ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА: Лидер сигуран у Малом Бачу

Младост (МБ) - Војводина 1:6 (0:2)
fudbalska lopta

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Милешевић (Бачка Паланка). Стрелци: Загорчић у 77. за Младост, а Милованов у 19. и 49, М. Ранисављев у 29,  Вучић у 47, Т. Николић у 61. (из пенала) и Д. Ранисављев у 73. за Војводину. Жути картони: Шкорић, Младеновић (Младост), В. Јованов (Војводина).

МЛАДОСТ: Хлебец, Младеновић, Грубјешић, Милетић, Н. Ђукић, Загорчић, Трусина, Штрбац, Косовац, Шкорић, Агбаба.

ВОЈВОДИНА: Васа Бугарски, М. Јованов (С. Јованов), Рамић, Т. Николић, МД. Ранисављев, Милованов, В. Јованов, Цвијић (Петковић), Вучић (Башић), Веселин Бугарски (Л. Бугарски), М. Ранисављев (Субић).

Виђена је добра игра гостију, са доста шанси, дуела, акција и шест голова у мрежи голмана Хлебеца. Већ у 73. минуту игре било је 6:0 за госте. Загорчић је само успео  да ублажи убедљив пораз свог тима.  А. Ђукић

Борац (В) - Кулпин 1:2 (0:1)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 120, судија Бојић (Бачка Паланка). Стрелци: Фабри у 63. за Борац, а Сурла у 25. и Тројановић у 72. минуту за Кулпин. Жути картони: Дејан Шмитран, Н. Арбутовић, Фабри, Миљевић, Петковић (Борац), Г. Илић (Кулпин). Црвени картони: Дејан Шмитран, Н. Арбутовић (Борац).

БОРАЦ: Дејан Шмитран, Миклушев (Покрајац), Н. Арбутовић, Миљевић, Лукић, Петковић (Нинковић), Дарко Шмитран, Лукач, Комад, Фабри, М. Арбутовић.

КУЛПИН: Блашћанин, Хашка, М. Илић, Занфировић, Николић, Г. Илић, С. Зеленак, Сурла, Тројановић, Драгољевић, Кајтез.

Гости да нису имали помоћ у судије засигурно не би однели сва три бода. Други победносни гол постигли су из чисте офсајд позиције.

М. Коменић

Маглић - Лабудњача 4:2 (2:2)

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, гледалаца 100, судија Радун (Бачка Паланка). Стрелци: О. Стјепановић у 18, Убипарип у 42. и 72. и Јокић у 79. за Маглић, Дејан Петровић у 8. и Драган Петровић у 28. минуту за Лабудњачу. Жути картон: Јованић (Лабудњача).

МАГЛИЋ: Гајић, Тадић, Милановић, Ербез, О. Стјепановић, Јокић, Стаменковић, Ђордан, Убипарип, Туцић, Добровоиљски (Прерадовић)

ЛАБУДЊАЧА: Икач, Стефановић, Р. Станковић, Јованић, Петковић, И. Девић, Росић (Маливук), Драган Петровић, Дејан Петровић, Лутров, Зорић.

Већ у 8. минуту Дејан Петровић је лако је савладао голмана Гајића. Потом О. Стјепановић је изједначио резултат, а онда су гости и повели преко  Драгана Петровића.У финишу првог полувремена Убипарип је преварио готрово целу одбрану гостију и изједначио резултат.У настатавку је играо само један тим, и победа домаћина није изостала.    Н. Стојисављевић

Кривањ - Нештин 4:1 (2:0)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, гледалаца 100, судија Илинчић (Нови Сад). Стрелци: Карачоњи у 9. и 58, Крстић у 24. и Гајдош у 65. за Кривањ, Гњатовић у 77. минуту за Нештин. Жути картони: Гајић (Кривањ), Сич, Вукмировић (Нештин).

КРИВАЊ: Нађ (Томић), А. Стрехарски (Јововић), Петровић, Гајдош, Кончар (Павлов), Карачоњи, Спасић, Хашка, Крстић, Алекси, Гајић.

НЕШТИН: Гашић, Валентик (Иконић), Радовић, Сич, Гњатовић, С. Ћулибрк, Вукмировић, Л. Божин,  Ахметовић, Увачек (Борић), Матић. Селенчани су просто самлели госте из Нештина. Физички боље припремљени играчи Кривња, поросто су летели по терену. На крају гости могу бити презадовиљни што су примили само четири гола.

Д. Јововић

Бачки хајдук - Стари град 2:3 (0:1)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког хајдука, гледалаца 150, судија Јакић (Бач). Стрелци: Дринић у 49. и Ишиковић у 84. (из пенала) за Бачки хајдук, а Јефтић у 10, Чубрило у 59. и Шкорић у 88.  минуту за Стари град. Жути картони: Трифкановић (Бачки хајдук), Рибарски, Рађеновић, Бјелош (Стари град).

БАЧКИ ХАЈДУК: Реџић, М. Јановић, Емић, Бојић, Трифкановић, Дринић, Чупорт (Јурчевић), Ђурановић, Д. Николић, Ишиковић, Марјанов.

СТАРИ ГРАД: Мориц, Кнежевић, Рађеновић, Јефтић, Бјелош, Шкорић, Рибарски, Максић, Бубуљ,  Чубрило,Тури.

Гости из Бачке Паланке су били спретнији и имали  више среће. Од мноштво шанси, домаћин је постигао само два гола, док су гости сваку прилику претвориили у гол.

М. Малишић

Славија (Б) - Бачка (Д) 3:2 (0:1)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, гледалаца 120, судија Петковић (Бачка Паланка). Стрелци: Зец у 50. и 66. и З. Јовановић у 88. за Славију, а Попин у 35. и Шимун у 92. минуту за Бачку. Црвени картон: Парошки (Бачка).

СЛАВИЈА: Новаковић, Такач, Радојчић, Секулић (Д. Јовановић), Драгишић, Скејо, Зец, Смољански (Б. Хорват), Лазаревић, Петковић, Б. Јовановић (З. Јовановић).

БАЧКА: Врсајков, Шимун, Лакић, Грујић, Марковић, Малетин, Чутило, Капетанов, Попин, Парошки, Гајић.

Била је то веома занимљива утакмица. У првом полувремену гости су имали прегршт шанси, а само се Попин уписао у листу стрелаца. У наставку на сцену је ступио Зец и са два изврсна гола, после брзих акција, преокренуо је резултат. З. Јовановић је само потврдио победу играча Славије. Шимун је у надокнади времена смањио победу домаћина.

Д. Крунић

МАГЛИЋ: Маглић - Лабудњача 4:2, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки хајдук -Стари град 2:3, СЕЛЕНЧА: Кривањ - Нештин 4:1, БОЂАНИ: Славија - Бачка (Д) 3:2, ВИЗИЋ: Борац - Кулпин 1:2, МАЛИ БАЧ: Младост - Војводина 1:6. Славија из Пивница је била слободна.

1. Војводина (Т) 12     11     0      1      42:12        33

2. Славија (П)   12     10     1      1      40:10        31

3. Кулпин  12     10     0      2      52:14        30

4. Кривањ 12     9      0      3      47:18        27

5. Маглић  12     7      1      4      29:24        22

6. Бачка (Д)      12     5      2      5      29:23        17

7. Нештин 12     5      1      6      21:23        16

8. Стари град    12     5      1      6      21:30        16