ПАНЧЕВАЧКА ЛИГА Раднички (К) – Партизан (У)  3:0 (1:0)

У првом полувремену домаћи фудбалери пружили су добру игри и постигли погодак, а стрелац је био Делиблаћанин.
fudbal lopta

КОВИН: Игралиште Радничког, гледалаца: 100. Судија:   Раковић (Вршац). Стрелци: Делиблаћанин у 23, Миленковић у 46, Чеха у 54. минуту.

РАДНИЧКИ: Аврамовић 7, Секулић 7, Митковић 6,5, Стаменовић 6,5 (Рајић 7), Миленковић 7,5, Петрић 7, Ђ. Д. Раденковић 6,5 (Поповски -), Симић 7, Чеха 7 (Перовић -), Ђ. З. Раденковић 6,5, Делиблаћанин 7,5.

ПАРТИЗАН: Илић 7, Јездимировић 6,5, И. Бану 6, Тошић 6,5, Б. Бану 6,5, Љ. Бану 6, Драшкић 6,5, Јевтић 6, Варга 6, Кусићки 6, Бежановић 6 (Оморац 6), Пешић 6,5.

У првом полувремену домаћи фудбалери пружили су добру игри и постигли погодак, а стрелац је био Делиблаћанин. И у другом делу игре Ковинци су имали више лопту у поседу и стварали прилике пред голом Илића.  Већ у првом минуту наставка Миленковић је затресао мрежу гостију из Уљме. Десетак минута касније Чеха је својим голом поставио коначан исход за убедљиву победу и за нова три бода Ковинаца.

Стрела - Потпорањ 3:0 (0:0)

ИВАНОВО: Игралиште Стреле, гледалаца: 100, судија: Митровић (Баваниште). Стрелци: Симуљ у 72, Лукић у 81. и Гуран у 90. минуту (из пенала).

СТРЕЛА: Васић 7,5, Балог 7, Америјан 7, Дудуј 6,5 (Кочић 6,5),  Максимовић 6,5 (Груловић 7), Панић 7, Каранфиловски 6,5, Вукајловић 6,5 (Симуљ 7), Гуран 7, Ђукановић 7,5, Л. Лукић 7,5.

ПОТПОРАЊ: Богош 6,5, Прошевски 6,5, Рајлић 6 (Јованов -), Станојловић 6 (Војнов 6)), Петровић 6 (Олујић 6), Јанковић 6,5, М. Јовановић 6,5, Бранков 6,5, В.Јовановић 7, Лазин 6,5.

Још једна добра игра домаћих играча који су у последњих петнаестак минута срушили госте из Потпорања. Први гол после продора Ђукановића, постигао је  Симуљ,  искоса са десетак метара. После корнера Симуља Лукић је главом затресао мрежу Богоша.

Последњи погодак на мечу постигао је с пенала Гуран када је Ђукановић срушен у шеснаестерцу гостију.

Б. Стојковски

Слога – Јединство 0:4  (0:0)

Банатско Ново Село: Стадион: Слоге. Гледалаца: 150. Судија: Драган Милановић (Панчево) 7,5. Стрелци: Калин у 56, Моторов у 66 из пенала, Симић у 75, Балог у 86 минути.

Слога (БНС): Радивојев 6,5, Јовић 6, Дринић 6, Залокар 6,5, Хорнуинг 6,5, Божић 6,5, Богојевић 6,5, Митровић 6,5 (Јакшић 6), Мандић 6 (Милановић 6), Лазаревић 6 (Јаковљевић 6), Шево 6,5.

Јединство (Вл): Илкић 7, Москић 7, Ђуркин 7, Живанов 6,5 (Бирђан 7), Балог 7,5, Ђурђевић 7, Богдановић 7,5, Б.Попов 6,5 (С.Попов 6,5), Симић 7,5, Моторов 7, Пауновић 6,5 (Калин 7,5).

Домаћи фудбалери пружили су отпор у првом полувремену гостима из Влајковца који су наставку постигли четири гола и убедљиво победили. У другом полувремену после прве повратне лопте Симића Калин је постигао водећи гол за Влајковчане. После соло продора Богдановића судија је после прекршаја голмана Радивојева досудио пенал, а сигуран је био Моторов. До краја меча још два гола гостију Симића и Балога за нову победу и врх табеле.

Партизан (Г) - Долина 2:2, Раднички (Б) - Црвена звезда 2:1, Будућност (А) - БАК 2:2, Хајдучица - Југославија 3:2, Раднички (К) - Партизан (У) 3:0, Слога (БНС) - Јединство (В) 0:4, Стрела - Потпорањ 3:0, Спартак - Полет (Ид) 4:3.

1. Јединство (В)         11     10     0      1      32:7       30

2. Стрела                  11    9      1      1      32:7         28

3. Раднички (К)        11     8      1      2      33:10        25

4. Потпорањ            11     7      1      3      27:18        22

5. Долина                 11    6      2      3      22:17        20

6. Слога (БНС)         11     5      1      5      16:20        16

7. Спартак               11     4      2      5      23:30        14

8. БАК                      11    3      4      4      13:16        13