Општинска лига Пећинци: Повели па примили 10 голова

Ловац - Младост (П) 10:1 (5:1)
fudbal, pixabay

КАРЛОВЧИЋ: Игралиште Ловца, судија Михајловић (Шимановци). СтрелцИ: Борковац у 13, 65. и 70, Вукашиновић у 17. и 80, Гмизић у 29, 37, 43. и 85. и М. Бошковић у 65. за Ловац, Д. Васић у 9. миунуту за Младост.

ЛОВАЦ: Мирковић, Н. Бошковић, Радосављевић, Митровић, Деврња, Гарашин, Гмизић, М. Бошковић, Вукашиновић, Борковац, Јевђенић.

МЛАДОСТ: Будимчић, Јовановић, Тошић, Стошић, Петровић, М, Васић, Ђекић, Рајић, Д. Васић, Добриловић, Крстић.

Вођство гостима донео је Д. Васић и то је било све од њих. После тога било је само питање колико ће пута гостујући голман Будимчић вадити лопту из своје мреже.

М. Степановић

Витез - Хајдук (Ш) 0:4 (0:3)

СУБОТИШТЕ: Игралиште Витеза судија Ћирак (Деч).Стрелци:  Белић у 11. и 33, Крстовић у 35. и Арсеновић у 68. минуту.

ВИТЕЗ: Новаковић 7, Д. Колџић 7, Цвејић 7, Живић 7, Пантовић 7, Милош Радаковић 7, Дамјановић 7, Николић 7 (Лепотић), Модраг Радаковић 7, Б. Колџић 7 (Д. Матић), Цуцић 7.

ХАЈДУК: Милојевић 7, Војкић 7, Миловановић 7,  Скопљак 7, Масал 7 (Арсеновић 8), Илић 7, Вагић 7 (Босанчић), Крстовић 8, Врачевић 7 (Ковачевић), Лемајић 7, Белић 9.

Фудбалери Витеза, пружили, су достојан отпор, далеко бољем ривалу. И, имали су и неколико повољних шанси.

П. Грујић

Купиново - Словен 1:1 (1:0)

КУПИНОВО: Игралиште Купинова, судија Јовановић (Попинци). Стрелци: О. Ђуричић у 5. за Купиново, а Чикић у 56. минуту за Словен.

КУПИНОВО: М. Ђуричић 7, Д. Лазић 7, Вилотијевић 7, С. Лазић 7, О. Ђуричић 7 (Марјановић 7), Вукић 7,  (Станковић), Маџаревић 7 (Милијашевић), Плавшић 7, Н. Бошковић 7 (Радовановић 7), Стајчић 7, Зујић 7.

СЛОВЕН: Кардаш 7, Николић 7, Чикић 8, Гмизић 7, Станојевић 7, Небригић 7, Тојага 7, Н. Радаковић 8, Ненадов 7, Гајић 8, М. Смиљанић 8.

Гости допутовали са намером да не изгубе.Брзо су примили гол, али се, после тога, ни једног тренутка нису предавали. Чикић је поравнао резултат и испиунио намеру свог клуба.

Д. Вукић

КУПИНОВО: Купиново - Словен 1:1, КАРЛОВЧИЋ: Ловац -Младост (П) 10:1, СУБОТИШТЕ: Витез - Хајдук (Ш) 0:4.

1. Хајдук (Ш)     14     13     1      0      73:8  40

2. Ловац    14     11     1      2      63:24        34

3. Младост (П)   16     7      0      9      28:59        21

4. Купиново       16     5      6      5      26:31        21

5. Словен  6      4      3      9      30:51        15

6. Витез     16     0      1      15     17:59        1