ОФЛ Рума – Ириг – Инђија – Стара Пазова: Краљевчани убојити у финишу

Јединство (К) - Граничар (Г) 5:1 (0:0)
lopta2

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, судија Радић (Ириг).Стрелци: Томић у 63. и 90, М. Лазаревић у 78, Цвитичанин у 85. и Дерета у 90. за Јединство, а Новаковић у 54. минуту за Граничар. Жути картони: Бељин, Вилотић (Јединство), Ристивојевић, Букорац, Рајачић, Самарyић, Новаковић (Граничар).

ЈЕДИНСТВО: Јокић 8, Бељин 8, Симић 8 (Цвитичанин 8), Степановић 8, Томић 9 (Остојић 8), Зељајић 8, Нешковић 8 (Поповић 8), Деврња 8, Вилотић 8 (Дерета 8), С. Лазаревић 6, М. Н. Лазаревић 9.

ГРАНИЧАР: Пауновић 6, Стевић 6, Ристивојевић 6, Славујевић 6, Рајачић 7, Самарyић 6, Јовић 6, Таборовић 6 (Митровић), Букорац 6, Костић 6, Новаковић 7.

У доста занимљивој игри су фаворизовани домаћини били много бољи ривал. Али, брзи гол гостију, одмах на почетку другог полувремена, у многоме је изменио игру домаћих. Тада је краљевачка машинерија кренула свим силама.

В. Михајловић

Планинац - Војводина 3:0 (2:0)

РИВИЦА: Игралиште  Планинца, судија Радовац (Рума).Стрелци: Николић у 17. (из пенала), а Поповић у 40. и Ћирић у 75. минуту. Жути картони: Ћирић (Планинац), М. Бизумић (Војводина).

ПЛАНИНАЦ: Иванушић 8, Јовановић 8 (Шабић 8), Живанчевић 8 (Малешевић), В. Марковић 7, Илић 7, Николић 8, Степанов 8, Петровић 8, Дудуковић 7 (Максун Хајоли 7), Ћирић 8, Поповић 7.

ВОЈВОДИНА: Јовичић 7, Калушевић 7, Радинаревић 7 (Шкорић), Ристић 7, Алексић 7, Бјеливук 7, Грубјешић 7,  Талировић 7, М. Бизумић 7 (Митић), Бенежан 7 (Васић), Стојановић 7.

Домаћини су играли чврсто у одбрани и на  контре. Пропустили су  сијасет шанси, али ипак постигли три гола.

И. Смиљанић

Полет - Борац (Ј) 3:0 (2:0)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, судија Даљевић (Стара Пазова). Стрелци: Милетић у 43. и Стевановић у 45. и 70. минуту. Жути картон: Јандрић (Полет).

ПОЛЕТ: Вељовић 7, Н. Петровић 6, Видић 6, Лозанчић 7, Дамјановић 7, Цвијановић 7 (Јандрић 6), Живић 7, Марић 7, Милетић 7 (Паравил 6), Стевановић (Нешковић 6), Марковић 6.

БОРАЦ: Горановић 7, Милић 6, Тучић 6 (Радоњић 6), Дробац 7, Гаковић 6, Јовановић 6, Радуловић 7 (Бељић 6), Митровић 6, Наранџић 7, Недић 7 (Грба 6), Миљуш 7.

Фудбалери из Никинаца су могли славити још и убедљивије да нису играли опуштено. Стевановић је први гол постигао из шута с 20 метара, лопта је прво ударила у пречку, па потом завршила у мрежи.

Н. Петровић

Слога (К) - Доњи Петровци 1:1 (0:1)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, судија Ћирић (Инђија). Стрелци: Попадић у 57. (из пенала) за Слогу, а Јовановић у 44. минуту за Доње Петровце.Жути картони: Богуновић (Слога), Јовановић, Сечански (Доњи Петровци).

СЛОГА: Катић 7, Антонијевић 6, Несторовић 7, Дунчић 6 (Великић), Попадић 7, Лабан 7, Махо 7, Кнежевић 7, Богуновић 7, Кокотовић 7, Гламочак 7 (Бурсаћ 7).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 7 (Иванчевић), Опарушић 6, Видовић 7 (Јекић), Динић 7, Диклић 7, Вујовић 6, Тркуља 7, Сладоја 6, Васић 7, Јовановић 7, Сечански 6.

И поред тога што су гости имали неколико лепих прилика, и чак и пенал нису искористили у првом полувремену, домаћи су морали победити.  У наставку су играчи Слоге имали више зрелих прилика. Кнежевић је уз то погодио стативу, а Бурсаћ  пречку.

Д. Трифуновић

Слога (М) - Борац (С) 6:0 (3:0)

МАРАДИК: Стадион Слоге, судија Данчуло (Инђија). Стрелци: Мишчевић у 10. и 26, Ранков у 40, Сибинкић у 63. и 65. и Мујић у 85. минуту.

СЛОГА: Милошевић 7, Ратковић 8, Сибинкић 8, Детелин 8, Мујић 8, Новаковић 7, Мишчевић 8 (Лазаревић), Кусић 8 (Ипач), Ранков 7, Богуновић 8 (Фајин), Татић 8

БОРАЦ: Кованџић 6, Нешковић 7, Дејан Јанковић 6, Стричевић 7, Нинковић 7, Богнар 6 (Недић), Кресојевић 6, Милојевић 6, Ђаковић 6, Путица 6, Шивољски 6.

Гостујући стрелци су били непрецизни, зато су их домаћини убедљиво казнили.

З. Давидовски

Цар Урош - Фрушкогорац 0:2 (0:2)

ЈАЗАК: Игралиште Цара Уроша, судија Лепак (Инђија). Стрелци: Зец у 1. и Бајић у 31. минуту. Жути картони: Ракита, Младеновић (Цар Урош), Самарyија, Зец, Ћирић (Фрушкогорац).

ЦАР УРОШ: Грубрански 7, Спасојевић 7, Бојић 8, Врховац 8, јуришић 7, Опачић 8, М. Вукмировић 7,  Паповић 8, Ракита 7, Грујић 7 (Врањеш), Младеновић 8 (Антонијевић).

ФРУШКОГОРАЦ: Грубић 8, Ћирић 9, Павловић 8, Б. Граовац 7, Бајић 9, Гојковић 8, Бакић 8, Самарyија 7, Зец 9, Миоковић 8, Топић 7.

Гост из Малих Радинаца су били много бољи  ривал.

П. Михајловић

РИВИЦА: Планинац - Војводина 3:0, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Доњи Петровци 1:1, НИКИНЦИ: Полет - Борац (Ј) 3:0, КРАЉЕВЦИ: Јединство -Граничар (Г) 5:1, ЈАЗАК: Цар Урош - Фрушкогорац 0:2, МАРАДИК: Слога -Борац (С) 6:0.27.октобар  из Шатринаца је био слободан.

1. Јединство (К) 8      7      1      0      28:7  22

2. Полет    8      6      0      2      19:13        18

3. Д. Петровци   7      4      2      1      15:8  14

4. Цар Урош       8      4      1      3      31:17        13

5. Граничар (Г)  7      4      1      2      21:10        13

6. Војводина      7      3      3      1      20:8  12

7. Фрушкогорац 7      4      0      3      21:14        12

8. Слога (М)       8      3      1      4      15:13        10