Општинска лига Шид: Радичевићев гол с пола терена

​​​​​​​ОФК Бингула - Јединство (М) 1:2 (1:0)
fudbalska lopta

БИНГУЛА: Игралиште ОФК Бингуле, гледалаца 100, судија Миладиновић (Шид). Стрелци: Радичевић у 39. за ОФК Бингулу, а Ђурачковић у 55. и Нишевић у 89. минуту за Јединство. Жути картон: Самарyић (ОФК Бингула).

ОФК БИНГУЛА: Волић, Ђеричан, Франциски, Yевер, Ловас, Алимановић, Б. Радичевић, Станковић, Павловић, Самарyић, Раић.

ЈЕДИНСТВО: Лукић, Харвличак, Нишевић, Медић, Грачанин, С. Пејић, Д. Јањатовић, Ђурачковић, Билић, Јовановић, Маовац.

Бранко Радичевић је постигао гол са пола игралишта . Али  домаћини нису у наставку имали снаге и кондиције, па су их гости из Моровића лако победили.

С. Ћосић

Граничар (Ј) - Јединство (Љ) 3:1 (2:1)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, гледалаца 50, судија Петровић (Шид). Стрелци: Стојановић у 16. и 44. и Јанковић у 63. за Граничар, а Поважан у 30. минуту за Јединство. Жути картони: С. Ђурић (Граничар), Ширадовић, Рамић, Ганић, Поважан, Мркоњић (Јединство).

ГРАНИЧАР: Павловић 8, С. Ђурић 8, Д. Јовић 8, Грозданић 8 (Тимарац), Стевић 8, И. Ђурић 8, С. Јанковић 8 (Рикић), Гојић 8 (П. Јанковић), Миловановић 8, Стојановић 9, Д. Јурошевић 8 (С. Јурошевић).

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић 7, Тележар 7, Радивојевић 7, Манојловић 7, Пунош 7, Рамић 7 (Тадић), Д. Руман 7, Ж. Сремчић 7, Поважан 7, Ганић 7, Ширадовић 7.

У Јамени се играо добар фудбал. Домаћини, су могли, постићи још који гол, посебно се то односи на Милана Стојановића двоструког стрелца. Стојановић је први свој погодак постигао из слободног ударца са око 30 метара.

М. Даниловић

Синђелић - Напредак 1:5 (1:1)

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, гледалаца 60, судија Кончар (Ердевик). Стрелци: Мраовић у 26. за Синђелић, А. Младеновић у 31, 65. и 82, Новаковић у 73.и Чавић у 78. за Напредак.Жути картони: Кртинић, П. Петровић (Напредак). Црвени картон: Милекић (Напредак).

СИНЂЕЛИЋ: Коларевић 7, В. Милетић 7 (Ђ. Дамјановић),  Будимир 6, Дреновац 6, Мраовић 7, Вудрак 7, Угљешић 6, Марчетић 6 (Чолић), Тодоровић 6 (Стојановић), Шарац 7 (Ковачевић), Саyак 6 (Шпановић 7).

НАПРЕДАК: Нединић 7, В. Петровић 8, Брекић 8, Гавриловић 8, В. Петровић 8, Милекић 7, Новаковић 8, А. Младеновић 9 (Јакшић), Кртинић 8, Јастребић 8, Савић 8.

Домаћине је само срећа спасла од праве катастрофе.

З. В.

Омладинац (Б) - Борац (И) 3:0 (1:0)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 50, судија Тадић (Сот). Стрелци: Сарић у 43. (из пенала) и Рукавина у 62. и 90. минуту.

ОМЛАДИНАЦ: А. Манојловић, Рукавина, Теслић, Симић, Фаркаш, Јакшић (Андрић), Адамец, Дујаковић (Малешевић), Мијатовић, Лазић (Влаисављевић), Сарић.

БОРАЦ: М. Ђурић, И. Филиповић, Пејић, Наранџић, Сарап, Д. Филиповић, Стојшић (Сарапа), Медић, Крњајић (Тривић), Симеуновић, Стефановић.

Прво полувреме доста изједначено. У наставку Батровчни су били доста агресивнији, и нису искорстили могобројне прилике. Тек у финишу утакмице Рукавина се два пута уписао у листу стрелаца  па су домаћини тако дошли до убедљиве победе.

Г. Павловић

ОФК Бачинци - Ердевик 0:0

БАЧИНЦИ: Игралиште ОФК Бачинаца, гледалаца 50, судија Владић (Шид). Жути картони: Милинковић, Тубић (ОФК Бачинци).

ОФК БАЧИНЦИ: Барјактаревић 7, Тубић 6, Цетић 7, Радивојшић 7, С. Илић 8, Калинић 8, Цупер 6, Радека 7,  Милинковић 6 (Поповић 6), Никола Перишић 6, Меничанин 6 (Драгиша).

ЕРДЕВИК: Мергл 7, Герик 7, Вукадиновић 7, М. Босанац 7, Јелчић 8, Бојанић 7, Штрбац 8, Томан 7, Д. Босанац 7, Заблаћански 7, Цветковић 7.

Домаћини су пропустили прилику да фаворита победе. Пропустили су да реализују чак четири зицера.

Б. Милић

БИНГУЛА: ОФК Бингула- Јединство (М) 1:2, БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци-Ердевик 0:0, ГИБАРАЦ: Синђелић- Напредак 1:5, БАТРОВЦИ: Омладинац-Борац (И) 3:0, ЈАМЕНА: Граничар-Јединство (Љ) 3:1.