ОФЛ Рума – Ириг – Инђија – Стара Пазова: Без одлуке у дербију

Цар Урош - Јединство (К) 3:3 (2:1)
fudbal lopta

ЈАЗАК: Игралиште Цара Уроша, судија Тодоровић (Инђија).Стрелци: Опачић у 3. и Ракита у 41. и 56. за Цар Урош, а Поповић у 43, 48. и 67. минуту за Јединство. Жути картони: Гурански, Јуришић, Ракита (Цар Урош), Томић, Степановић, Бељин, Путник (Једиунство).

ЦАР УРОШ: Губрански 7, Родић 9, Спасојевић 8, Врховац 9, Јуришић 7, Опачић 8, М. Вукмировић 8, Паповић 9, Ракита 9, Грујић 8 (Тешић), Младеновић 8 (Бојић).

ЈЕДИНСТВО: Башић 8, Г. Станковић 9, Бељин 9, Цвитичанин 8 (Миливојевић), Томић 9, Степановић 8, С. Станковић 9 (Путник), Нешковић 8, Поповић 9 (Богдановић), Шолаја 7, Зељајић 8.

У доста занимљивој игри  ривали су поделили бодове. И то заслужено. Домаћини су имали још неколико добрих шанси, код вођства од 2:0, али и гостујући стрелци су били непрецизни.

П. Михајловић

Планинац - Доњи Петровци 1:2 (0:1)

РИВИЦА: Игралиште  Планинца, судија Николић (Рума). Стрелци: Николић у 74. за Планинац, Опарушић у 30. (из пенала) и Сладоја у 60. минуту за Доње Петровце. Жути картони: Ћирић, Илић (Планинац).

ПЛАНИНАЦ: Иванушић, Живанчевић, Пајић, Ђукић, В. Марковић, Степанов, Петровић, Николић, Деспи, Ћирић (Павићевић, Поповић), Илић (Пантелић).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић, Иванчевић, Динић, Диклић, Вујовић, Тркуља, Сладоја, Васић, Јовановић, Опарушић, Јекић.

Домаћи су били бољи, Петровић је промашио три зицера, а онда је главни судија досудио непостојећи пенал за госте, а и свој други гол гости су постигли после фаула, над домаћим играчем, али то није видео слаби судија Николић.

И. Смиљанић

Слога (К) - Борац (С) 1:4 (0:2)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, судија Дончуло (Инђија). Стрелци: Великић у 75. за Слогу, Кескеновић у 25, Недић у 36. и Путица у у 55. и 89. минуту  за Борац. Жути картони: Топић (Слога), Максић (Борац).

СЛОГА: Д. Јовановић 6, Митровић 5 (Окулић), Голубовић 6 (Павковић), Ранисављевић 5, Великић 7, Шкорић 7, Грујићић 6 (Бурсаћ), Стојановић 5, Уриошевић 5, Богуновић 6, Топић 5 (Лешић)

БОРАЦ: Душан Јанковић 7, Л. Јанковић 6, Дејан Јанковић 7, Максић 7, Нинковић 7, Торњански 7, Недић 7, Кескеновић 7, Шивољски 7, Ратковић (Стричевић), Путица 7 (Степановић).

Домаћини нису могли пружити достојан отпор далеко бољем ривалу. Мада су у првих 30. минута били макар егал у игри.Стејановчани су могли славити још и убедљивије. Имали су доста прилика.

Д. Трифуновић

27. октобар - Граничар (Г) 1:3 1:0)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27.октобра, судија Митровић (Добринци). Стрелци: Пушић у 39. за 27. октобар, Рајачић у 63, Ристивојевић у 68. и Митровиић 84. минуту за Граничар. Жути картони: Михајлик (27. октобар), Митровић, Ранкић (Граничар). Црвени картон: Б. Бирињи (27. октобар).

27. ОКТОБАР:  Лекић, Михајлик, Митрић, Радојчић, И. Бирињи, Варга, Станковић, Јовић,  Марковић, Б. Бирињи, Пушић (Бузаш).

ГРАНИЧАР: Мијалчић, Едић, Ранкић, Ристивојевић, Вукашиновић, Јовић (Костић), Таборовић, Букорац (Рајачић), С. Јовановић (Митровић), Бошњакић, Ковачевић.

Иако су домаћини имали више прилика, гости су однели бодове.   Ј. Јухас

Војводина - Фрушкогорац 4:1 (3:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, судија Каназир (Нови Бановци). Стрелци: Бјеливук у 20, Бенежан у 21, Грубјешић у 33. и Црнојевић у 90. за Војводину, а Гојковић у 57. минуту за Фрушкогорац. Жути картон: Поповић (Фрушкогорац).

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Калушевић, Бенежан, Радинојевић, Ристић, Георгијевић (Јанковић), Николић, Алексић (Талировић), Бјеливук (Црнојевић), Грубјешић (Митић), Стојановић (Бизумић).

ФРУШКОГОРАЦ: Грубић, Поповић, Антонић, Кнежевић, Б. Граовац (Дакић), Бајић (Гојковић), Топић, Бакић, Радвањ, Миоковић, Самарџија.

Потпуна доминација играча Војводине. Постигли су четири гола, а промашили бар још пет - шест лепих прилика.

М. Стевановић

Полет - Слога (М) 2:0 (0:0)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, судија Познан (Рума). Стрелци: Перић у 49. и Стевановић у 69. минуту. Жути картони: Лозанчић, Милетић (Полет), Гудаловић, Радошевић, Ђокић , Ранков (Слога).

ПОЛЕТ: Вељовић 7, Лозанчић 7 (Цвијановић 7), Марковић 7 (Нешковић 7), Марић 8, Дамјановић 7, Јовић 7 (Ликић 7),  Н. Петровић 7, Видић 7, Милетић 7 (Васић 7), Перић 8.

СЛОГА: Перић 8, Татић 7, Радошевић 7, Детелин 6, Мишчевић 7, Бобар 6 (Петровић 7), Кусић 7 (Новаковић 7), Ипач 7 (Ранков 6), Ђокић 6 (Фајин 7), Ратковић 7 (Фрилман 6).

Да гости нису имали сјајног голмана Перића, сигурно би доживели праву катастрофу.

Н. Петровић

РИВИЦА: Планинац - Доњи Петровци 1:2, НЕРАДИН: Војводина -Фрушкогорац 4:1, ШАТРИНЦИ: 27.октобар  - Граничар (Г) 1:3, КРЊЕШВЦИ: Слога - Борац (С) 1:4, НИКИНЦИ: Полет - Слога (М) 2:0, ЈАЗАК: Цар Урош -Јединство (К) 3:3. Борац из Јарковаца је био слободан.

1. Једин. (К)      4      3      1      0      17:5  10

2. Доњи Пет.      4      3      0      1      10:4  9

3. Полет    4      3      0      1      9:9    9

4. Војводина      4      2      2      0      15:3  8

5. Цар Урош       4      2      1      1      22:8  7

6. Граничар (Г)  3      2      1      0      7:3    7

7. Слога (М)       4      2      1      1      7:4    7

8. Фрушкогорац 3      1      0      2      10:6  3