Навијачи Вест Хема "раскрварили" главу капитену Фиорентине Бирагију

ПРАГ: Навијачи Вест Хема направили су велики инцидент на финалној утакмици Лиге конференција против Фиорентине, када су 34. минуту погодили капитена "љубичастих" Кристијана Бирагија у главу тврдим предметом.
Фонет/АП

Бираги се у 34. минуту спремао да изведе корнер, испред трибине на којој су навијачи из Лондона, када су га засули пластичним чашама, али и једним тврдим предметом који му је раскрварио главу.

Ипак, главни судија Шпанац Карлос Дел Серо одлучио је да им "прогледа кроз прсте" и не испразни трибину.

Према извештајима из Прага и током дана било је неколико инцидената на ујлицама главног града Чешке.

Резултат после првог полувремена је 0:0, а за Фиорентину играју Никола МИленковић и Лука Јовић, коме је у надокнади поништен погодак због офсајда.