ОФЛ Инђија – Стара Пазова – Ириг: Погодак у 11. секунди

Планинац - Слога (М) 0:1 (0:1)

РИВИЦА: Стадион Планинца, гледалаца 100, судија Рапајић (Инђија). Стрелац: Јовановић у 1. минуту.  Жути картони: Омаљев, Павићевић, Грубовић (Планинац).

ПЛАНИНАЦ: Кизић 5, С. Ћирић 6, Живанчевић 6, Васиљевић 6, Павићевић 6 (Грујић 6), М. Ћирић 6 (Илић 6), Грубовић (Д.Ћирић 6), Омаљев 6 (Стојчић), Опачић 6, Миљковоић 6, Бркић 6.

СЛОГА: Перић 7, Богуновић 7, Варићак 7, Клинко 7, Татић 7, Белановић 7, Кусић 7 (Ђумић 7), Милошевић 7, Радошевић 7, Вишњић 7 (Миливојевић), Јовановић 7 (Ратковић 7).

Када, је судија свирнуо почетак меча, Вишњић је омах упутио дугу лопту до Јовановића, који се нашао, на око 16 метара од домаћег гола, уследио је прецизан шут, и лопта је кроз ноге голмана Кизића ушла у мрежу. Играла се тек једанаеста секунда утакмице. Покушавали су домаћини да макар изједначе, али гости су се вешто бранили са осам играча у одбрани целу утакмицу, и на крају се и одбранили.

И. Смиљанић

Цар Урош - Борац (Ј) 3:2 (0:2)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 100, судија Тодић (Врдник). Стрелци: Тешић у 46, Ђ. Родић у 55.и Љ. Бојић 56. за Цар Урош, Живановић у 5. и 42. минуту за Борац. Жути картони: Ковачевић, Аљић (Борац).

ЦАР УРОШ: Пардовицки 9, Конго 8, Митровић 7, Љ. Бојић 8, Антонијевић 9, Грујић 8, Ђ. Родић 8, Врањешевић 6, Тешић 6, Бабник 7, Л. Бојић 7.

БОРАЦ: Мајкић 8, Аљић 6, Митровић 6, Ковачевић 8, Радуловић 7, Наранyић 9,  Зубовић 6, Језичић 7 (Шовљански), Срјемац 8, Живановић 9, Трбојевић 7 (Петровић).

У фер игри, коначан резултат реалан. Гости су одиграли одлично први део утакмице, када је Живановић искористио две контре, а домаћини су  постигли три ефектна гола у наставку.Први Тешић после волеј , ударца, Ђ. Родић је Мајкића матирао главом изблизине, а Љ. Бојић је искористио контру и претворио је у гол и победу.

П. Михајловић

Фрушкогорац - ЧСК 0:2 (0:1)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 60, судија Васић (Ириг). Стрелци: Митровић у 40. и Душан Димић у 53. минуту. Жути картони: Н. Филиповић, Тртица (Фрушкогорац), Радовановић, Мирковић (ЧСК).

ФРУШКОГОРАЦ: Гршић, Шкрбина (С. Вучић), Крнета, Петковић, Чортан, Богуновић, Живић, Тртица, Симовић (Ливаја) Д. Вучић ( (Добић), Н. Филиповић (Божић).

ЧСК: Војновић, И. Мирковић, Милић (Лапчић), Радовановић,  Мирчевски, Душан Димић, Јокић, Драгичевић, Стаменковић, П. Суботин, Митровић.

Гости, су се више бранили, него што су нападали, а постигли два гола, први после грешке целе одбране домаћина на челу са голманом Гршићем, а други после контре.Иначе у доброј и динамичној утакмици, голман гостију Војновић, је бриљирао. Све домаће шансе, је зауставио на разне начине, смелим интервенцијама.

С. Ранитовић

Слога (К) - Крушедол 1:3 (0:2)

КРЊЕШЕВЦИ: Стадион Слоге, гледалаца 50, судија Радојчић (Инђија). Стрелци: Малобабић у 59. за Слогу, а Ђурић у 4. и 43. и Плећаш у 83.  минуту за Крушедол. Жути картони: М. Симоновић, Деспић, Марчетић, Кундак (Слога).

СЛОГА: Богићевић 7 (Трифуновић), Лешић 7, Деспић 7, М. Симоновић 7, Марчетић 7, Кундак 7, Николић 7, Мујић 7 (Јездић), Бјелић 7 (Котоленко), Малобабић 7, Караклајић 7.

КРУШЕДОЛ: Тувеyић 7, Ђурић 9 (Радуловић 7), Геогијев 8, Георгијевић 7 (М. Гарић), Вишњић 6 (Дробац 7), Миланов 7, Клаић 8, Вукојевић 8, Плећаш 7, Еркановић 6, К. Гарић 7 (Којић).

У динамичној и борбеној утакмици, Крушедолци су били бољи ривал у току целе утакмице. А, сва три, гола постигли су после течних и брзих контри, када је домаћа одбран била потпуно изиграна и надиграна.

Д. Трифуновић

Дунав - Раднички Сремски витезови 2:2 (0:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, гледалаца 100, судија Џомбић (Стара Пазова). Стрелци: Градић у 71. и Вученовић у 92. за Дунав, Боројевић у 55. и 88. минуту за Раднички. Жути картони: урдучки, Тошковић (Дунав), Боројевић (Раднички).

ДУНАВ: Тарбук, Мрђа (Дрча), М. Милешевић, Вученовић, Сурдучки, Најдановић, Срјемац (Рукавина), Тошковић (Вукашиин), Китић, Градић, У. Милешевић (Ковачевић).

РАДНИЧКИ СРЕМСКИ ВИТЕЗОВИ: Ранисављевић, Кошпрдић, Ђокановић (Јањић), Бакаи, Таглиавиа, Пазарски, Бикић, Боројевић (Поткоњак), Шевић, Станковић, Словак (Лончар).

Вученовић је изједначио у надокнади времена. И то после корнера. Дочекао је лопту главом и јаким трзајем чела, лопту, послао иза леђа иненађеног голмана Ранисављевића. А Ранисављевића је изненадио и Градић из слободног ударца са око 30 метара.Није ни трепнуо, Ранисављевић, од јаког и прецизног шута.Лопта је само фијукнула у мрежу.

Б. Вујаклија

ЈАЗАК: Цар Урош - Борац (Ј) 3:2, РИВИЦА: Планинац - Слога (М) 0:1, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - ЧСК 0:2, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Крушедол 1:3, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Раднички Сремски витезови 2:2.

1. Крушедол           6      5      1      0      25:8  16

2. ЧСК                    5      4      1      0      13:4  13

3. Раднич. СВ        6      2      4      0      13:7  10

4. Слога (К)            6      2      3      1      9:8   9

5. Слога (М)           6      3      0      3      11:11        9

6. Дунав                 6      2      2      2      10:9  8

7. Цар Урош          5      1      1      3      5:10  4

8. Планинац          6      1      1      4      7:17  4