ОФЛ Инђија–С. Пазова: Одлука у првом делу меча

Победник је одлучен у 38. минуту,  када је Ракита, после изванредне акције својих саиграча, просто лопту угурао у мрежу голмана гостију Кизића.
fudbal

Планинац - Цар Урош 0:2 (0:2)

РИВИЦА: Стадион Планинца, гледалаца 100, судија Радић (Ириг).Стрелци: Опачић у 28. и Ракита у 38. минуту.

ПЛАНИНАЦ: Кизић, Милошевић, Живанчевић, Пајић, Митровић (Пантелић), Ратковић, Бркић, Павлићевић,  Дудуковић, Опачић (Н. Срећковић), Цикота (О. Срећковић).

ЦАР УРОШ: Грубански, Милошевић (Антонијевић), Вукмировић, Грујић, Шмит, Младеновић, Бојић, Ракита (Бабник), Јуришић (Парошки), Опачић, Познан.

Код првог гола Опачића, голман Кизић је покушао лопту да избије преко пречке, али није успео.

И. Смиљанић

Слога (К) - Борац (Ј) 2:0 (1:0)

КРЊЕШЕВЦИ: Стадион Слоге, гледалаца 50, судија Калинић (Инђија).Стрелци: Караклајић у 18. и Топић у 86. минуту.  Жути картони: Кундак (Слога), Димитријевић (Борац).

СЛОГА: Трифуновић, Миловановић, Симоновић, Дукић, Милосављевић, Никетић, Николић (Вујчић), Лешић,  Кундак (Топић), Котоленко, Караклајић (Белић).

БОРАЦ: Видановић, Радуловић, Димитријевић, Варда, Мраовић, Наранџић, Пенев, Трбојевић, Марчић (Ковачевић), Шовљански (Гаковић), Маричић. Фаворизовани домаћини, коначно, су показали шта знају. Играли су одлично.

Д. Трифуновић

Слога (М) - Раднички (И) 1:1 (0.0)

МАРАДИК: Игралиште Слоге, гледалаца 132, судија Тошић (Стара Пазова).Стрелци: М. Цурковић у 54. за Слогу, а Матић у 82. минуту за Раднички.Жути картони: Радошевић, Кусић (Слога), Јањић, Боројевић, Николић, Станковић (Раднички).Црвени картон: Вокић (Слога).

СЛОГА: Перић 9, Татић 7, Детелин 8, Богуновић 8, Радошевић 8, Милошевић 7, Белановић 7 (Милин), Вокић 6, Н. Цурковић 7, Ратковић 6 (Лагунyић), М. Цурковић 9 (Кусић, Гудаловић).

РАДНИЧКИ: Васић 8 (Малешев), Николић 8, Митровић 7, Лончар 9, Бјелица 8, Пазарски 7, Јањић 8, Станковић 7, Боројевић 7, Шевић 9, Матић 8.

У димамичној и борбеној игри нерешен исход је реалан.

З. Давидовски

Фрушкогорац - Дунав 1:2 (1:2)

КРЧЕДИН: Стадион Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Тодић (Врдник).Стрелци: Вујичић у 23.за Фрушкогорац, Радуловић у 11.и У. Милешевић у 18. минуту за Дунав. Жути картони: Вујичић, Ранитовић, Вучић, Раденовић, Божић, Ранђеловић (Фрушкогорац), Тошковић, Корачевић, Дудић, Станчић, Сурдучки (Дунав).

ФРУШКОГОРАЦ: Ранитовић, Ранђеловић, Раденовић, Крцановић, Петковић, Чортан (Д. Филиповић), Петровић, Вујичић, Тртица, Вучић (Божић), Н. Филиповић.

ДУНАВ: Тарбук, М. Милешевић, Тошковић, Јерковић, Дудић (Сурдучки), Радуловић (Нинић), Корачевић (Срјемац), Јокић, М. Милешевић (Поповић), Станчић, Китић (Николић).

У борбеној и динамичној утакмици, гости из Новог Сланкамена, су, славили, више срећно, него заслужено.Ривали су, скоро, играли равноправан фудбал, само што, је игру домаћина судија Тошић оценио са шест жутих картона,а госте са један мање.

С. Ранитовић

КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Борац (Ј) 2:0, РИВИЦА: Планинац - Цар Урош 0:2, МАРАДИК: Слога - Раднички (И) 1:1, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Дунав 1:2. ЧСК из Чортановаца је био слободан.