Општинска лига Бачка Паланка: Силбашани јесењи прваци

Наша звезда - Бачка (Д) 2:1 (2:0)
lopta

СИЛБАШ: Игралиште  Наше звезде, судија Мудрић (Бачка Паланка). Стрелци: Писарев у 8. и 13. за Нашу звезду, а Бајац у 90. минуту за Бачку. Жути картони: Данилов, Лаћарак, П. Владислав, Јовицки (Наша звезда), Лукић (Бачка).

НАША ЗВЕЗДА: Абаџија, М. Владислав, П. Владислав, Мајсторовић, Инђић, Поткоњак (Бабић), Лаћарак, Данилов (Торић), Пилиповић, Јовицки, Писарев (Спасић), Спасић (Панић).

БАЧКА: Вученовић, Шимун (Лакић), Капетанов, Зелен, Ђаковић, Милић, Лукић, Будић (Гајић), Секуруш (Бајац), Макар, Малацко (Марковић).

Заслужена победа играча Наше звезде. Домаћинима је требало само 13 минута да би обзбедили победу, и тако потврдили да су најбољи тим ове јесени.

М. Будић

Славија - Соко 0:0 (прекинуто у 20. минуту)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, судија Тошић (Бачка Паланка).

СЛАВИЈА: Драча, Такач, Секулић, Девић, Дуспара, З. Јовановић, А. Кутина.

СОКО: Црнчевић, Борковић, Нешковић, Драговић, Стојановић, Гушић, Тасовац, Лучић, Родић, Д. Ратковић, Ђурица.

Домаћини почели утакмицу са седам играча.Пошто се Секулић повредио, судија је морао да прекине меч и то већ у 20. минуту.

А. Хорват

Младост - Кривањ 1:5 (1:1)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, судија Јакић (Бач). Стрелци: Н. Ђукић у 25. за Младост,а  Кочонда у 45. (из пенала), 50, 65, 70. и 78. минуту за Кривањ. Жути картони: Дорошки, Лукач (Младост), Васиљевић, А. Стрехски, Карачоњи, Салијевић (Кривањ).

МЛАДОСТ: Медић, Ковачевић, Фин, Добре, Станковић, Н. Ђукић, С. Ђукић, Бабић, Дорошки, Кецман, Немет (Лукач).

КРИВАЊ: Нађ, Јововић, Мучај, Алекси, Кочић, Павлов, Кочонда, Салијевић, А. Стрехски, Карачоњи, Васиљевић (Цехмајстор).

Гости су изненадили. Играли су одлично, створили су много шанси, а Кочонда је сам искористио пет. Н. Ђукић је за домаћине постигао гол из слободног удраца с 20 метара.

Н. Ђукић

Пролетер - Бачка (БП) 1:1 (0:0)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Пролетера судија Дудок (Гложани). Стрелци: Р. Пелениш у 72. за Пролетер, а Ахметовић у 62. минуту за Бачку. Жути картони: Калаба, Лазаревић, Кајтез, Конкољ (Пролетер), Д. Бјелош, Павловић, Живановић (Бачка).

ПРОЛЕТЕР: Андрејић, Херботић, Конкољ, Кајтез, Калаба, Лазаревић, Р. Пелениш, Попадић (Антонић), Поповић, Максимовић, З. Пелениш (Пушкар).

БАЧКА: Јарић, Гостовић, Б. Лукач, Б. Бјелош, Кордолош, Ахметовић, Д. Бјелош, Живановић, В. Карпов, Павловић.

Гости су допутовали са само десет играча, били бољи ривал, чак су и повели, а и поред тога што су домаћини поравнали резултат, гости су били ближе победи.Нису искористили неке добре шансе.

З. Карпов

Борац (В) - Бачки Хајдук 1:3 (1:2)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, судија Тошић (Бачка Паланка).Стрелци: Н. Арбутовић у 38. за Борац, а И. Јановиић у 10, М. Николић у 24. и Д. Николић у 70. минуту за Бачки Хајдук.

БОРАЦ: Ђурица, Миклушев, Н. Арбутовић, Миљевић, О. Међедовић, Н. Међедовић, Требовац,  Грозница (Керкез), Шмитран (Николић), М. Арбутовић, Лекић (Покрајац).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, Хаџић, О. Живановић, Дринић, И. Јановић, Бојић, М. Николић (Ј. Николић), Д. Живановић, Д. Николић, Бадивук, Т. Николић.

У лепој фудбалској игри, гости су били бољи ривал.Створили су много прилика, извели много лепих акција, и уз то постигли три гола. И, Н. Арбутовић је постигао веома леп гол после акције, и када је избио сам испред голмана Њењића, онда га је онако рутински савладао.

С. Шмитран

Нештин - Орлови 4:2 (1:1)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, судија Девић (Бачка Паланка). Стрелци: Моравац у 44. и 69, С. Ћулибрк у 55. и Божин у 62. за Нештин, а Малетин у 37. и Проле у 50. минуту за Орлове. Жути картони: Савић, Василић, Моравац (Нештин), Томић, Проле (Орлови). Црвени картон: Пуделка (Нештин).

НЕШТИН: В. Ћулибрк, М. Валентик, Савић, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк, Божин, Фабри, С. Валентик, Василић (Вујовић), Моравац (Маринковић).

ОРЛОВИ: Д. Гашић, Полић, Бенка, Бршадинац, Савић, Фодора, Проле, Малетин, Чубрило (Јајчевић), Томић, Антонић.

Умало изненађење у Нештину.Против фаворизованих домаћина Орлови су два пута водили, али на крају гости су били ипак надиграни и бодови су према очекивању освојли домаћини.

Н. Василић

НЕШТИН: Нештин - Орлови 4:2, КАРАЂОРЂЕВО: Пролетер - Бачка (БП). 1:1, БОЂАНИ: Славија - Соко 0:0 (прекинуто у 20. минуту), СИЛБАШ: Нова звезда - Бачка (Д) 2:1, МАЛИ БАЧ: Младост - Кривањ 1:5, ВИЗИЋ: Борац - Бачки Хајдук 1:3.

1. Н. звезда       11     10     1      0      55:10        31

2. Соко      11     7      2      2      26:11        23

3. Бачка (Д)       11     7      1      3      43:14        22

4. Нештин  11     7      1      3      36:19        22

5. Кривањ 11     6      1      4      22:21        19

6. Бачки Хајдук 11     5      2      4      21:21        17

7. Младост         11     5      2      5      26:21        16

8. Орлови  11     4      1      6      22:22        13