СОМБОРСКА ЛИГА Полет - Крила Крајине 3:0 (1:0)

У свом најбољем овосезонском издању фудбалери Полета су сасекли крила другопласираној екипи у лиги, остварили седму победу у претходних осам сусрета и два кола пре краја стекли реалне изгледе за опстанак у Подручној лиги.
Polet Sivac/Dnevnik

СИВАЦ: Игралиште Полета, гледалаца педесетак. Судија: Малбашић (Сомбор). Стрелци: Ромић (из једанаестерца) у 37. Јован Чвокић у 69. и Јањуш у 88. минуту. Жути картони: Јањуш и Комазец (Полет)

ПОЛЕТ: Ђуришић 8, Зејак 8, И. Ракочевић 8, Боснић 8, Плавшић 8, Бошковић 8, Ј. Чвокић 8, Јањуш 8, Максимовић 8 (од 62. Н.Чвокић -), Комазец 8 и Ромић 8.

КРИЛА КРАЈИНЕ: Ђукић 6, Вигњевић 6, Ступар 6, Тома - (од 37. М. Гајдобрански 6), Медан 6, Зелинчевић 6, Чешљевић 6 (од 81. Д. Гајдобрански -), Марковић 6, Лончаревић 6, Плавански 6  и Дукић 6 (од 68. Дробњак -).

Играње руком једног играча у казненом проистору гостију, које се догодило у 37. минуту одлични судија Малбашић је окарактерисао као најстрожу казну. Искусни Ромић је лопту послао у доњи леви угао немоћног Ђукића. Дуплирали су вођство домаћи у 67. минуту након што је Јован Чвокић, окренут леђима ка голи гостију, главом пребацио лопту  под пречку. Коначан резултат поставио је Јањуш, у самом финишу сусрета, када је из слободног ударца са око 20 метара савладао Ђукића. Ђ. Бојанић

Оџаци - Будућност 0:2 (0:2)

ОЏАЦИ: Стадион Грбавица, гледалаца 60, судија: Рајић (Бач), стрелци: Марћ у 4. Козомора у 37. минуту.

ОЏАЦИ: Кузмановић 7, Васић 7, Матијевић 7, Зорић 6, Д. Николић 7 (М. Николић 7), ЈОвановић 7, Пречаница 6 (Илић), Миленковић 6, Петковић 7, Богдановић 6, Лазић 7.

БУДУЋНОСТ: И. Немет 7, Вјетровић 7, Агбаба 7, Лаћарак 7, Попов 7 (Божин 7), Нешковић 7 (Б. Немет), Јанковић 7, Радомировић 7, Абаyић 7, Козомора 8, Марић 8 (Јовић).

Домаћин је имао благу иницијативу, а гости су били врло ефикасни, искористили су обе шансе и дошли до сигурне победе. У наставку гости су били бољи промашили неколико прилика, а домаћи голман Кузмановић је бранио веома добро.

А. Чичић

Кула– Раднички (Р) 0:0

КУЛА: Игралиште на Гедеру, гледалаца 200. Судија: илешевић (Бачка Паланка). Жути картони: Симић ( Кула), а Петковић, Ми. Кесић, Мушикић, Кардинал и Милојевић ( Раднички). Црвени картон: Симић – други жути у 75. минуту ( Кула).

КУЛА: Радуловић 8, Бодиш 7, Вуковић 6 ( од 83. Полић -), Тапаи 7, Златић 7, Митрић 6, Букејловић 7, Јањић 7 (од 64. Гачевић -), Анђелковић 6 (од 80. Поповић -), Војиновић 7 и Симић 6.

РАДНИЧКИ: Јовановић 7, Алексић 6, М. Кесић 6, Петковић 7, Ми. Кесић 7, Нововић – ( од 28. Мушикић 7), Кувељић 7, Кардинал 7, Радојчић 6 (од 74. Ивовић -), Милојевић 6 ( од 80. Гвозденовић -) и Црњански 7.

Фудбалери Куле и Радничког из Раткова су поделили бодове, што је и најреалнији исход. Домаћин је гостима претио из прекида, када је високи Букејловић, у пар наврата пропустио да прецизнијим ударцем главом озбиљно угрози голмана гостију Јовановића, док су гости нападали из контри, али је поуздани голман Куле Миле Радуловић био на висини задатка.

Ђ. Бојанић

Херцеговац  - Војводина (Т) 2:0 (2:0)

ГАЈДОБРА: Игралиште Херцеговца, гледалаца:400, судија: Љ. Дудок (Гложан), стрелци: В.Хрњез у 3. и Ивеља у 10. минуту, жути картони: С.Хрњез, Адамовић (Херцеговац), а Танчић (Војводина).

ХЕРЦЕГОВАЦ: Драшковић, Адамовић, Смајић, С. Хрњез, В. Хрњез, Бабић, Тривуновић (Вујовић), Ивеља (Л. Рачић) , С. Рачић (Брдар), Новчић , Поткоњак.

ВОЈВОДИНА (Т): Бугарски, Т. Николић, Михајло, Мустафовић, Башић, М. Ранисављев, Г. Станојев, Љ. Јованов, Танчић, Д. Николић, М. Станојев.

У Гајдобри, оно, што је у фудбалу најбитније догодило се у току почетних десет минута. У преосталом делу сусрета, фудбалери Херцеговца имали су теренску иницијативу, али, до краја меча, није дошло до промене резултата. Овом победом, првотимци тренера Ђорђа Бојића дошли су ма само корак до онога места на табели, које би им гарантовало учешче у баражу.

Ђ. Шт.

Кулпин - Русин 4:1 (2:0)

КУЛПИН: Игралиште Кулпина, гледалаца:250, судија: Д.Митровић (Оџаци), стрелци: Збућновић у 29. и 45. Булатовић у 67. и Хашка у 70. минуту за Кулпин, а Будински у 65. минуту за Русин.

КУЛПИН: А. Ђуга, Переза, Анђић, М. Ђуга, Булатовић, Збућновић, Коларски, Бобот, Хашка, Зорић, Кајтез.

РУСИН: М. Нађ, А. Кочиш, Жарић, Ланчузанин, Малацко (Б. Нађ), Сајанковић (Боднар), Марковић, Будински, Ђукановић, Бранковић, С. Кочиш (Д. Нађ).

Прекинуо је времешни голгетер Кулпинаца Бранислав Збућновић свој пролећни пост и са два гола отворио је домаћој екипи врата ка убедљивом тријумфу. Голмана Крстураца Михајла Нађа на капитулацију, још, натерали су Никола Булатовић и Андреј Хашка, а Дејан Будински постигао је почасни погодак за индинспониране госте.

Ђ. Шт.

Херцеговац - Војводина (Т) 2:0, Кулпин - Русин 4:1, Полет (С) - Крила Крајине 3:0, Кула - Раднички 0:0, ЖАК - Липар 1:1, Оџаци - Будућност (П) 0:2, Стари град - Тврђава 2:0, Борац - Славија 3:2.