Прва лига Србије: Бачка савладала Трајал

Гости су у првом полувремену имали стопостотну реализацију, из јединог озбиљнијег напада, већ у седмом минуту, после центаршута са десне стране, Ђорђевић је био на правом месту и главом закуцао лопту у мрежу – 0:1!
lopta_u_mrezi_1

Повукли су се потом пулени тренера Рађеновића, подигли висок бедем пред својим голом и тешко је било пронаћи пукотину. Шанси је било, али не и правог завршног ударца.. У 39. минуту, после корнера, највиши у скоку на првој стативи био је Савић, али не и прецизан. Покушао је Милисављевић из даљине, опалио као из катапулта, лопта је фијукнула тик поред стативе.

Није Петровић после дуплог паса са Ивицом Јовановићем успео да матира Милојевића у 53. минуту и само три минута касније уследила је казна. Гајић је изиграо Пуношевца и Савића, па идеално асистирао усамљеном Ђорђевићу, коме није било тешко да дуплира предност гостију.

Покушавали су до краја „гумари“, бар да ублаже пораз, али нису имали среће , алки је сјајно бранио и голман гостију Милојевић.

С. Ж.

Трајал - Бачка  0:2 (0:1)

КРУШЕВАЦ: Градскистадион, гледалаца: 500. Судија: Трифковић ( Београд). Стрелац: Ђорђевић у 7. и 56. минуту. Жути картони: Савић (Трајал), Веселиновић (ОФК Бачка).

ТРАЈАЛ: Н. Јовановић 6, Радић 6, Радмановац 6, Милисављевић 6,5 (од 66. Николић -), Осман 6, Лишчевић 5,5, И. Јовановић 5,5, Савић 5,5, Ђуровић 5,5 (од 60. Томић 5,5), Пуношевац 5,5, Петровић 6 (од 77. Трајковић -).

БАЧКА: Милојевић 7, Веселиновић 6,5, Маринковић 7, Томовић 7, Асани 6,5 (од 57. Перић 6,5), Крстић 6,5, Миловановић 7, Жакула 6,5, Ђорђевић 7,5 (од 89. Илић -), Стојановић 6,5, Гајић 7 (од 78. Обреновић -).