ОЛ Бачка Паланка: Гушић у надокнади за славље

Била је то права првенствена утакмица.Гледаоци су могли да виде доста доброг фудбала.
lopta1

Бачка (Д) - Соко 4:5 (1:1)

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија Дражић (Бачка Паланка).Стрелци: Сантрач у 18,  Секеруш у 71. и 88. и Бајац у 75. за Бачку, М. Тривуновић у 45, Тасовац у 53, Шимун у 68. (аутогол), В. Тривуновић у 92. и Гушић у 95. минуту за Соко. Жути картон: Пагач, Бабић, Парошки, Капетанов, Бајац, Марковић (Бачка), С. Адамовић, Гушић, М. Адамовић, М. Тривуновић, Жарковић, Смајић на клупи (Соко). Црвени картони: Лукић (Бачка), Нешковић (Соко).

БАЧКА: Пагач, Бајац, Лакић, Капетанов, Парошки (Марковић), Бабић, Ј. Будић (Секеруш), Вулић (Гајић), Шимун, Лукић, Сантрач.

СОКО: Црнчевић, С. Адамовић (В. Тривуновић), Стојановић, Гушић, Тасовац, Д. Ратковић, Дангубић (Драговић) М. Адамовић, Жарковић, М. Тривуновић, Нешковић.

Али, и црвених и жутих картона. Доброг и лошег суђења. На крају је победио само срећнији, али не и бољи тим.

Д. Крунић

Младост (МБ) - Славија (П) 1:1 (1:0)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Илинчић (Нови Сад).Стрелци: Димић у 10. за Младост, Латиновић у 94. минуту за Славију.Жути картони: Крити, Грња, Огризовић (Славија).

МЛАДОСТ: Хлебец, Милетић, Н. Ђукић, Димић, С. Ђукић, Дорошки, Стефановић, Косовац (Агбаба), Шкорић, Добе (Загорчић), Врањеш.

СЛАВИЈА: Давид Шустер, Огризовић, Бенка, Заскалицки, Петровић, Белехрадски, Винковић, Чобрда, Крити, Влослислав Кухта.

Гости из Пивнице су могли славити али и изгубити сусрет. На крају су срећно освојили бод. Вешти Латиновић је искористио грешку домаће одбране у надокнади времена и из близине поравнао резултат.

Н. Ђурић

Тврђава - Нештин 5:0 (3:0)

БАЧ: Игралиште Тврђаве, гледалаца 100, судија Хорњик (Врбас).Стрелци: Бундало у 20. и 75, Стојчић у 43, Шомоши у 44. и Вучић у 48. минуту.Жути картони: Девић, Вучић (Тврђава), Ћулибрк,Василић (Нештин).Црвени картон: Валентик (Нештин).

ТВРЂАВА:  Немет, Девић, Билобрк, Бундало, Вујиновић, Вучић, Шомоши (Ковачевић), Андрић, Агбаба, Стојчић, Давидов (Петровић).

НЕШТИН: Петковић, Валентик, Сич, Гњатовић, Пуделка, Ћулибрк, Вукмировић, Бакош,  Василић, Ахметовић, Моравац.

Очекивана победа Бачана. Да су домаћи стрелци били мало прецизнији гостујућа одбрана неби примила само пет голова.

А. Крчмар

Борац (В) - Славија (Б) 3:0 (3:0)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Радовановић (Бачка Паланка).Стрелци: М. Арбутовић у 17. и 19. и Миљевић у 23. минуту.

БОРАЦ: Дејан Шмитран, Покрајац, Н. Међедовић, Миљевић, Миклушев, О. Међедовић, Дарко Шмитран, Требовац, М. Арбутовић, Фабри, Нинковић (Јеленић).

СЛАВИЈА (Б): Новаковић, К. Девић, Радојчић, Петровић, Б. Јовановић, Л. Драча, Секулић (Скејо), Б. Хорват,  Петковић, З. Јовановић, У. Девић.

Коначно славље и у Визићу.М. Арбутовић је два пута матирао голмана Новаковића после центаршутева из близине. Док је Миљевић, опет, после центаршута, дочекао лопту на другој стативи, и само ћушнуо лопту у мрежу. Домаћини су могли славити и много убедљивије. Мада су и гости пропустили неке прилике.

Л. Коменић

Бачки хајдук - Кривањ 4:2 (1:1)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког хајдука, гледалаца 100, судија Радун (Бачка Паланка).Стрелци: Д. Никлић у 28. и 75, Марјанов у 52. и Малишић у 84. за Бачки хајдук, Цвијић у 18. и Кочонда 55. минуту (из пенала)за Кривањ.Жути картони: Д. Николић, Трифкановић, Емић (Бачки хајдук), Цвијић, Кончар (Кривањ).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, Емић (Владислав), Трифкановић, Дринић, И. Јановић, Штрбац, Марјанов, Малишић, Д. Николић, Ишиковић, Т. Николић.

КРИВАЊ: Нађ, Крајиновић (Добош), А. Стрехарски, Цвијић, Кончар, Миловановић, Павлов, Спасић, Липтак, Мучаји, Кочонда.

Могли су домаћи играчи постићи још који гол, али стрелци су много пута били непрецизни.

П. Малишић

Кулпин - Маглић 3:1 (0:0)

КУЛПИН: Игралиште Кулпина, гледалаца 150, судија Фекете (Гложани).Стрелци: Мрђан у 50, 61. и 75. за Кулпин, Убипарип у 53. минуту за Маглић.Жути картони: Илић (Кулпин), Сурла (Маглић).

КУЛПИН: Леварски, Хашка, С. Зеленак, Маковник, Валентик, Илић, Мрђан, Занфировић, Кајтез, Миклуц, Креко, Шекез.

МАГЛИЋ: Гајић, О. Стјепановић, Прерадовић, Стаменковић, Кузмановић, Убипарип, Спасић, Сурла (Јокић), Н. Стјепановић, Жижић, Милановић.

Штета што домаћи стрелци нису били још мало прецизнији.Ко зна какав би резултат био на крају.Овако су на крају славили са само два гола разлике.

Н. Стојисављавић

Резултати:

МАЛИ БАЧ: Младост-Славија (П) 1:1, ДЕСПОТОВО: Бачка-Соко 4:5, КУЛПИН: Кулпин-Маглић 3:1, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки хајдук-Кривањ 4:2, БАЧ: Тврђава-Нештин 5:0, ВИЗИЋ: Борац-Славија (Б) 3:0.Орлови из Бачке Паланке су били слободни.