МЕЂУОПШТИНСКА СРЕМСКА ЛИГА – ИСТОК: Карловчани разиграни у наставку

Полет - ПСК Путинци 8:2 (2:2)
fudbalska lopta

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 150, судија Милица Лемајић (Стара Пазова).Стрелци: Кораћевић у 14. и 54,  Р. Кесић у 34, 78. и 84, Пашић у 51. и 67. и Јовић у 87. за Полет, а Ранђеловић у 35. и 40.  минуту за ПСК Путинце.

ПОЛЕТ: Башић 7, И. Савић 6, Р. Савић 7, Савковић 6, Делибос 6, Кораћевић 7, Р. Кесић 7, Јовић 7, Д. Милић 6, Ковачевић 6, Пашић 6.

ПСК ПУТИНЦИ: Јовановић 6, Тркуља 6, Ф. Кнежевић 6, Арежина 6, Л. Галијаш 6, Пешут 6, Дерета 6,В. Галијаш 6, Ранђеловић 7.

Иако су гости у првом полувремену играли равноправан фудбал, у наставку домаћи нападачи су се разиграли, и онда је почела голеада.

Б. Рађеновић

Рудар - Срем (СМ) 0:6 (0:3)

ВРДНИК: Игралиште Рудара, гледалаца 150, судија Шљепица (Нови Бановци).Стрелци: Вучковић у 3, Бајловић у 7. и 18, Крејић у 53. и Новић у 78. и 80. минуту за Срем.Жути картони:  Лужајић (Рудар), Вучковић (Срем).

РУДАР: М. Гвока, Манојловић, Илкић, Гаврић, Михајловић, Марко Нинковић, Рутић, Божин, Опачић, Лужајић (Тривунчић), Поповић (Бевц).

СРЕМ: Штампар, Турчиновић, Пилиповић, Маричић, Паунковић (Ранковић), Вучковић (Босанчић), Алијагић, Новић, Бежановић (Пуљић), Бајловић, Крејић.

Играчи Срема су дошли до три бода, а домаћин је наступио јако ослабљен, тако да гостима није било тешко да славе убедљивим резултатом и тако потврде јесењу титулу.

И. Сретић

Граничар (О) - ЧСК 4:0 (2:0)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Вејић (Буђановци).Стрелци: Мандарић У 20, Андрић У 32. И Рауковић у 51. и 88. минуту.Жути картони: Кордолуп, Рауковић, Мандарић (Граничар), Стаменковић, Матош, Пејић, Симић, Драгичевић (ЧСК).

ГРАНИЧАР: Самарџић (Честић), Чавић, Кордолуп, Андрић, Матић, Рауковић, С. Кнежевић, Весић (Игњатовић), Врачев (Живановић), Крејић, Мандарић.

ЧСК: Гашић, Пејић, Ђокић, Милосављевић, Вуковић, Стаменковић, Драгичевић (Станишљевић), Матош, Терзић, Симић, Шпоња.

Гости су хтели да се надигравају и то су скупо платили. Зато су домаћи стрелци сваку грешку одбране гостију казнили голом и тако славили убедљиво.

Д. Орловић

Крушедол - Младост (Б) 5:3 (1:2)

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, гледалаца 100, судија Мандић (Инђија).Стрелци: Јовановић у 17. и 57, Куља у 60. и 77. и М. Цурковић у 81. за Крушедол, Бакић у 11, Нешковић у 35. и Праљић у 65. минуту за Младост.Жути картони: Цветриновић, Кошутић (Младост).

КРУШЕДОЛ: Иванишевић, Мићин, Хорњак, Крунић, З. Клаић, Н. Цурковић, М. Цурковић, Јелковић, Јовановић, Марковић, Куља.

МЛАДОСТ: Милошевић, В. Југовић, Јовановић, Дукић, Нешковић, Цветановић, Праљић, Бакић, Кривошић, Кривошија, Стојћевић (Кошутић).

Била је то веома занимљива утакмица у  којој су гости први део игре завршили вођством.Али, не игра се у фидбалу само једно полувреме.

Домаћини су на крају ипак заслужено славили.Јовановић је поравнао резултат на 2:2.Куља је својим голом преокренуо резултат у корист домаћина.Али, гости се нису предавали па су поравнали резултат.Онда је на сцену поново ступио Куља и још једном својим другим голом преокренуо резултат, а М. Цурковић је само потврдио да сва три бода остају у Крушедолу.

Б. Р.

Фрушкогорац - Хајдук (Ш) 2:0 (1:0)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 150, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Видаковић у 5. и Мрђа у 61. минуту.Жути картони: Ђорђевић, Јованов (Фрушкогорац), Видовић (Хајдук).

ФРУШКОГОРАЦ: М. Вучић, Месаровић (Ланг), Крнрта (Пејаковић), Добројевић, Јованов, Ђорђевић (Филиповић), Тртица, Видаковић, Васиљевић, Мрђа (петковић), Милешевић (Љутовац).

ХАЈДУК: Узелац, Чавић (Масникоса), Илић (Галиот), Видовић (Драгојевић), Закић, Масал, Томић (Лемајић), Миловановић, Лалић, Прерадовић.

Играчи Фрушкогорца у доста занимљивој игри, били су бољи ривал током целе утакмице.Могли су да славе више од два гола разлике.       С. Ранитовић

Јединство (П) - Шумар 1:0 (0:0)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Јединства, гледалаца 150, судија Ћирић (Инђија).Стрелац: Жакула у 59. минуту.Жути картон: Симић (Шумар).

ЈЕДИНСТВО: Сабо, Томић, Г. Петровић, Д. Шкара (Л. Шкара), Жакула, Р. Јошић, Босиљков, Ходак (Л. Шкара), Д. Петровић, Стевановић, Трумић.

ШУМАР: Младеновић, Радојчић, У. Стјепановић (Лазић), Митровић, Обрадовић, Петронијевић, Врачевић, Симић, Драгановић, Д. Стјепановић, Рагастовац.

Платичевци су направили прворазредно изненађење. Славили су против фаворизованих гостију из Огара и то заслужено.Красила их је велика борбеност до последњег секунда утакмице. Стрелац побеносног гола био је Жакула.Три пута је тукао ка гола гостију и увек су они избили лопту, али код четвртог пута Жакула је ипак погодио небрањени део мреже.

М. Пантовић

Граничар (Г) - Напредак (Ж) 1:2 (0:2)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Росић (Инђија). Стрелци: М. Самарyић у 75. (из пенала) за Граничар, Анђић у 12. и Остојић у 15. минуту за Напредак. Жути картони: Ристивојевић, М. Самарџић, Митровић, Ранкић (Граничар), Крнић, Остојић (Напредак).

ГРАНИЧАР: Мијајлчић, Миловановић, Васић, Букорац (Лазић), Ђорђић, Митровић (Ђурђевић), М. Самарyић, Ђуровић, Ранкић, Костић (Стевић), Ристивојевић.

НАПРЕДАК: Крнић, Шарац, Козлина, Анђић, М. Кнежевић, С. Божић, Гемери, Остојић, Топић.

Као што се и очекивало, фаворизовани Жарковчани, иако су допутоивали са само девет играча, лако су дошли до три бода. Постигли су само два гола, што је било довољно за њихов девети тријумф у првенству.

Д. Ристивојевић

ГРАБОВЦИ: Граничар - Напредак (Ж) 1:2, КРЧЕДИН: Фрушкогорац -Хајдук (Ш) 2:0, ПЛАТИЧЕВО: Јединство - Шумар 1:0, ОБРЕЖ: Граничар - ЧСК 4:0, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Младост (Б) 5:3, ВРДНИК: Рудар - Срем (СМ) 0:6, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - ПСК Путинци 8:2.

1. Срем (СМ)      13     13     0      0                48:4       39

2. Шумар   13     11     0      2                        43:10      33

3. Крушедол      13     9      0      4                39:19      27

4. Полет    13     8      2      4                        35:19      26

5. Напредак (Ж)        13     8      0      5                33:21      24

6. Граничар (О) 13     7      0      6                28:26      21

7. Младост (Б)   13     6      1      6                29:26      19

8. ЧСК       13     5      4      4                        21:24      19