ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА: Први пораз Бачана

Соко - Тврђава 1:0 (1:0)
fudbal lopta pix

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште Сокола, гледалаца 100, судија Дражић (Бачка Паланка).Стрелац: Гушић у 40. минуту.Жути картони: Борковић, Смајић, М. Адамовић, Ђурица, В, Тривуновић, М. Тривуновић, Стојановић (Соко), Немет, Ковачевић, Шомоши (Тврђава).Црвени картон: Вучић (Тврђава).

СОКО: Црнчервић, Бераковић (Смајић), С. Адамовић, Драговић (Дангубић), Стојановић, Гушић, Тасовац, Ђурица, В. Тривуновић, М. Адамовић (Нешковић), М. Тивуновић.

ТВРЂАВА: Немет, Бундало, Вујиновић, Вучић, Шомоши, Андрић, Ћосић (Чичевски), Агбаба, Стојчић (Билобрк), Ковачевић, Петровић.

Победносни гол за домаћине постигао је Срђан Гушић и тако, наставак првенства учинио интеренсантнијим, јер ово је први пораз гостију из Бача.

М. С.

Славија (П) - Кулпин 2:0 (1:0)

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славије, гледалаца 100, судија Милешевић (Бачачка Паланка). Стрелци: Самарyић у 5. и Данилов у 80. минуту. Жути картони: Самарyић, Зелић, Зацкалицки, Белањи, Чобрда, Кирти (Славија), Валентик, Ожват, Зеленак (Кулпин).

СЛАВИЈА: Зелић, Белехрадски, Бенка, Обрадовић, Зацкалицки (Белањи), Винковић (Данилов), Денис Шустер, Самарџић, Чобрда, Грња, Кирти (Кухта).

КУЛПИН: Миклуц (Кривак), Млкавник, Спевак, Валентик, Игић, Мрђан, Занфировић, Николић (Ожват), Јевремовић, Танкосић, Кајтез.

Гостујућа одбрана је издржала све нападе гостију којих је било на претек, и тако допринела да домаћини славе са само два гола разлике.     Р. Брња

Бачка (БП) - Нештин 2:4 (1:2)

БАЧКА ПАЛАНКА: Стадион Бачке, гледалаца 100, судија Девић (Бачка Паланка).Стрелци: Ахметовић у 14. (из пенала) и Комосар у 62. за Бачку, Сич у 23, Вујовић у 26, Јуришић у 59. и С. Ћулибрк у 88. минуту за Нештин.Жути картони: Петковић, Пуделка, Л. Божин (Нештин).

БАЧКА: Б. Бјелош, Комосор, Н. Ђуришић, Б. Лукач, Петковић, Ахметовић, Д. Бјелош (Нештицки), Јовицки (Петровић), Павловић (Гостовић), Попадић (Карановић), В. Ђуришић (Келенц).

НЕШТИН:  Петаковић, Сич, С. Божин, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк, Л. Божин (Вукмировић), Увачек,  Јуришић (Бакош), Вујовић, Моравац.

Домаћини су погодили и пречку и стативу, али бодови су припали далеко искусним гостима из Нештина. Боље су се снашли на тешком терену пуном воде.

Л. Козић

Младост (МБ) - Орлови 1:2 (1:0)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Малић (Бачка Паланка).Стрелци: Н. Ђукић у 22. за Младост, а Вигњевић у 75. и Ковачевић у 85. минуту за Орлове. Жути картони: Хлебец, С. Ђукић, Н. Ђукић, Станковић, Младеновић (Младост), Клисарић, Мишков, Конкољ (Орлови).

МЛАДОСТ: Хлебец, Младеновић, М. Девић, Н. Ђукић, С. Ђукић, Дорошки, Бабић, Милетић, Станковић, Добре, Агбаба (У. Девић).

ОРЛОВИ: Клисарић, Мишков, Конкољ, Бенка, Малетин, Проле, Ерак, Ковачевић, Антонић, Вигњевић,  Кајтез (Узуров).

Голман гостију Клисарић је бранио изванредно. А, гол који је постигао Немања Ђукић из слободног удаца није могао бранити. Победоносни гол постигао је Ковачевић из шута с 20 метара.

Н. Ђукић

Бачка (Д) - Бачки Хајдук 2:1 (1:0)

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија Јањић (Нови Сад).Стрелци: Сантрач у 25. и Зелен у 53. за Бачку, М. Николић у 68. минуту за Бачки Хајдук.

БАЧКА: Пагач, Гајић (Ј. Будић),Лакић (Бајац), Фабри, Петровић, Капетанов, Грујић, Шимун, Зелен, Сантрач, Секуруш.

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, Владислав, Трифкановић, Бојић, И. Јановић, Шећеров, М. Николић (Малишић), Дринић (Пеулић), Кекоц (Марјанов), Ишиковић (Хаyић), Т. Николић.

Веома занимљива утакмица, а на крају победио је тим који је искористио  две шансе, од многобројних.

Д. Крунић

Кривањ - Славија (Б) 6:1 (2:0)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, гледалаца 100, судија Боснић (Бачка Паланка).Стрелци: Кочонда у 25, Павлов у 40. и 77, Кончар у 80. и 85. и Спасић 88, Петровић у 74. минуту за Славију.Жути картон: Б. Хорват (Славија).

КРИВАЊ: Нађ, Хашка, Јововић, Цвијић, Карачоњи, Павлов, Спасић (Бујак), Добош, Риптак, Кочонда (Кончар).

СЛАВИЈА: Девић, Такач, Стефановић, Л. Дрча, Секулић, Петковић, Петровић, З. Јовановић, М. Дрча, Б. Хорват (Радојчић), З. Јовановић (Бјелогрлић).

Играчи Кривња могли су славити још убедљивијим резултатом.

Н. Јововић

Маглић - Борац (В) 4:0 (1:0)

МАГЛИЋ: Стадион Маглића, гледалаца 100, судија Малић (Бачка Паланка).Стрелци: Илић у 5, Адамовић у 62. и Челић у 66. и 69. минуту. минуту.Жути картон: Ербез, Убипарип (Маглић), Покрајац (Борац).

МАГЛИЋ: Гајић, Илић, Ербез (Ковачевић), О. Стјепановић (Тадић), Јокић (Челић), Прерадовић, Адамовић (Матијевић), Убипарип, Крајновић (Спаси), Н. Стјепановић,  Жижић.

БОРАЦ: Ђурица (Дејан Шмитран), Н. Арбутовић, Живановић, О. Међедовић, Требовац, Дарко Шмитран, М. Арбутовић, Фабри, Стојанов, Покрајац (Нинковић), Миклушев.

Играчи Маглића су славили убедљиво, али су, по игри, заслужили још већу победу.

Н. Стојисављевић

ПИВНИЦЕ: Славија - Кулпин 2:0, ДЕСПОТОВО: Бачка - Бачки Хајдук 2:1, МАКЛИ БАЧ: Младост - Орлови 1:2, НОВА ГАЈДОБРА: Соко - Тврђава 1:0, МАГЛИЋ: Маглић - Борац (В) 4:0, СЕЛЕНЧА: Кривањ - Славија (Б) 6:1, БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка - Нештин 2:4.

 1. Тврђава       8      7      0      1      28:4  21

 2. Маглић        8      6      1      1      27:4  19

 3. Соко    8      6      1      1      22:4 19

 4. Бачка (Д)    8      6      0      2      32:11        18

 5. Орлови        8      5      0      3      11:13        15

 6. Славија (П)  8      3      2      3      13:8  11

 7. Нештин        8      3      2      3      18:15        11

 8. Кулпин        8      3      1      4      20:22        10