Општинска лига Рума–Ириг: Хртковчани славили у дербију

​​​​​​​Хртковци - Фрушкогорац 1:0 (0:0)
hrtkovci

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, гледалаца 120, судија Кавгић (Рума). Стрелац: Отржан у 56. минуту. Жути картони: Антонић  (Хртковци), Миоковић, Сојковић (Фрушкогорац).

ХРТКОВЦИ: Чича 7, Међед 7 (Павличевић 7), Кукић 7, Манојловић 7, Новаковић 7 (Сушић), Обровац 7, Антонић 8, Отржан 8, П. Глумчевић 7, Станојевић 7 (Н. Глумчевић), М. Симовљевић 7.

ФРУШКОГОРАЦ: Јовановић 7, Бенежан 7, Антонић 7, Стојковић 7, Павловић 7, Б. Граовац 7, Торњански 7, Топић 7, Кадар 7 (Бајић), Бакић 7 (Самарџија), Миоковић 7.

Дерби кола у игри ривала испунио је очекивања. Играо се добар фудбал. Домаћини су испунили план остварена је минимална победа, али заслужена. И испунили су очекивања своје многобројне и верне публике. Ж. Павлешић

Јединство (К) - 27. октобар 3:1 (0:0)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Јовановић (Грабовци). Стрелци: Чворков у 61, Рикановић у 75. и Лазаревић у 84. за Јединство, а Репаш у 70. минуту за 27. октобар. Жути картон: Варга (27. октобар).

ЈЕДИНСТВО: Башић 7 (Банда 7), Богдановић 7, В. Чворков 7, Томић 7, Михајловић 7, Рикановић 9, Грујић 7, Исаковић 7, Лазаревић 8, Спасојевић 7, Г. Чворков 8.

27. ОКТОБАР: Путица 7, В. Јухас 6, С. Јухас 6, В. Радојчић 7, Станковић 7, Мадацки 7, Греч 8, Репаш 7, Сегеди 7, Фекете 7, Миљковић 7 (Варга 7).

Добра игра домаћина. Да су увек играли овако квалитетно и ефикасно као у другом полуврему засигурно неби засели на последње место на табели. Чворков је био сам када је постигао гол, Рикановић је постигао гол из шута с око 30 метара, а Лазаревић, после слободног ударца Рикановића са око 40 метара. Иначе гости су у првом полувремену били равноправан ривал.

Б. Кордолуп

Борац (С) - Граничар (Г) 2:2 (2:1)

СТЕЈАНОВЦИ: Стадион Борца, гледалаца 100, судија Дукић (Платичево). Стрелци: Крстић у 8. и Ристановић у 42. за Борац, а Таборовић у 39. и Ђ. Самарџић у 48. минуту за Граничар. Жути картон: Милић (Граничар). Црвени картон: Крстић (Борац).

БОРАЦ: Јовановић 5, Крстић 7, В. Нешковић 6, Арсеновић 6, Спасојевић 6, Ристановић 7, Зељајић 7, Максић 6, Бежановић 5, Ловренчић 6, Лукић 6 (Ж. Нешковић 7).

ГРАНИЧАР: Милић 7, Петковић 6, Секулић 6, Јовић 6, Ђ. Самарџић 7, Букорац 7, Гавриловић 6, Рајачић 6, Таборовић 7, Ковачевић 6, С. Гавриловић 6 (В. Самарџић 6).

Домаћин је био много бољи ривал. Али, имао је лошу реализацију и шанси чак и изблизине. А гости из две шансе постигли и толико голова и освојили бод.

Д. Нинковић

Војводина - Јединство (Р) 0:6 (0:2)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 100, судија  Познан (Рума). Стрелаци: Љубишић четири и Милић два. Жути картони: Бјеливук (Војводина), Љубишић, Зев (Јединство).

ВОЈВОДИНА: Лукић 6, Таглиавиа 7, Ристић 6, Шевић 6, Аврамовић 6, Јањић 6, Шкорић 6, Калушевић 6, Колопић 6 (Стаменић), Митић 6 (Мандић), Бјеливук 7 (Георгијевић).

ЈЕДИНСТВО: Кухар 7, Мађешић 7, Јовић 7, Трнић 7, Стојаковић 7, Врготић 7 (Боровић 7), Милић 8, Кулушић 7, Коларевић 7, Љубишћ 9, Алемпић 7 (Бабић).

Гости су само на тренутке играли онако како се од њих очекује и то им је било довољно за убедљиву победу коју су и најављивали. А домаћини нису имали расположене играче.

Н. Лазаревић

Полет - Сремац (Д) 1:7 (1:1)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 200, судија Јовановић (Рума). Стрелци: В. Јокић у 11.за Полет, а Томић у 5, Прљић у 67. и 85, Љ. Вукмановић у 75. и 80, Шуљагић у 78. и Туфегџић у 90. за Сремац. Жути картони: Тодоровић, Лубашчик, Марић (Полет), Маџарац (Сремац).

ПОЛЕТ: Вељовић, Тодоровић, В. Јокић, Н. Петровић, Д. Петровић, Вуковић, Марић, Лубашчик, Васић, Дамјановић (Видић), Марковић (Ивановић).

СРЕМАЦ: Симиџић, Маричић, Томић, Паунковић (Прљић), Љ. Вукомановић (Маџарац), Шуљагић, Туфегџић (З. Ашћерић), Дупор (Д. Вукмановић), Вучковић, Р. Ашћерић, Маричић.

Чим су гости повели домаћини су одмах навалили са свих страна и након шест минута игре су поравнали резултат. После тога имали су још три зицера. У наставку су потпуно стали то су искористили искусни гости, који су успели на крају Полету нанесу праву катастрофу. То нико није очекивао.

Б. Тадић

КРАЉЕВЦИ: Јединство - 27.октобар 3:1, СТЕЈАНОВЦИ: Борац -Граничар (Г) 2:2, НИКИНЦИ: Полет - Сремац (Д) 1:7, НЕРАДИН: Војводина -Јединство (Р) 0:6, ХРТКОВЦИ: Хртковци - Фрушкогорац 1:0. Јединство из Платичева је било слободно.

1. Сремац (Д)     13     9      3      1      37:13        30

2. Хртковци        13     9      1      3      27:17        28

3. Фрушкогор.    13     7      4      2      31:15        25

4. Јединст. (Р)    13     6      6      1      27:13        24

5. Борац (С)       13     7      1      5      35:21        22

6. Јединст. (П)   12     5      4      3      28:19        19

7. Војводина      13     5      2      6      30:27        17

8. Полет             13     4      2      7      21:38        14