић 6 (Вукотић 6), Бабић 7, Мирков 7 (Плавшић 6), С. Симјановски 6.

ШУМАР: Петковић 7, Миличевић 7 (Бабић 6), Врачевић 7, Трумић 7, Ђокић 7 (Д. Вукић 6), Теодоровић 7, Зујић 7 (Гордић), М. Вукић 7, Обрадовић 8, Ћопић 8, Радовановић 7.

У првом полувремену играчи Митроса су имали неколико прилика, али били су за мало непрецизни. Гости су повели преко изврсног Ћопића. У наставку игре Ћопић је поново био стрелац, али су месари затим постиигли гол уз много среће из пенала.

Р. Петковић

Зека Буљубаша - Бикић До 0:0

РАВЊЕ: Игтралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 50, судија Стојковић (Добринци). Жути картони: Витас, Тојић (Зека Буљубаша), Кладушић, Добрић, Павић, Радмановац (Бикић До).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 8, Белић 8, М. Беговић 8, Павловић 8, М. Јовановић 8, Тојић 8, М. Мартиновић 7, Николић 9, Витас 8 (Турудић 8), Д. Мартиновић 7, Милан Копуновић 8 (Галетић 8).

БИКИЋ ДО: Братић 7, Кладушић 7, Чобановић 8, Момчиловић 7, Алексић 8, Павић 8, Радмановац 8, Субић 7, Бајрами 7 (Јовичилић 7), Добрић 7, Недић 7.

Домаћини нападали, али то није било довољно, јер су се гости добро организовали. Добро су се бранили и покушавали из контри да дођу брзо до гола домаћих. И ту их је чекао голман Јефтић. Све шансе гостију отклонио је смелим интервенцијама.

Ж. Релић

Граничар (О) - Крушедол 1:2 (1:0)

ОБРЕЖ: Стадион Граничара, гледалаца 100, судија Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: Живановић у 37. за Граничар, а Плећаш у 78. и З. Клајић у 82. минуту за Крушедол. Жути картон: Чавић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Самарџић 7, Николић 7 (Кнежевић 7), Чавић 7, Живановић 8, Наумов 7, Гмизић 7, М. Михајловић 7, Лазић 7, Лисулов 7, Петровић 7 (Миличевић 7), Орловић 7.

КРУШЕДОЛ: Тувеџић 7, Поткоњак 7, Јовановић 7, Пејић 7, Иванов 7, Гостојић 7, З. Клајић 8, Еркановић 7 (Марчетић 7), Плећаш 7 (Ћук 7),  Моравек 7 (Вукојевић 7), Радуловић 9.

Захваљујући свом голману Самарџићу домаћини нису доживели и убедљивији пораз. Крушедолци су постигли два гола за само пет минута и зато заслужено носе сва три бода.

Д. Орловић

Слога (В) - Хајдук (В) 2:2 (1:1)

ВОГАЊ: Стадион Слоге, гледалаца 100, судија Павловић (Огар). Стрелци: Мудрић у 19. и Цвијановић у 68. (из пенала) за Слогу, Антуновић у 36. и Јурошевић у 89. минуту за Хајдук. Жути картони: Вукмановић, Вучковић, Печиљ, Цвијановић, Петровић (Слога), Радовановић, В. Гавриловић, Грбатинић, Ветеха (Хајдук).

СЛОГА: Печиљ 7, Г. Петровић 7, Бранковић 7, Милановић 7, Јовић 7 (Симић 7), Мудрић 7, Вучковић 7 (Цвијановић 7), Љубинковић 7, Вукмановић 7, Недић 7 (Мијатовић 7), Бабић 7.

ХАЈДУК: Митровић 7, Арбић 7, Марковић 7, Антуновић 7, Хрчек 7, В. Гавриловић 7, Ветеха 7 (Јурошевић 7), Перић 7, Грбатринић 7, Марјановић 7, Радовановић 7 (Личанин 7).

Фаворизовани домаћини потпуно су надиграни госте, али нису успели домаћи стрелци да се упишу у листу стрелаца више од два пута. Били су доста непрецизни и код правих шанси са неколико метара. На другој страни играчи Хајдука могу бити и срећни и задовољни са коначним резултатом, јер су поравнали резултат у минуту до краја меча.

Г. Васић

Слога (Ч) - БСК 0:3 (0:1)

ЧАЛМА: Стадион Слоге, гледалаца 50, судија Селаковић (Лаћарак). Стрелци: Ж. Ђорић у 22. и 90. и Цвјетић у 83. минуту. Жути картони: Антонић, Зељковић, Славко Кекић (Слога).

СЛОГА: Зељковић, Пејаковић, Миљановић, Цвјетић, Арамбашић, В. Кекић, Славко Кекић, Зец, Мајсторовић, Драгановић (Р. Кекић), Антонић.

БСК: Теодоровић, Ивковић, Мрвичин (Тодић), Д. Племић, Ж. Ћорић, Виторовић, А. Племић, Митровић, Б. Ћирић, Цвјетић, Ж. Ћирић.

Победа гостију из Бешенова заслужена. Гости су били бољи ривал у току свих 90 минута и имали су прилку да домаћине савладају са још већом разликом.

Г. Малешевић

Доњи Срем - Напредак (Ж) 3:0 (1:0)

ПЕЋИНЦИ: Стадион Сувача, гледалаца 200, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Марковић у 34. и 82. и Перишић у 88. минуту. Жути картони: Радивојевић, Н. Митровић, Весић (Доњи Срем), С. Савић (Напредак).

ДОЊИ СРЕМ: М. Митровић (Јелача), Љубојевић, Стојиљковић, Перишић, Н. Митровић, Штетић, Весић, Ристивојевић (Радовановић), Радивојевић ( Најић), Новић, Марковић.

НАПРЕДАК: Крнић, С. Вишњић, Вучетић, Ковачевић, Миљковић, Секулић, Топић, М. Савић, С. Савић, Б. Ристановћ (Јовановић), Јакшић (Вујиновић).

Пећинчани су рутинском игром освојили три нова бода. И били су много бољи у току свих 90 минута. Други гол Марковића је био за памћење. Примио је лопту на груди, спустио на ногу, па је из окрета шутирао лопту с 30 метара и она је завршила у самим рашљама.

М. Гмизић

БУЂАНОВЦИ: Младост - Обилић 1:3, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Митрос -Шумар 1:2, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Фрушка гора 1:1, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Бикић До 0:0, ОБРЕЖ: Граничар - Крушедол 1:2, ВОГАЊ: Слога -Хајдук (В) 2:2, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем - Напредак (Ж) 3:0, ЧАЛМА: Слога - БСК 0:3.

1. Доњи Срем       10     9      1      0      32:7  28

2. Крушедол         10     7      0      3      22:7  21

3. Бикић До          10     6      2      2      19:7  20

4. Хајдук (В)        10     6      2      2      20:8  20

5. Обилић           10     6      2      2      16:8  20

6. Слога (В)       10     4      5      1      18:9  17

7. Гранич. (О)    10     5      1      4      17:10        16

8. Шумар           10     5      1      4      11:10        16