Плеј-оф Суперлиге: Спартак поново славио на Карађорђу 0:2

Фудбалери Спартака још једном су савладали Војводину на Карађорђу, овог пута резултатом 0:2. Спартак се овом победом учврстио на трећем месту на табели, док је Војводина после другог узастопног пораза умањила шансе за Лигу Европе.
vosa spartak

Ток утакмице могли сте да пратите на нашем порталу:

90` Крај утакмице

82` ГОЛ Спартак је увећао предност. Николић је одлично реаговао на лопту убачену из корнера и проследио је иза леђа Роцкова.

77` Одличан ударац Месаровића са око 12 метара, али још боља реакција Остојића.

73` Езе је био у продору. Пробио је са десне стране, али је голман Спартака добро реаговао.

71` Михајловић је шутирао, али слабо, па голман Остојић није имао проблема да умири лопту.

64` Бомба Чечарића. Сви су већ видели лопту у голу Војводине, али је Роцков сјајно реаговао.

61` Опет Ђуричин у прилици, овог пута шутира у гол, али Роцков брани.

55` Шанса за Спартак. Ђуричин шутира али лоше.

53` Прилика и за Спартак. Савковић је шутирао, али далеко ван оквира гола.

52` Одлично је шутирао Вукасовић, али је лопта отишла за мало поред гола.

50` Уместо Зличића, у тиму Војводине, на терен је ушао Михајловић.

47` Езе је изашао сам пред голмана Остојића, али је оклевао па су га стигли Шумура и Текијаски и одузели му лопту.

Прво полувреме је завршено без промене резултата. Спартак има један гол предности.

42` Одлична прилика за Војводину да поравна резултат. Сјајно је шутирао је Аврамовски, али је голман Остојић одлично реаговао и одбранио своју мрежу.

28` ГОЛ Води Спартак. Вукчевић је одлично центрирао са леве стране. Лопта је готова пала на главу Шимури који ју је лако проследио у мрежу Војводине.

22` Уместо Путинчанина на терен улази Вукасовић.

16` Повредио се Путинчанин, однет је у свачионицу.

10` Веома динамична утакмица. Борба на средини терена, али ипак за сада изостају шансе на обе стране.

5` Спартак је имао шансу да из контре поведе након што је Зличић интервенисао и умало постигао аутогол. Ипак, Роцков је добро реаговао и избаци лопту.

Утакмицу, по слободној процени нашег репортера, прати око 3.000 гледалаца.

Пре почетка утакмице из оба тима су најавили добру игру и борбу за бодове.