​​​​​​​Партизан (У) – Јединство Стевић 0:0

УЉМА: Игралиште Партизана, гледалаца: 100. Судија: Милановић (Панчево).

ПАРТИЗАН: Тодоровић 7, М. Побра 7, Танасић 7, Ђорђевић 6, Тимић 7, Радосављев 7, Војнов 6 (Јанковић -), Живојнов  6 (Р. Побра -, Бањаш -), Колак 7, Обрадовић 6, Миливојев 6.

ЈЕДИНСТВО СТЕВИЋ: Чучак 7,5, Кљајић 7, Момчиловић 7, И. Пешовски 7, Митковски 7, Несторовски 7, Јаћимовски 7, П.Окука 7, С. Пешовски 7, Крстевски 7 (Балножан 7),  Атанасов 7.

Домаћи фудбалери имали су више прилика да дођу до победе, али су гости из Качарева зналачки сачували своју мрежу и освојили бод. Прилике пред голом гостију пропустиоли су Тимић, Обрадовић и Војнов када су пред голом голмана Чучка били непресизни.

У самој завршници Атанасов је могао гостима да донесе победу и три бода када је са неких пет метара промашио гол домаћина.

ДунавБорац (СТ) 1:2 (1:0)

БАНАТСКА ПАЛАНКА: Игралиште Дунава, гледалаца: 100. Судија:  Гвозденов (Вршац). Стрелци: Попов у 44. за Дунав, а Станисављевић у 52. и 72. минуту за Борац.

ДУНАВ: Зековић 7, Путник  6, Рудић 6, Маричић 6,5, Митровић 7, Остојић 6, Радивојев 7,  Богојевић 6 (Илић 6), Балиг 6, Кркобабић 6,5, Попов 7.

БОРАЦ: Трбојевић 7, Јоковић 7, Минић 6,5 (Залокар 6,5), Ђурђев 7, Маринковић 6,5 (Зарић 6,5), Јовић 6,5, Арсенијевић 7 (Крсмановић -), Ћирковић 7, Ђукић 7,  Николајев 7, Станисављевић 7,5.

У првом полувремену домаћи фудбалери  били су бољи ривал и у последњем минуту голом Попова са неких двадесет метара стекли предност. У другом полувремену добра игра фудбалера из Старчева  крунисана је са два поготка Станисављевића. Први погодак за изједначење Станисављевић постигао је главом са неких пет метар, да би после контре и изласка „очи у очи“ са голманом Зековићем био сигуран за вођство и на крају за победу свог тима.

Раднички (Б) – Партизан (Г) 3:0 (0:0)

БАРАНДА: Игралиште Радничког, гледалаца: 100. Судија: Тадић (Панчево). Стрелци: Старчевић у 51. Цукић у 66. Добрић у 88. минуту.

РАДНИЧКИ: Лабус 7, Лазин 7, Радојев 7, Илић 7,5, Радивојевић 7,5, Јовановић 7, Старчевић 7,5, Ђого 7, Стојковић 7 (Рацков -), Добрић 7,5, Цукић 8 (Милованов -).

ПАРТИЗАН: Ардељан 7, Филиповић 7, Луца – (М.Јовановић 6), Грујић 6,5,  Јевтић 7, Петрић 7, Сочанац 7, Симуљ  6,5,(Андрејић -), Чолак 7, Тајдић 7, Јоновић 6,5 (Златковић -).

У дербију кола виђена је квалитетна игра у којој су гости из Гаја били бољи ривал у првом полувремену али је мрежа мировала. После критике тренера домаћих Драгана Даковића друга игра Баранђана и шест минута игре после одмора Старчевић је са неких 25 метара евроголом довео у вођство свој тим. Гости су покушавали преко Тајдића и Филиповића да дођу до изједначења, али је Цукић после соло продора удвостручио предност, да би два минута пре краја после брзе контре капитен Добрић савладао голмана Ардељана за убедљиву победу свог тима.

Припремио: Б. Стојковски

Југославија - Јединство (В) 0:0, Партизан (У) - Јединство Стевић 0:0, Дунав - Борац (СТ) 1:2, Раднички (Б) - Партизан (Г) 3:0, Стрела - Потпорањ 0:0, Војводина (Ц) - Спартак 0:2, Вултурул - Слога (БНС) 3:2, Долина - Полет 3:1, Војводина (С) - Црвена звезда 1:1.

1. Раднички (Б)   13     9      2      2      37:13        29

2. Партизан (У)   13     9      2      2      24:10        29

3. Борац (Ст)      13     9      0      4      28:15        27

4. Партизан (Г)   13     8      2      3      43:11        26

5. Потпорањ      13     7      4      2      23:13        25

6. Ј. Стевић       13     7      2      4      23:12        23

7. Стрела          13     6      3      4      28:15        21

8. Вултурул       13     6      3      4      35:30        21