Општинска лига Пећинци: Одлука у Сибачу пала у наставку

​​​​​​​Словен - Сремац (Д) 2:3 (1:1)
fudbalska lopta

СИБАЧ: Игралиште Словена, гледалаца 50, судија Бербер (Пећинци). Стрелци: Смиљанић у 15.и Пантелић у 65.за Словен, Милић у 16.(из пенала), Кресојевић у 60.и Бачевац у 69. минуту за Сремац.

СЛОВЕН: Симић, Кардаш, Јовичић, Ненадов, Пејић, Смиљанић (Николић), Вукин, Пантелић, Ј. Гмизић, Небригић, Јанков.

СРЕМАЦ: Паликућа, Секулић, М. Даниловић, Мијатовић, М. Јовановић, Ж. Јовановић, Даниловић, Јуришић, Кресојевић, Милић, Бачевац.

Могли су домаћини остварити и победу. Али, домаћи стрелци су много пута били за мало непрецизни. Зато су их одлични гости казнили у наставку игре и тако сачували шансе да у заосталој утакмици у Дечу против Младости из Прхова могу заузети лидерску позицију.

М. Смиљанић

Срем - Хајдук (Ш) 3:1 (1:0)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 50, судија Ћирак (Деч). Стрелци: Турудић у 34. и 56. и Накић у 89. за Срем, а Босанчић у 46. минуту за Хајдук.

СРЕМ: Д. Бантић, И. Бантић, Ф. Матић, Ранисављевић, С. Ранковић, Турудић, С. Матић, Накић, А. Ранковић, Драгосавац, Бајловић.

ХАЈДУК: Пејаковић, Пиперин, Динчић, Арачић, Чугаљ, Живановић, Арсеновић, Деспотовић, Видовић, Босанчић, Јовановић.

Заслужена победа домаћина који је могао славити и убедљивије.  Ж. Јовановић

Камени - Ловац 1:0 (0:0)

АШАЊА: Игралиште Каменог, гледалаца 50, судија Михајловић (Шимановци). Стрелац: Добриковић у 51. минути.

КАМЕНИ: Цвејић 7, Бабић 9, Балабан 8 (Николић 7), А. Станчић 8, Драгаш 8, Радојчић 8, К. Митровић 6, А. Јовановић 8, Добриковић 8, Бошковић 8 (Шорак 7), П. Марковић 7.

ЛОВАЦ: Мирковић 7, Новаковић 7 (Ђурић), Поповић 7, Миличевић 7, Бошковић 8, Павловић 6, Ковачевић 7,  М. Гарашанин 7, Вукашиновић 7, Рудић 7, Јовановић 6.

Домаћини су имали прилику да славе и убедљивијим резултатом, али постигли су једва и тај победоносни гол. Александар Јовановић је пронашао Александра Добриковића у петерцу гостију, па није било тешко да се савлада одлични голман гостију Мирковић.

М. Филиповић

Витез - Младост (П) 0:7 (0:3)

СУБОТИШТЕ: Игралиште Витеза, гледалаца 50, судија Лазић (Ашања). Стрелци: Ђекић у 18. и 83, Д. Васић у 20, 25. и 61, Познановић у 47. и Томашевић у 89. минуту.

ВИТЕЗ: Новаковић, Гајић, Ивановић, Петковић, Матић, Милош Ранковић, Цуцић, Н. Радаковић, Николић, Миодраг Радаковић, Ердељан.

МЛАДОСТ: Крстић, Савић, Тошић, Стојшић (Познановић), Н. Васић, Радосављевић, Крњулац, Будулица, Томашевић, Д. Васић, Ђекић.

Прховчани су очекивали сигурну победу и то су њихови стрелци и доказали. Једноставно мрежу Новаковића могли су још неколико пута затрести уз постигнутих седам голова.

П. Грујић

СИБАЧ: Словен - Сремац 2:3, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем -Хајдук (Ш) 3:1, АШАЊА: Камени - Ловац 1:0, СУБОТИШТЕ: Витез - Младост (П) 0:7. Брестач је био слободан.

1. Брестач          8      6      1      1      30:10        19

2. Сремац          7      6      1      0      19:5  19

3. Срем              8      6      1      1      23:10        19

4. Камени           8      4      0      4      18:23        12

5. Ловац             8      3      1      4      21:13        10

6. Младост (П)   7      2      2      3      20:17        8

7. Хајдук (Ш)      8      2      0      6      10:23        6

8. Словен           8      1      2      5      14:21        5