МО Сремска лига – исток: Изједначење с пенала

Гости су постигли гол после контре.Томић је био бржи од голмана Гашића и само је лопту скренуо у мрежу.
lopta2

ЧСК - Хајдук (Ш) 1:1 (1:1)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, гледалаца 150, судија Познан (Рума). Стрелци: Д. Суботин у 44. (из пенала) за ЧСК, а Томић у 16,  минуту за Хајдук. Жути картони: Милосављевић, Војновић на клупи (ЧСК).

ЧСК: Гашић, В. Кнежевић, Пејић, Д. Суботин, Ђокић, Милосављевић, Вуковић, Арсић, Стаменковић, Шпоња, Матош (Симић).

ХАЈДУК: Нинић, Крстовић, Белић, Предраговић, Илић, Видовић, Уремовић, Масал, Томић, Миловановић, Михић.

Домаћи су поравнали из најстроже казне. Иначе играо се занимљив фудбал. Домаћини су промашили неколико лепих прилика.

П. Станчев

Срем (СМ) - Граничар (Г) 6:0 (5:0)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Ђурић (Јарак). Стрелци: Алијагић у 4, Вучковић у 9. и 65. и Крејић у 21, 28. и 40. минуту.

СРЕМ: Штампар, Турчиновић, Пилиповић, Маричић, Паунковић, Вучковић (Куртеш), Алијагић (Бурсаћ), Новић (Пуљић), Вукасовић, Крејић (Босанчић).

ГРАНИЧАР: Пауновић, Рудан, Црнковић, Вукашиновић, Букорац, Митровић, Ристивојевић, Ранкић, Костић (Станојевић), М. Самарџић, Лазић (Бучо).

Искусни домаћини дошли су лако до победе. Гости без снаге нису могли пружити јачи отпор.

Ж. Јовановић

Младост (Б) - Напредак (Ж) 1:0 (0:0)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Павловић (Огар). Стрелац: Праљић у 50. минуту. Жути картони: Праљић, Кривошија (Младост), Крнић, Божић, Топић, Мачак (Напредак). Црвени картон: Исаилиовски (Младост).

МЛАДОСТ: Корашић, Пешељ (Кривошија), Јовановић, Дукић, Цветиновић, Паљић, Стошић, Бакић (Нешковић), Исаиловски, Стојићевић, В. Југовић.

НАПРЕДАК: Крнић, Козлина, Ђурђевић, Анђић, М. Савић, С. Божић, Гемери, Топић (Мачак), Љубинковић, Деврња, Марковић (Остојић).

Надмоћна игра домаћина. Резултат је мога бити још убедљивији. Играчи Младости прпустили су још четири изузетне шансе. Уз то су два пута погодли лоптом пречку и исто толико пута стативу.

Р. Кошутић

Рудар - Јединство (П) 2:0 (0:0)

ВРДНИК: Игралиште Рудара, гледалаца 150, судија Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: Опачић у 74. и Вишњовски у 92. минуту. Жути картони: Рутић (Рудар), Томић, Жакула, Шкара (Јединство).

РУДАР: М. Гвока 7, Милош Нинковић 7 (Гравара 7), Манојловић 7, Ракић 7, Марко Нинковић 7, Милан Лужајић 7, Рутић 7, Вишњовски 8, Гербец 7, Мајкић 7 (Тривунчић 7), Поповић 7 (Михајловић).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо 6, Поповић 6, Г. Петровић 7, Шкара 7, Жакула 7, Р. Јошић 7, Н. Шофаузер 7, Д. Шофаузер 7, томић 7, Д. Петровић 7, Трумић 7.

У првом полувремену гости из Платичева, играли су у неким тренуциума, чак бољи фудбал од домаћина. У наставку им је понестало снаге, па су домаћини то искористили и на крају заслужено славили. Рутић је изванредно набацио лопту пред гол гостију.Лопта је дошла на другу стативу код Опачића који је само ћушнуо у мрежу. Коначан резултат је поставио Вишњовски. Тривунић је центрирао лопту, а највиши у скоку био је  Вишњовски и главом је просто закуцао лопту у мрежу.

И. Сретић

Полет - Фрушкогорац 2:0 (0:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 150, судија Митровић (Рума). Стрелац: Делибос у 63. и 75. минуту.

ПОЛЕТ: Башић 7, Л. Милић 6, И. Савић 8, Караклајић-(Миљуш 8), Стоисављевић 8 (Делибос 8), Поповић 7, Савковић 7, Ђорђевић 7, Р. Кесић 6 (Миленковић), Јовић 7 (Ковачевић), Николић 7.

ФРУШКОГОРАЦ: Тувеџић 6, Добријевић 6, Крнета 6, Тртица 6, Јованов 7, Ђорђвић 6, Видаковић 7, Милешевић 6 (Мрђа), Месаровић 7 (Филиповић), Ланг 6, Медић 7.

Гости су играли добро, док су имали снаге, били су  равноправни. У финишу утакмице, домаћин могао постићи још који гол и доћи до чак убедљивије победе.

Б. Рађеновић

Шумар - ПСК Путинци 5:0 (2:0)

ОГАР: Игралиште  Шумара, гледалаца 150, судија Лепак (Инђија). Стрелци: Петронијевић у 25, Митровић у 30. и 71, Обрадовић у 54. и Назиф у 60. минуту.Жути картони: Илић, Скопљак, Томић (Хајдук).

ШУМАР: Младеновић, Драганић (Лазић), Томић, Митровић (Стјепановић), Обрадовић, Петронијевић, Врачевић, Ивановић (Драгановић), Поповић (Спасојевић), Симић, Рагастовац.

ПСК ПУТИНЦИ: Вукашиновић, В. Галијаш, Н. Кнежевић, Кнежевић, Стојчевић, Јовановић, Л. Галијаш, Пријовић, Растовац, Мијајловић, Тркуља.

На први гол  чекало до 25. минуте.Тада је Петронијевић лако изблизине матирао Младеновића.

Резултати:

БУЂАНОВЦИ: Младост - Напредак (Ж) 1:0, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Хајдук (Ш) 1:1, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Граничар (Г) 6:0, НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Фрушкогорац 2:0, ВРДНИК: Рудар - Јединство (П) 2:0, КРУШЕДОЛ: Крушедол - Граничар (О) 4:0, ОГАР: Шумар - ПСК Путинци 5:0.