МФЛ Житиште – Кикинда: Лидер поклекао у Тополовцу

Омладинац - Пролетер 3:2  (0:0)
fudbalska lopta

РАВНИ ТОПОЛОВАЦ: Игралиште Омладинца, судија: Миљевић (Житиште), стрелци: Милош Капур у 57  (из пенала), Даљевић у 92. и Банацан у 97 за Омладинац, а Танасић у 48. и Станковић у 69. минуту за Пролетер. Жути картони: Каракаш, Џемаиловски (Омладинац), а Станковић и А. Живков (Пролетер). Црвени картон: Р. Кордић (Омладинац).

ОМЛАДИНАЦ: Кордић 5, Пудар 7, Павловић 7,5 (Петровић 7), Михајловић 7 (Зекировић 6,5), Даљевић 8,5,  Надаждин 8 Џемаиловски 6,5 (Тривуновић 7), Каракаш 8, Петров 7,5 (Банацан 8), Миловац 7,5, Капур  8.

ПРОЛЕТЕР: Поповић 7,5, А. Живков 7,5, Грујичић 7, Радиновић 7, Гаврић 7(Фарди 5,5), Вујовић 7,5,Борош 6,5, Станковић 7, Танасић 8, Мршић 7,5, Становић 8.

Лидер из Међе се оклизнуо на терену у Равноме Тополовцу. У првом полувремену мреже су мировале.  У другом делу већ у 48 минуту гости су повели, а у 57 минуту досуђен је пенал . Капур је  са линије пенала био сигуран.

У 64. минуту голман домаћих без икакве потребе осу је паљбу на судију и зарадио искључњење, па је на гол стао Спасо Надаждин. Бројчану предност гости су у 69. минуту искористили. Међутим у надокнади времена (9 минута), домаћи су успели да преокрену резултат.

Напредак (БТ) - Напредак (Ч) 1:1 (0:1)

БАНАТСКИ ТОПОЛОВАЦ: Игралиште Напретка, судија: Рунић (Житиште), стрелци: Барта у 78 за Напредак(БТ), а  Д. Савић у 12 минуту за Напредак (Ч). Жути картони: Мирков (Напредак, БТ),  Кнежевић и Босанчић (Пролетер, Ч).  Црвени картони: Иван Фехер , Ердег (Напредак, БТ).

НАПРЕДАК (БТ): Грбић 7, 5, Грујић 7, Ханђа 7,5, Шврака 7,5, Тинтор (Станковић 7,5),  Секереш 7 (Кеча 6,5), И. Фехер 5,5, Барта 8, Ердег 5, Мирков 7,5 (Вујин 7),Иван  Фехер 6,5.

НАПРЕДАК (Ч): Тодоровић 8, Глигић 7,5, Сирар 7, С. Савић. 7 (Кнежевић 7), Бичанин 7,5 (Босанчић 7), Д. Савић 8, 5, Влајић 7,5, Гарић 7, Кантар 7,5 (Стојановић 7), Радин 7,5 (Костић 7), Клиска 7,5.

Тереквеш  - Рохам 5:4  (2:3)

ХЕТИН: Игралиште Тереквеша, судија :Гајин (Кикинда), срелци: Д. Марковић у 14, Е. Молнар у 34, М. Тривуновићу 50. и 87. и А. Мике у 77 за Тереквеш, а  А. Живковић у 21, Ј. Беложански у 29. и 32. и Р. Балог у 60. минуту за Рохам. Жути картони: Рафа, Вираг, Животин (Тереквеш), Тодор, Н. Ћирић и Ујвари (Рохам).

ТЕРЕКВЕШ: Бунијевац 8, О. Рафа 7,5, Николин 7, В. Рафа 7, Молнар 7 (Мике 7,5), Вираг 7, Животин 7,5, Николић - Ристић 6,5, Тривуновић 9, Раданов 7,5, Марковић 8.

РОХАМ: Јовин 8,Тодор 7,5, Колдан 7, С. Живковић 8 (Ујвари 7,5), Ћирић Недељко 6,5, А. Живковић  8, Челекетић 7,5, Панић 8 , Беложански 8, Балог 7,5 (Ваштаг 7,5), Хорват 7,5. Припремио: П. Станић

Напредак (БТ) - Напредак (Ч) 1:1, Омладинац - Пролетер 3:2, Тереквеш - Рохам 5:4.

1. Пролетер       6      3      0      3      10:12        9

2. Напредак (Ч)  4      2      2      0      10:3  8

3. Тереквеш      5      2      2      1      13:14        8

4. Напредак (БТ)        5      2      1      2      6:5    7

5. Омладинац     6      2      1      3      14:15        7

6. Рохам    6      1      2      3      10:14        5