Међуопштинска лига Срем – запад: Трговци изненадили лидера

​​​​​​​Зека Буљубаша - Трговачки 2:2 (0:0)
lopta_u_mrezi_1

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 50, судија Тодоровић (Сремска Митровица). Стрелци: Миражић у 59.  и М.  Мартиновић у 63.  за Зеку Буљубашу, а Дрча у 52.  и Петровић у 77.  минуту за Трговачки.  Жути картони: Галетић, Н.  Николић, Ђокић (Трговачки).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јевтић 8, Николић 8 (Беловуковић 8), Н.  Павловић 8, Белић 9, Д.  Павловић 7 (М.  Мартиновић 9), Вуга 7, Самарџић 8, Д.  Мартиновић 7, Виторовић 8 (Тодоровић), Ч.  Миловановић 8 (Миражић 9), Копуновић 9.

ТРГОВАЧКИ: Вуковић 8, Ђокић 8 (Недић 7), Аљић 7, Н.  Николић 8, Дебељак 8 (Бегановић 7), Мијатовић 8, Малешевић 7, Петровић 8, Крстић 7, Дрча 8, Галетић 8.

У веома доброј игри гости су заслужено однели бод,  иако су домаћини стварали прилике, али их и промашивали. Још у првом полувремену могили су водити бар са два, три гола разлике. У наставку гости и бољи и постигли су и два гола.

Ж.  Релић

Слога (В) - Слобода 0:1 (0:1)

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија  Р.  Петровић (Сремска Митровица). Стрелац: Жегарац у 33.  минуту.  Жути картони: Цвијановић (Слога), Антонић, Томић, Чевизовић, Радојчић, Жегарац (Слобода).  Црвени картон: Ристановић (Слога).

СЛОГА: Дер, А.  Марковић, Јоргић (Гемери), Бранковић, Цвијановић, Станић, Сабо, Пуповац (Бежановић), Трајковић, Ристановић, Д.  Марковић (Ристић).

СЛОБОДА: Милановић, Ивановић, Шулаја, Недељковић, Антонић, Томић, Чевизовић, Тот, Змијанац, Жегарац (Алинчић), Радојчић (Савић).

Домаћини су били много бољи ривал, стварали прилике играче Слободе сабили на свују половину, али нису успели да постигну погодак.  Гости су из једне контре матирали Дера и бодови су отпутовали у Шашинце.

Г.  Васић

Граничар (А) - Једнота 3:2 (1:1)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Билић (Моровић). Стрелци: Папуга у 23, Старчевић у 74.  и Вујић у 86.  за Граничар, а Скакавац у 36.  (аутогол) и Радоњић у 58.  минуту за Једноту.  Жути картони: В.  Мијановић (Граничар), Петровић, Шолаја (Једнота).

ГРАНИЧАР: Козељац, Васиљевић, М.  Мијановић, Скакавац, Радмановић (Вурдеља), Папуга, В.  Мијановић, Вујић (Старчевић), Андришка (Опојевлић), Миличић, Малић.

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Ђурђевић, Шипка, Полуга, Хрчек, Петровић (Шолаја), Милутиновић (Медић), Н.  Котарлић (Радоњић), Думитровић (Колошњај), Р.  Котарлић (Гојковић), Поповић (Станкић).

Обе екипе играле су добро посебно домаћини, који су на крају заслужено славили у финишу утакмице.  Шиђани су у наставку игре изненадили и повели са 2:1, али нису имали снаге да сачувају  вођство.

П.  Симић

Сремац (Б) - БСК 2:2 (1:0)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 50, судија Ждињак (Шид). Стрелци: Вранов у 18.  и 60. за Сремац, Скорупан у 82.  и Ж.  Ћирић у 85. минуту за БСК. Жути картони: Драгојевић, Т.  Племнић, Цвјетић (БСК).

СРЕМАЦ: Милановић 7, Чавић 8, Вранов 8, Алексић 8, Субић 8, Леваја 7, З.  Смајић 7, Мијатовић 8, Влаисављевић 7 (Билић), Ерор 8 (Јанковић), Јовановић 7.

БСК: Рогић 7 (П.  Кованџић), Т. Племић 7, Мрвичин 7, М. Лакетић 7, Смајловић 7, Д.  Племић 7,  Драгојевић 7, Скорупан 8, Цвјетић 7 (Митровић), Ж. Ћирић 7, Б.  Ћирић 7.

Права првенствена утакмица. Чврства и борбена игра ривала. Код резултата 2:0, домаћини су могли да удвоструче вођство. И онда је стигла казна. Скорупан је из слободног ударца с 18 метара смањио резултат, а потом и Ж. Ћирић после контре успео да изједначи.

З.  Видовић

Бикић - Обилић 2:2 (2:1)

БИКИЋ ДО: Игралиште Бикића, гледалаца 150, судија Кончар (Ердевик). Стрелци: Милетић у 11. и 45.  за Бикић, Јанковић у 39.  и Р.  Микић у 48.  минуту за Обилић.  Жути картони: Кљајић, Недић, Пекић (Бикић), Р.  Микић, Видовић (Обилић).

БИКИЋ: Клисурић 6, Тепшић 6 (Кладушић 7), Г.  Момчиловић 7, Басрак 6, Павић 6, Д.  Момчиловић 8, Кнежевић 6, Недић 6 (Кљајић), Милетић 8 (Радмановац), Добрић 7, Девић 6 (Пекић).

ОБИЛИЋ: Братић 7, Басташић 6 (Огњеновић 6), Илибашић 7 (Стамболија 6), Видовић 7, Ускоковић 7, Чавић 7, Блажановић 6, А.  Зец 7, Јанковић 6, Р.  Микић 7.

Домаћини у првом полувремену бољи од ривала из Кукујеваца.  Постигли су и два гола и пропустили још неколико баш повољних шанси за убедљивије вођство. У наставку игре гости су играли као препођени и освојили бод.

Б. Басрак

Фрушка гора - Фрушкогорац 2:1 (1:1)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 60, судија Радић (Ириг). Стрелци: Рокса у 39.  и Вуковић у 78. (из пенала) за Фрушку гору, а   Мачкић у 25.  минуту за Фрушкогорац.  Жути картони: Стоиљковић, Вуковић, Дејановић (Фрушка гора), Ж. Ђорић, Трнић (Фрушкогорац).

ФРУШКА ГОРА: Мандић, Матић, Стоиљковић, Грубјешић, Ђапић (Шкондрић), Мијајловић, Рокса (Поповић), Вуковић, Лошић (Јањић), Дејановић, Самарџија (Савић).

ФРУШКОГОРАЦ: Ерцег, М. Гајић (Кочић), Н. Гајић (Вукојевић), Трнић, И.  Ђорић, Душан Грабић, Р. Крстић (Тодић), Ж. Ђорић, Мачкић, Панић, Ђуричић (Д. Крстић).

Веома добра и занимљива утакмица, права првенствена. И поред тога што су гости први повели и имали прегршт шанси, од којих је многе спречио голман домаћих Мандић да се не нађу у његовој мрежи,  домаћини су искористили две почетничке грешке гостујуће одбране, и освојили сва три бода.

Д.  Чучин

Словен - Слога (Ч) 9:0 (8:0)

РУМА: Стадион Словена, гледалаца 100, судија Павловић (Огар). Стрелци: Адамовић у 2. и 39, Ерор у 15, 22, 25. и 26, Батањски 32. и Самарџић у 36. и Вукелић у 55. минуту.

СЛОВЕН: Васовић, Кљајић, Бирињи, Калајџић, Јовић, Самарџић, Батало, Батањски, Ерор, Адамовић, Бјелобрк (Вукелић).

СЛОГА: Секулић, Славко Кекић, Слободан Кекић, Арамбашић, Богосављевић, Зец 7, Драгановић, Цвјетић.

Гости из Чалме наступили са само осам играча, а домаћини дошли лако, до више, него убедљиве победе.

М.  Ивошевић

БИКИЋ ДО: Бикић - Обилић 2:2, БЕРКАСОВО: Сремац - БСК 2:2, РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Трговачки 2:2, ВОГАЊ: Слога - Слобода 0:1, АДАШЕВЦИ: Граничар - Једнота 3:2, РУМА: Словен - Слога (Ч) 9:0, Фрушка гора - Фрушкогорац 2:1.

1. З. Буљубаша         8      5      2      1      19:12        17

2. Словен                   8      4      4      0      20:4  16

3. Фрушкогорац          8      5      1      2      24:13        16

4. БСК                          8      5      1      2      18:9  16

5. Сремац (Б)              8      4      1      3      18:15        13

6. Фрушка гора            8      4      0      4      20:13        12

7. Бикић                       8      3      3      2      21:16        12

8. Граничар (А)           8      3      2      3      12:10        11